معاوضه سیم کارت دائمی و اعتباری

معاوضه سیم کارت دائمی و اعتباری
معاوضه سیم کارت دائمی و اعتباری

بخش معاوضه ی سیم کارت برای اولین بار در نسخه ی جدید سایت مای رند اضافه شد. با استفاده از بخش معاوضه ی سیم کارت می توانید شماره ی مدنظر خود را انتخاب نمایید و پیشنهاد معاوضه ی سیم کارت خود را از این بخش از سایت ثبت نمایید تا دیگر مجبور نباشید ابتدا سیم کارت خود را به فروش برسانید و در مرحله ی دوم اقدام به خرید سیم کارت نمایید. با استفاده از بخش معاوضه ی سیم کارت می توانید تنها در یک مرحله سیم کارت خود را واگذار و شماره ی مورد نظرتان را خریداری نمایید.

همانطور که مطلع هستید در کشور ایران، اپراتور های متعددی نظیر : همراه اول، ایرانسل، رایتل و... درحال سرویس دهی و خدمات به مشتریان است و با توجه به اهمیت وجود سیم کارت های رند در رونق بخشیدن به فضای کسب و کار های سنتی و آنلاین، خرید و فروش سیم کارت های این اپراتور ها مورد توجه عموم قرارگرفته و موجب شکل گیری بازاری در این حوزه شده است.

خرید و فروش سیم کارت رند به قدری مورد اهمیت و ضرورت در امر ورود به کسب و کار شده است که حتی افراد متعددی حاضر هستند جهت خرید سیم کارت رند، ماشین و یا حتی آپارتمان خود را برای خرید معاوضه کننده در قسمت معاوضه ی سیم کارت مای رند این امکان فراهم شده است تا کاربران بتوانند جهت معاوضه ی سیم کارت خود اقدام کنند. بنابراین برای معاوضه ی سیم کارت، متن و درخواست مورد نظر خود را به طورکامل به همراه نام و آدرس ایمیل خود وارد کرده و در نهایت بعد از بررسی توسط کارشناسان مای رند نتیجه ی درخواست معاوضه ی سیم کارت به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تعداد 27 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 4.1
17
2
4
1
3
شما چه امتیازی به "معاوضه سیم کارت" می دهید؟

 1. Za8***@gmail.com

  مرسی

 2. mey***@gmail.com

  عالی

  پاسخ :

  سلام همراه گرامی مای رند، وقت بخیر. از اینکه توانستیم رضایت شما را جلب کنیم بسیار خرسندیم. با سپاس از اعتماد و اظهار لطف‌تان نسبت به مجموعه مای رند 💛🧡

 3. سلام.امکانش هست در طرح تعویض شماره هم عوض بشه؟

 4. mal***@gmail.com

  سلام خیلی ضعیف واصلا درخواست کننده خرید ندارم.

 5. هنوز نظری ندارم

 6. در صورت رعایت انصاف خیلی خوبه

 7. arm***@gmail.com

  حرف نداره

 8. بدک نیست هنوز امتحان نکردم اگه زود بفرستن و سریع برسی کنند خیلی خوب هست که با گوشی از توی خونه میتونی کار تعویض سیم کارت رو انجام بدیم،👌👌👌

 9. تاکارم راه اندازی نشخ نمیتونم رای بدم