وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | اخبار اپراتورها

سیم کارت رایتل مسدود شده خود را به راحتی فعال کنید !

انتشار ۱۴۰۰/۱/۲۸ . ۱۶۷۵۰۹ بازدید

سیم ‌کارت رایتل نیز ممکن است مانند سیم کارت‌های دو اپراتور دیگر مسدود شود. شرکت رایتل یکی از اپراتورهای کشور است که از سال 86 شروع به‌کار کرده است . و خدمات متنوعی از جمله اینترنت پر‌سرعت، کنفرانس صوتی، پیام چند رسانه‌ای و... را به مشترکین خود عرضه می‌کند. مسدود شدن سیم‌کارت، صرف نظر از اینکه مربوط به کدام اپراتور است؛ مشکلی است که شاید برای همه اتفاق بیفتد. کمتر فردی وجود دارد که حداقل یکبار مجبور به رفع مسدودی سیم کارت خود نشده باشد. 

آشنایی با روش‌های رفع مسدودی سیم‌کارت یک مهارت است که دانستن آن هرگز به ضرر شما نخواهد بود. روش‌های فعال سازی مجدد سیم کارت رایتل تا حدودی مشابه رفع مسدودی سیم کارت‌های ایرانسل و همراه اول است. در ادامه با این روش‌ها آشنا خواهیم شد تا هنگام بروز چنین اتفاقاتی، آن را رفع کنیم.

در صورتی که سیم کارت شما با مشکل مواجه شده است. یعنی امکان برقراری تماس و یا ارسال پیامک را ندارید، بهتر است ابتدا از وضعیت سیم‌کارت خود مطلع شوید. پیش از بررسی دلایل مسدود شدن سیم کارت رایتل، خوب است بدانیم که چگونه می‌توان از وضعیت سیم کارت رایتل استعلام گرفت.

استعلام وضعیت سیم کارت رایتل چگونه است؟

وب سایت رایتل، فضایی است که برای حل مشکلات و ارائه خدمات به مشترکین اپراتور رایتل ایجاد شده است. در ادامه برخی از این خدمات را که می‌توانید از آن استفاده کنید، نام می‌بریم. مشترکین اپراتور رایتل می‌توانند برای ورود به بخش «استعلام وضعیت سیم کارت» در وب‌سایت رایتل، مسیر محصولات >> سیم‌کارت‌ها >> استعلام وضعیت سیم‌کارت را طی کنند. سپس اطلاعات مربوط به وضعیت فعلی سیم‌ کارت خود را مشاهده کنند.

پس از ورود به سرویس استعلام وضعیت سیم کارت، کافی است تا اطلاعات خود را به‌صورت زیر وارد کنید:

 

کد فعال سازی سیم کارت رایتل

 

سیم کارت شما با توجه به دائمی یا اعتباری بودن آن ممکن است در یکی از وضعیت‌های زیر باشد:

چرخه عمر سیم کارت دائمی

 1. فعال: سیم کارت شما پس از خرید فعال است.
 2. قطع یک طرفه: اگر بدهی مشترک با سقف اعتبارش برابر یا از آن بیشتر باشد؛ وضعیت سیم کارت یک طرفه خواهد شد. در وضعیت قطع یک‌طرفه، مشترک تنها قادر به دریافت مکالمه صوتی و تصویری، پیام کوتاه و پیام چند‌رسانه‌ای خواهد بود. در صورت پرداخت صورت حساب میان‌دوره‌ای، سیم کارت مجدداً به وضعیت فعال بر‌می‌گردد.
 3. قطع دو‌طرفه: اگر سیم کارت 14 روز پیاپی در وضعیت یک طرفه باقی بماند به صورت دو طرفه قطع خواهد‌شد. طبیعی است که در این وضعیت تمامی خدمات رایتل برای مشترک غیر‌فعال خواهد‌بود. این وضعیت با پرداخت صورت‌حساب میان‌دوره‌ای لغو شده و سیم کارت شما فعال خواهد شد. در صورت سرقت یا مفقودی سیم کارت یا درخواست مشترک از مرکز تماس، امکان قطع دوطرفه وجود دارد.
 4. منقضی: اگر سیم کارت شما 365 روز متوالی در وضعیت قطع دو‌طرفه باقی بماند، منقضی می‌شود. این اتفاق در صورتی که به مدت 365 روز متوالی از سیم کارت خود استفاده نکرده و آبونمان را پرداخت نکرده باشید هم رخ می‌دهد. با منقضی شدن سیم کارت، شما 180 روز فرصت دارید تا با پرداخت بدهی، مجدداً سیم کارت رایتل خود را فعال کنید.
 5. بازیافت: پس از پایان 180 روز، می‌توانید ظرف پنج سال و در چارچوب قوانین و سیاست‌های شرکت رایتل، به یکی از دفاتر آن مراجعه کنید. پس از پرداخت مجدد مبلغ، سیم کارت فعال خواهد‌شد. همچنین پس از گذشت پنج سال سیم کارت شما قابل بازیافت و واگذاری به شخص دیگری است.

