خرید سیم کارت اقساطی ! دریافت شرایط اقساط
محصول دلخواه خود را جستجو کنید
  • سیم کارت
  • تلفن ثابت
  • فروشگاه
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
نوع شماره
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
نوع کالا
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
لیست خدمات

خرید سیم کارت

خرید اقساطی سیم کارت

تخفیف دارها

راهنمای خرید

معاوضه سیم کارت دائمی و اعتباری

معاوضه سیم کارت دائمی و اعتباری
معاوضه سیم کارت دائمی و اعتباری

بخش معاوضه ی سیم کارت برای اولین بار در نسخه ی جدید سایت مای رند اضافه شد . با استفاده از بخش معاوضه ی سیم کارت می توانید شماره ی مدنظر خود را انتخاب نمایید و پیشنهاد معاوضه ی سیم کارت خود را از این بخش از سایت ثبت نمایید تا دیگر مجبور نباشید ابتدا سیم کارت خود را به فروش برسانید و در مرحله ی دوم اقدام به خرید سیم کارت نمایید . با استفاده از بخش معاوضه ی سیم کارت می توانید تنها در یک مرحله سیم کارت خود را واگذار و شماره ی مورد نظرتان را خریداری نمایید .

همانطور که مطلع هستید در کشور ایران ، اپراتور های متعددی نظیر : همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و ... درحال سرویس دهی و خدمات به مشتریان می باشد و با توجه به اهمیت وجود سیم کارت های رند در رونق بخشیدن به فضای کسب و کار های سنتی و آنلاین ، خرید و فروش سیم کارت های این اپراتور ها مورد توجه عموم قرارگرفته و موجب شکل گیری بازاری در این حوزه شده است .

خرید و فروش سیم کارت رند به قدری مورد اهمیت و ضرورت در امر ورود به کسب و کار شده است که حتی افراد متعددی حاضر هستند جهت خرید سیم کارت رند ، ماشین و یا حتی آپارتمان خود را برای خرید معاوضه کننده در قسمت معاوضه ی سیم کارت مای رند این امکان فراهم شده است تا کاربران بتوانند جهت معاوضه ی سیم کارت خود اقدام کنند . بنابراین برای معاوضه ی سیم کارت ، متن و درخواست مورد نظر خود را به طورکامل به همراه نام و آدرس ایمیل خود وارد کرده و در نهایت بعد از بررسی توسط کارشناسان مای رند نتیجه ی درخواست معاوضه ی سیم کارت به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد .

تعداد 26 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 4
16
2
4
1
3
شما چه امتیازی به "معاوضه سیم کارت" می دهید؟