وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم

سفارش سیم کارت های همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا

سفارش سیم کارت های همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا
سفارش سیم کارت های همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا

در اختیار داشتن شماره های خاص و دلخواه برای برخی از افراد دارای اهمیت است. گاهی اوقات برای داشتن شماره مورد نظر خود که دارای اعداد خاص مثل تاریخ تولد و یا شماره های مشابه با خطوط تلفن ثابت هستند، تلاش زیادی می شود تا مالکیت چنین شماره هایی را داشته باشیم اما نمی دانیم چطور و چگونه با کمترین هزینه ی مالی و زمانی به این مهم دست پیدا کنیم. اما دیگر جای نگرانی نیست زیرا بخش سفارش سیم کارت مای رند این امکان را برای شما فراهم کرده است و با استعلام از اپراتور های تلفن همراه و بررسی سیم کارت های موجود در بازار، شماره های دلخواه و مورد نظر شما را شناسایی و معرفی می کند.

سفارش سیم کارت در واقع این امکان را به خریداران می دهد تا با صرف کمترین زمان نسبت به ثبت سفارش سیم کارت خود اقدام کنند و شماره ای را که مد نظر دارند را تهیه کنند. در بسیاری از مواقع صاحبان مشاغل آزاد، شرکت ها و سایر مراکز خصوصی برای تامین سیم کارت های مورد نیاز خود با شماره های رند و یا معمولی، فرصت کافی را جهت بررسی و یافتن چنین کاری را ندارند و به همین جهت بخش سفارش سیم کارت مای رند این امکان را برای چنین افرادی فراهم کرده است تا بعد از ثبت سفارش شماره های مورد نیاز توسط مشتریان، با استفاده از ابزارهایی که در اختیار کارشناسان و تیم بازاریابی مجموعه مای رند است، مورد بررسی قرارگرفته و نتیجه را دراولین فرصت به ایمیل و پنل کاربری آنها ارسال می کند.

بنابراین کافیست با استفاده از پرکردن درخواست های خود در فرم مربوط به بخش سفارش سیم کارت و پرداخت مبلغ 30,000 تومان ، از این بخش استفاده نمایید.

تعداد 106 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 4
62
15
10
6
13
شما چه امتیازی به "سفارش سیم کارت" می دهید؟

 1. Abb***@1368.cam

  خواهشمندیم بدون پرداخت هزینه اجازه بدین شماره هارو ببینیم

 2. mba***@gmail.com

  هرچی کدتصویرواردمیکنم میگه اشتباه است

 3. hal***@gmail.com

  من می خام سیم کارت داشت باشم

 4. aks***@gmail.com

  باکمال قدردانی و سپاس فراوان از زحمات بی دریغانه شما برای رسیدن به هدف هموطنان عزیز در این راستا .... ممنون و تشکر از شماعزیزان

 5. ahm***@gmail.com

  سلام من سیم کارت رایتل تهیه کردم از راه دور فعال نمیشه؟

 6. sad***@gmail.com

  آقا من یه سیم کار دارم که ندونسته دائمی شد و الان باید هزینه زیاد بدم تا بتونم همون شمارمو داشته باشم راهکاری نداره باید هزینه بدم