امکان برقراری تماس با شماره‌های اضطراری و مرکز پشتیبانی رایتل برای سیم کارت‌هایی که در وضعیت قطع یک و یا دو‌طرفه قرار دارند، وجود دارد.

 

سیم کارت منقضی شده رایتل

 

چرخه عمر سیم‌کارت اعتباری

 1. غیر‌فعال: پس از خریداری سیم‌ کارت اعتباری، وضعیت آن به‌صورت پیش فرض غیر‌فعال است.
 2. فعال: درصورتی‌که برای اولین بار با سیم کارت تماس بگیرید، به اینترنت متصل شوید، پیام کوتاه یا پیام چند رسانه ای ارسال و یا اولین شارژ را خریداری کنید؛ وضعیت سیم کارت به فعال تبدیل خواهد‌شد.
 3. قطع یک طرفه: اگر مبلغ اعتبارتان تمام شده باشد، سیم کارت به صورت قطع یک‌طرفه درخواهدآمد. در این وضعیت تنها می‌توانید تماس‌های صوتی و تصویری، پیام کوتاه و پیام چندرسانه‌ای را دریافت کنید. این وضعیت در‌صورت شارژ مجدد (که به‌صورت افزایش اعتبار، دریافت اعتبار، خرید بسته است) پایان می‌یابد.
 4. قطع دو طرفه: در‌صورتی‌که تا 180 روز در حالت یک طرفه باقی بمانید، سیم کارت به‌صورت دو‌طرفه قطع خواهد‌‌شد. در این وضعیت قادر به استفاده از کلیه خدمات اپراتور رایتل نخواهید‌بود. رفع مشکل قطع دو‌طرفه مشابه وضعیت قطع یک طرفه است.
 5. منقضی: اگر به مدت 30 روز در وضعیت قطع دو‌طرفه باقی بمانید و یا سیم کارت خود را تا 365 روز فعال نکنید سیم کارت و شماره آن منقضی خواهد‌شد. برای رفع این مشکل تا یک سال فرصت دارید تا با مراجعه به یکی دفاتر رایتل و در چارچوب سیاست‌های این شرکت، با پرداخت مبلغی سیم کارت خود را مجدداً فعال کنید.
 6. بازیافت: در‌صورت باقی ماندن سیم کارت در وضعیت منقضی آن هم به مدت یک سال، سیم کارت شما به صورت خودکار بازیافت و قابل واگذاری به شخص دیگری خواهد بود.

امکان تماس با شماره‌های اضطراری و مرکز پشتیبانی رایتل، برای سیم کارت‌های وضعیت قطع یک و دو طرفه برقرار است.

امکانات سامانه رایتل من

وب سایت شرکت رایتل امکانات و قابلیت‌های دیگری نیز دارد که انجام امور مربوط به این اپراتور را برای مشترکین آسان‌تر می‌کند.

 

رفع یک طرفه شدن رایتل

 

قصد داریم در ادامه شما را با سامانه رایتل من آشنا کنیم. اپلیکیشن این سامانه نیز برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS وجود دارد که می‌توانید از سایت رایتل آن را دریافت کنید.

