ثبت نام ورود

سفارش سیم کارت های همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و تالیا

سفارش سیم کارت های همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و تالیا
سفارش سیم کارت های همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و تالیا

در اختیار داشتن شماره های خاص و دلخواه برای برخی از افراد دارای اهمیت است . گاهی اوقات برای داشتن شماره مورد نظر خود که دارای اعداد خاص مثل تاریخ تولد و یا شماره های مشابه با خطوط تلفن ثابت هستند ، تلاش زیادی می شود تا مالکیت چنین شماره هایی را داشته باشیم اما نمی دانیم چطور و چگونه با کمترین هزینه ی مالی و زمانی به این مهم دست پیدا کنیم . اما دیگر جای نگرانی نیست زیرا بخش سفارش سیم کارت مای رند این امکان را برای شما فراهم کرده است و با استعلام از اپراتور های تلفن همراه و بررسی سیم کارت های موجود در بازار ، شماره های دلخواه و مورد نظر شما را شناسایی و معرفی می کند .

سفارش سیم کارت در واقع این امکان را به خریداران می دهد تا با صرف کمترین زمان نسبت به ثبت سفارش سیم کارت خود اقدام کنند و شماره ای را که مد نظر دارند را تهیه کنند . در بسیاری از مواقع صاحبان مشاغل آزاد ، شرکت ها و سایر مراکز خصوصی برای تامین سیم کارت های مورد نیاز خود با شماره های رند و یا معمولی ، فرصت کافی را جهت بررسی و یافتن چنین کاری را ندارند و به همین جهت بخش سفارش سیم کارت مای رند این امکان را برای چنین افرادی فراهم کرده است تا بعد از ثبت سفارش شماره های مورد نیاز توسط مشتریان ، با استفاده از ابزارهایی که در اختیار کارشناسان و تیم بازاریابی مجموعه مای رند است ، مورد بررسی قرارگرفته و نتیجه را دراولین فرصت به ایمیل و پنل کاربری آنها ارسال می کند .

بنابراین کافیست با استفاده از پرکردن درخواست های خود در فرم مربوط به بخش سفارش سیم کارت ، از این بخش از سایت به طور کاملا رایگان استفاده نمایید .

تعداد 57 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 4.2
34
9
8
3
3
شما چه امتیازی به "سفارش سیم کارت" می دهید؟