ثبت نام ورود

معاوضه سیم کارت دائمی و اعتباری

معاوضه سیم کارت دائمی و اعتباری
معاوضه سیم کارت دائمی و اعتباری

بخش معاوضه ی سیم کارت برای اولین بار در نسخه ی جدید سایت مای رند اضافه شد . با استفاده از بخش معاوضه ی سیم کارت می توانید شماره ی مدنظر خود را انتخاب نمایید و پیشنهاد معاوضه ی سیم کارت خود را از این بخش از سایت ثبت نمایید تا دیگر مجبور نباشید ابتدا سیم کارت خود را به فروش برسانید و در مرحله ی دوم اقدام به خرید سیم کارت نمایید . با استفاده از بخش معاوضه ی سیم کارت می توانید تنها در یک مرحله سیم کارت خود را واگذار و شماره ی مورد نظرتان را خریداری نمایید .

همانطور که مطلع هستید در کشور ایران ، اپراتور های متعددی نظیر : همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و ... درحال سرویس دهی و خدمات به مشتریان می باشد و با توجه به اهمیت وجود سیم کارت های رند در رونق بخشیدن به فضای کسب و کار های سنتی و آنلاین ، خرید و فروش سیم کارت های این اپراتور ها مورد توجه عموم قرارگرفته و موجب شکل گیری بازاری در این حوزه شده است .

خرید و فروش سیم کارت رند به قدری مورد اهمیت و ضرورت در امر ورود به کسب و کار شده است که حتی افراد متعددی حاضر هستند جهت خرید سیم کارت رند ، ماشین و یا حتی آپارتمان خود را برای خرید معاوضه کننده در قسمت معاوضه ی سیم کارت مای رند این امکان فراهم شده است تا کاربران بتوانند جهت معاوضه ی سیم کارت خود اقدام کنند . بنابراین برای معاوضه ی سیم کارت ، متن و درخواست مورد نظر خود را به طورکامل به همراه نام و آدرس ایمیل خود وارد کرده و در نهایت بعد از بررسی توسط کارشناسان مای رند نتیجه ی درخواست معاوضه ی سیم کارت به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد .

تعداد 26 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 4
16
2
4
1
3
شما چه امتیازی به "معاوضه سیم کارت" می دهید؟