خرید سیم کارت اقساطی ! دریافت شرایط اقساط
محصول دلخواه خود را جستجو کنید
  • سیم کارت
  • تلفن ثابت
  • فروشگاه
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
نوع شماره
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
نوع کالا
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
لیست خدمات

خرید سیم کارت

خرید اقساطی سیم کارت

تخفیف دارها

راهنمای خرید

سفارش سیم کارت های همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و تالیا

سفارش سیم کارت های همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و تالیا
سفارش سیم کارت های همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و تالیا

در اختیار داشتن شماره های خاص و دلخواه برای برخی از افراد دارای اهمیت است . گاهی اوقات برای داشتن شماره مورد نظر خود که دارای اعداد خاص مثل تاریخ تولد و یا شماره های مشابه با خطوط تلفن ثابت هستند ، تلاش زیادی می شود تا مالکیت چنین شماره هایی را داشته باشیم اما نمی دانیم چطور و چگونه با کمترین هزینه ی مالی و زمانی به این مهم دست پیدا کنیم . اما دیگر جای نگرانی نیست زیرا بخش سفارش سیم کارت مای رند این امکان را برای شما فراهم کرده است و با استعلام از اپراتور های تلفن همراه و بررسی سیم کارت های موجود در بازار ، شماره های دلخواه و مورد نظر شما را شناسایی و معرفی می کند .

سفارش سیم کارت در واقع این امکان را به خریداران می دهد تا با صرف کمترین زمان نسبت به ثبت سفارش سیم کارت خود اقدام کنند و شماره ای را که مد نظر دارند را تهیه کنند . در بسیاری از مواقع صاحبان مشاغل آزاد ، شرکت ها و سایر مراکز خصوصی برای تامین سیم کارت های مورد نیاز خود با شماره های رند و یا معمولی ، فرصت کافی را جهت بررسی و یافتن چنین کاری را ندارند و به همین جهت بخش سفارش سیم کارت مای رند این امکان را برای چنین افرادی فراهم کرده است تا بعد از ثبت سفارش شماره های مورد نیاز توسط مشتریان ، با استفاده از ابزارهایی که در اختیار کارشناسان و تیم بازاریابی مجموعه مای رند است ، مورد بررسی قرارگرفته و نتیجه را دراولین فرصت به ایمیل و پنل کاربری آنها ارسال می کند .

بنابراین کافیست با استفاده از پرکردن درخواست های خود در فرم مربوط به بخش سفارش سیم کارت ، از این بخش از سایت به طور کاملا رایگان استفاده نمایید .

تعداد 57 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 4.2
34
9
8
3
3
شما چه امتیازی به "سفارش سیم کارت" می دهید؟