اپلیکیشن رایتل من

با امکانات و روش کار با برنامه رایتل من آشنا شوید.

برای ورود به سامانه می‌توانید از صفحه اصلی سایت، مسیر رایتل من >> حساب کاربری >> ورود به رایتل من را طی کنید. در صفحه اصلی این بخش می‌توانید بسیاری از امور مربوط به سیم‌کارت همچون آگاهی از جزئیات خط، مشاهده صورت حساب و… را انجام دهید.

در بخش طرح‌های ویژه هم می‌توانید جزئیات مربوط به هر طرح و بسته را مطالعه کرده و سپس خرید کنید. برای ورود به سامانه رایتل من، باید شماره همراه رایتلی، کلمه عبور و کد امنیتی را وارد کنید. پس از کلیک روی گزینه تایید، به بخش انتخاب روش ورود منتقل می‌شوید.

در این مرحله می‌توانید یکی از راه‌های ورود با پیامک رمز یکبار مصرف یا رمز عبور رایتل من را انتخاب کنید. قسمت اطلاعات من، شامل اطلاعات پرونده، پرداخت من، سرویس‌های من، آدرس ارسال قبض و… است. 

بخش مدیریت سیم‌کارت‌ها نیز اطلاعات سیم‌کارت شما را نمایش می‌دهد. همچنین می‌توانید از این بخش اعلام مسدودی سیم‌کارت خود را انجام دهید. ریز ارتباطات خود را مشاهده کنید و برای تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی اقدام کنید.

در بخش گزارش مانده بسته‌ها، می‌توانید با کلیک بر روی هر کدام از آیکون‌ها، اطلاعاتی همچون تاریخ شروع، پایان و میزان باقیمانده بسته را ببینید. قسمت اعلان‌ها مربوط به پیام‌هایی است که از سوی اپراتور رایتل به مشترکین ارسال می‌شود. برای مشاهده اعلان‌ها باید روی آیکون زنگ که در قسمت بالا و سمت چپ صفحه قرار دارد، کلیک کنید.

در قسمت تغییر رمز عبور هم می‌توانید رمز عبور خود را مجددا تنظیم کنید. معمولا بهتر است که پس از اولین ورود، رمز عبور خود را تغییر دهید. برای این‌کار ابتدا روی آیکون آن که در قسمت بالا و سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک کنید. در مرحله بعد ابتدا رمز عبور قبلی و سپس رمز عبور جدید را وارد کنید.

برای تایید این رمز نیاز است تا یکبار دیگر آن را وارد کنید، سپس کد امنیتی که مشاهده می‌کنید را تایپ کرده و سپس تایید را بزنید. رمز عبور جدید باید 8 تا 10 کاراکتر داشته باشد. همچنین ترکیبی از عدد و حداقل 3 حرف انگلیسی باشد.

 

فعال سازی سیم کارت منقضی شده رایتل

 

چه دلایلی موجب مسدود شدن سیم کارت رایتل می شود ؟

 دلایلی که می‌توانند موجب مسدود شدن سیم‌کارت رایتل شوند عبارتند از: 

 • پین کد و پوک کد را اشتباه وارد کرده‌اید.
 • ناقص بودن مدارکی که هنگام خرید سیم‌کارت ارائه کرده‌اید.
 • مالک اصلی سیم‌کارت درخواست مسدود کردن آن را بنا به دلایلی از جمله سرقت داده‌باشد.
 • از سیم کارت برای مدت طولانی استفاده نکرده‌اید.
 • سیم کارت شما به‌دلیل بدهی مسدود شده است (که مربوط به مشترکین دائمی است).
 • با سیم کارت رایتل پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کرده‌اید.

پین کد و پوک کد را اشتباه وارد کرده‌اید

فراموش کردن پین کد و پوک کد و اشتباه در وارد کردن آنها، ممکن است منجر به مسدود شدن سیم کارت رایتل شود. علاوه بر مسدود شدن سیم کارت رایتل به دلیل اشتباه وارد کردن پین، وارد کردن مکرر کد شارژ در سیم کارت‌های اعتباری رایتل، آن هم به صورت اشتباه می‌تواند باعث مسدود شدن سیم کارت شود.

این مشکل خیلی جدی نبوده و معمولاً پس از گذشت چند ساعت (12 تا 24 ساعت)، سیم کارت مجدداً به‌صورت خودکار فعال خواهد‌شد. درصورتیکه نیاز است هر‌چه سریع‌تر مشکل مسدودی سیم کارت رایتل خود را برطرف کنید، می‌توانید از طریق اینترنت سیم کارت خود را مستقیم شارژ کنید.  اگر پس از گذشت زمان تعیین‌شده، همچنان این مشکل رفع نشد با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

ناقص بودن مدارکی که هنگام خرید سیم‌کارت ارائه کرده‌اید

اگر هنگام خرید سیم کارت رایتل، مدارک را به صورت کامل ارائه نکنید، ممکن است که پس از مدتی سیم کارت شما غیرفعال شود. این مشکل معمولاً برای سیم کارت‌های قدیمی که اطلاعات مربوط به مالک آنها در مرکز داده اپراتور تکمیل نشده اتفاق می‌افتد. 

 

 استعلام سیم کارت رایتل با کد ملی

 

معمولا اپراتور پیش از مسدود کردن سیم کارت، چندین اطلاعیه به فرد صاحب سیم کارت ارسال می‌کند. اگر سیم کارت رایتل شما به دلیل نقص در مدارک و مشخصات مالک مسدود شده می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت رایتل، وارد بخش مدیریت حساب رایتل شوید. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، مشخصات فردی خود را تکمیل کنید تا مشکل انسداد سیم کارت شما حل شود.

مالک اصلی سیم‌کارت درخواست مسدود کردن آن را بنا به دلایلی از جمله سرقت داده ‌باشد

به غیر از دلایل گفته شده که معمولاً ناخواسته اتفاق می‌افتند، گاهی ممکن است مالک سیم کارت به دلیل دزدیده شدن خط درخواست مسدود شدن سیم کارت رایتل را بدهد. همچنین ممکن است که به دلیل داشتن چندین سیم کارت، یک یا تعدادی از آنها را مسدود کند، البته در صورت نیاز به استفاده مجدد از آنها باید اقدام به فعال‌سازی دوباره آنها کند.

از سیم کارت برای مدت طولانی استفاده نکرده‌اید

عدم استفاده از سیم کارت رایتل به مدت طولانی نیز می‌تواند از دلایل انسداد آن باشد. در این صورت باید سیم کارت مسدود‌شده را برای استفاده مجدد فعال کنید. معمولاً عدم استفاده طولانی مدت از سیم کارت جزو دلایلی است که بیشترین تعداد سیم کارت‌های مسدود شده در کشور را به خود اختصاص داده است.

 

مشکلات سیم کارت رایتل

 

سیم کارت شما به‌دلیل بدهی مسدود شده است (که مربوط به مشترکین دائمی است)

همانطور که گفته‌شد داشتن بدهی مختص مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی رایتل است. برای رفع این مشکل باید هر چه سریع‌تر بدهی خود را تسویه کنید. اگر میزان بدهی خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید از طریق یکی از روش‌های زیر از بدهی خود استعلام بگیرید:

 • از طریق شماره‌گیری کدهای دستوری #140* و #144*.
 • سامانه پیام کوتاه 2020.
 • وب‌سایت رایتل >> سامانه رایتل من.
 • وب‌سایت رایتل >> پرداخت صورت حساب.
 • اپلیکیشن رایتل من.

پس از استعلام بدهی می‌توانید صورت‌حساب خود را به‌صورت آنلاین یا آفلاین پرداخت کنید. برای پرداخت آنلاین از طریق یکی از راه‌های زیر اقدام کنید:

 • به وب‌سایت رایتل مراجعه کرده، در بخش پرداخت صورت‌ حساب ، از طریق کارت‌های عضو شتاب پرداخت را انجام دهید.
 • در وب‌سایت رایتل وارد بخش سامانه رایتل من شده و پس از مشاهده صورت حساب، بدهی خود را پرداخت کنید.
 • با شماره‌گیری 200 از خطوط رایتل و یا تماس با 09202000000 از خطوط غیر رایتلی و اطلاع از صورت حساب خود، اقدام به پرداخت آن کنید.

برای پرداخت آفلاین بدهی سیم کارت رایتل خود می‌توانید از یکی از روش‌های پرداخت با اینترنت بانک، تلفن بانک، دستگاه‌های خودپرداز و POS بانک‌های طرف قرارداد با رایتل. پرداخت صورت حساب به این روش 48 ساعت طول می‌کشد.

با سیم کارت رایتل پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کرده‌اید

ارسال پیامک‌های تبلیغاتی نیز یکی از دلایل مسدود شدن سیم‌‌کارت رایتل است و مطابق قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جرم به‌حساب می‌آید.

 

استعلام وضعیت سیم کارت

 

اگر سیم کارت شما به این دلیل مسدود شود؛ علاوه بر اینکه نمی‌توانید از آن استفاده کنید، این امکان هم وجود دارد که تحت پیگرد مراجع قانونی قرار بگیرید.

چگونه سیم کارت مسدود رایتل را فعال کنیم؟

اگر سیم‌کارت رایتل شما به‌ خاطر یکی از عواملی که قبلاً از آنها نام بردیم، مسدود شده‌است نگران نباشید. شما می‌توانید از راه مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی سیم کارت رایتل مسدود شده خود را فعال کنید. در ادامه به توضیحات بیشتری درباره این دو روش می‌پردازیم.

حضور در دفاتر پیشخوان دولت، موثر‌ترین روش رفع انسداد سیم‌کارت

با مراجعه حضوری به دفاتر پیشخوان دولت و یا دفاتر مجاز ارائه خدمات اپراتور رایتل می‌توانید سیم‌کارت رایتل مسدود شده خود را توسط کارشناسان آن فعال کنید. برای رفع مسدودی سیم‌کارت به دلیل ارسال پیام تبلیغاتی می‌توانید به دفاتر رسمی رایتل یا دفاتر پیشخوان مراجعه کنید. اگر شاکی خصوصی نداشته باشید مشکلتان برطرف خواهد‌شد.

البته به این نکته توجه کنید در صورتی که مالک سیم کارت مسدود‌شده هستید می‌توانید همراه مدارک شناسایی معتبر از جمله کارت ملی به مراکز گفته شده مراجعه کنید. در غیر این صورت باید به همراه مالک سیم کارت و کارت ملی وی حضور پیدا کنید. 

برای رفع مسدودی سیم کارت رایتل مسدود شده به دلیل اشتباه وارد کردن پین، باید سیم کارت فعلی سوزانده شده و سیم کارت جدید بگیرید. بهترین روش این است که به دفاتر رسمی پشتیبانی رایتل مراجعه کنید، تا اقدامات مربوط به رفع مسدودی را انجام دهید. 

 

استفاده نکردن از سیم کارت رایتل

 

البته بیشتر دفاتر پیشخوان دولت نیز این کار را انجام می‌دهند، در صورتیکه به مراکز رسمی شرکت رایتل دسترسی ندارید، می‌توانید برای فعال‌سازی سیم کارت رایتل مسدود شده خود به این دفاتر مراجعه کنید.

با اپراتور رایتل تماس بگیرید

امروزه بیشتر افراد ترجیح می‌دهند تا بیشتر کار‌های خود را غیرحضوری انجام دهند. یا ممکن است که مراجعه به دفاتر رسمی اپراتور رایتل و یا دفاتر پیشخوان برای آنها مقدور نباشد. شرکت رایتل همواره برای جلب رضایت مشترکین خود تلاش می‌کند. این اپراتور می‌کوشد تا خدمات خود را از راه‌های گوناگون از جمله کدهای دستوری ارائه کند. 

کدهای دستوری رایتل

با کاربردی ترین کدهای دستوری ویژه اپراتور رایتل آشنا شوید!

رایتل برای حل مشکل انسداد سیم کارت به این دسته از مشترکین خود پیشنهاد می‌کند که از طریق تماس با بخش پشتیبانی مشکل خود را با کارشناسان مطرح کنند. برای این منظور اگر سیم کارت رایتل فعال دارید با شماره 200 تماس بگیرید. آن دسته از مشترکینی که تنها یک سیم کارت رایتل دارند که آن هم مسدود شده ، می‌توانند با شماره 09202000000 تماس برقرار کرده و برای رفع مسدودی سیم کارت رایتل مسدود شده خود اقدام کنند.

شما می‌توانید برای رفع مسدودی سیم کارت رایتل خود به دلیل نقص مدارک از طریق تماس با شماره‌های بالا اقدام کنید. یکی دیگر از خدماتی از که اپراتور رایتل در اختیار مشترکین خود قرار داده، امکان تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی یا تبدیل سیمکارت دیتا به اعتباری یا دائمی است. رایتلی‌ها می‌توانند در صورت تمایل، نوع سیم کارت خود را تغییر داده و از خدمات سیم کارت جدید بهره‌مند شوند.

 

خدمات رایتل

 

چگونه سیمکارت اعتباری رایتل را به دائمی تبدیل کنیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام تماس با فرد دیگری، با پیام عدم موجودی و شارژ کافی رو به رو شوید. با اینکه امکان شارژ سیمکارت اعتباری شما، در همان لحظه و به آسانی وجود دارد اما معمولا افراد ترجیح می‌دهند به خاطر همین یک اتفاق هنگام خرید سیمکارت، نوع دائمی آن را بخرند. شرکت رایتل هم مزایایی را برای سیمکارت دائمی در مقایسه با اعتباری در نظر گرفته است. این مزیت‌ها عبارتند از:

 1. برخورداری از پایین ترین تعرفه تماس و اینترنت در کشور.
 2. برخورداری از بسته‌های ویژه رایتا، خانواده دکا و… .
 3. بهره‌مندی از بسته‌های خانواده بی‌نهایت رایتل.
 4. امکان پرداخت صورت حساب به صورت آنلاین.
 5. امکان افزایش سقف اعتبار مصرف ماهانه تا حداکثر 800 هزار تومان.

در کنار این مزیت‌ها، اپراتور رایتل به مشترکینی که سیمکارت خود را دائمی کنند هدیه یکساله 60 گیگابایت اینترنت تقدیم می‌کند. این هدیه 5 گیگ و در 5 روز ابتدای هر ماه قابل استفاده است.

شاید پیش از این امکان تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی در هیچ یک از اپراتورها وجود نداشت، اما امروزه می‌توانید هر زمان که تمایل داشتید سیمکارت خود را دائمی کنید. برای انجام این کار نیز می‌توانید از طریق یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:

 • با مراجعه به سامانه رایتل من.
 • از طریق اپلیکیشن رایتل من
 • از طریق باجه‌ها و فروشگاه‌های رایتل در سراسر کشور.

چطور سیمکارت دیتا رایتل را به دائمی یا اعتباری تبدیل کنیم؟

علاوه بر مزایایی که سیمکارت‌های دائمی در مقایسه با دیتا دارند، سیمکارت‌های اعتباری نیز برتری‌هایی نسبت به نوع دیتا دارند از جمله:

 • امکان بهره مندی از تمامی خدمات ارتباطی (مکالمه، پیامک، اینترنت و…).
 • پایین ترین تعرفه سیمکارت‌های اعتباری در سراسر کشور.
 • بهره مندی از مقرون به صرفه ترین بسته‌های ارتباطی.

شرکت رایتل، هدیه یکساله اینترنت 60 گیگابایتی را با همان شرایط قبل که گفته شد برای مشترکین دیتا، که قصد تبدیل سیمکارت دارند در نظر گرفته است. این هدیه پس از تبدیل سیمکارت برای آنها فعال می‌شود. اگر قصد تبدیل سیمکارت دیتا به اعتباری یا دائمی دارید، می‌توانید از طریق یکی از راه‌های زیر اقدام کنید:

 1. تبدیل سیمکارت با مراجعه به سامانه رایتل من.
 2. تبدیل سیم‌کارت از طریق اپلیکیشن رایتل من.
 3. تبدیل سیمکارت با مراجعه به فروشگاه‌ها و باه‌های رایتل در سراسر کشور.

در این مطلب، تلاش کردیم تا راهکارهایی برای رفع مسدودی سیم کارت رایتل مسدود شده به شما آموزش دهیم. در کنار بررسی دلایلی که باعث مسدودی سیمکارت رایتل شما می‌شوند و نیز روش‌های رفع این مشکل، درباره راه‌های تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی و تبدیل سیمکارت دیتا به اعتباری/دائمی هم صحبت کردیم. 

مشترکین رایتل در كنار تبدیل سیمکارت و مزایای تبدیل آن، از یک هدیه هم بهره‌مند خواهند شد. در پایان خوشحال می‌شویم تا نظرات شما را درباره این مطلب بدانیم. آیا شما هم تاکنون تجربه سیم کارت مسدود شده و رفع انسداد آن را داشته‌اید؟ آیا تاکنون سیمکارت دیتا یا اعتباری خود را به دائمی تبدیل کرده‌اید؟

مطالب مرتبط
بررسی تعویض سیم کارت همراه اول ، ایرانسل ، رایتل
بلاگ | اخبار اپراتورها
بررسی تعویض سیم کارت همراه اول ، ایرانسل ، رایتل
در این نوشته به صورت کامل شرایط تعویض سیم کارت همراه اول و هزینه تعویض سیم کارت را مورد بررسی قرار می دهیم. آیا می دانید استعلام سیم کارت...
نحوه ورود به سامانه سلب امتیاز سیم کارت رایتل
بلاگ | خدمات سیم کارت
نحوه ورود به سامانه سلب امتیاز سیم کارت رایتل
مشترکین بدون مراجعه حضوری می توانند با وارد شدن به سامانه سلب امتیاز ، از مالکیت سیم کارت خارج شوند. برای سلب امتیاز غیر حضوری کافیه اپلیکیشن...
افزایش حد اعتبار همراه اول ، ایرانسل ، رایتل
بلاگ | خدمات سیم کارت
افزایش حد اعتبار همراه اول ، ایرانسل ، رایتل
در این روش بر اساس اعتبار سیم کارت بررسی خوش حسابی مشترک و قیمت سیم کارت ، کارکرد خوب اپراتور سقفی را تعیین می کنند که مشترک بتواند تا سقف...
کد آهنگ پیشواز رایگان همراه اول ، ایرانسل ، رایتل
بلاگ | اخبار اپراتورها
کد آهنگ پیشواز رایگان همراه اول ، ایرانسل ، رایتل
آوا پیشواز: زمانی که آهنگ پیشواز را فعال می کنید کسانی که باشما تماس میگیرند به جای صدای بوق در هنگام انتظار آهنگ پیشواز انتخابی شما پخش...
تعداد 6 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 3.7
3
1
0
1
1
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

 1. tan***@gmail.com

  ممنون از راهنماییتون

 2. tel***@gmail.com

  چرا نمیشه بسته خرید باید چیکار کنم نه اپلیکیشن میشه نه کدجواب بدید

 3. Sae***@email.com

  نظرمو از ستارهایی ک طلایی کردم دادم...(مر۱۵+۱۵=¢)که هستید

 4. سلام. ۲روز پیش سیم کارت هدیه رایتل به دستم رسید تا چند روز مهلت دارم آن را فعال کنم؟ چون فعلا لازمش ندارم

 5. همه کارهای این اپراتور (رایتل) آخرش ب مبلغی ریال ختم میشود.

 6. عالی و مؤثر بود.

  پاسخ :

  سلام همراه عزیز مای رند، وقت بخیر. از جلب رضایت شما بسیار خرسندیم. با سپاس از اعتماد و اظهار لطف شما به مجموعه مای رند 💛🧡

x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست