سفارش سیم کارت های همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا

سفارش سیم کارت های همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا
سفارش سیم کارت های همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا

در اختیار داشتن شماره های خاص و دلخواه برای برخی از افراد دارای اهمیت است. گاهی اوقات برای داشتن شماره مورد نظر خود که دارای اعداد خاص مثل تاریخ تولد و یا شماره های مشابه با خطوط تلفن ثابت هستند، تلاش زیادی می شود تا مالکیت چنین شماره هایی را داشته باشیم اما نمی دانیم چطور و چگونه با کمترین هزینه ی مالی و زمانی به این مهم دست پیدا کنیم. اما دیگر جای نگرانی نیست زیرا بخش سفارش سیم کارت مای رند این امکان را برای شما فراهم کرده است و با استعلام از اپراتور های تلفن همراه و بررسی سیم کارت های موجود در بازار، شماره های دلخواه و مورد نظر شما را شناسایی و معرفی می کند.

سفارش سیم کارت در واقع این امکان را به خریداران می دهد تا با صرف کمترین زمان نسبت به ثبت سفارش سیم کارت خود اقدام کنند و شماره ای را که مد نظر دارند را تهیه کنند. در بسیاری از مواقع صاحبان مشاغل آزاد، شرکت ها و سایر مراکز خصوصی برای تامین سیم کارت های مورد نیاز خود با شماره های رند و یا معمولی، فرصت کافی را جهت بررسی و یافتن چنین کاری را ندارند و به همین جهت بخش سفارش سیم کارت مای رند این امکان را برای چنین افرادی فراهم کرده است تا بعد از ثبت سفارش شماره های مورد نیاز توسط مشتریان، با استفاده از ابزارهایی که در اختیار کارشناسان و تیم بازاریابی مجموعه مای رند است، مورد بررسی قرارگرفته و نتیجه را دراولین فرصت به ایمیل و پنل کاربری آنها ارسال می کند.

بنابراین کافیست با استفاده از پرکردن درخواست های خود در فرم مربوط به بخش سفارش سیم کارت و پرداخت مبلغ 30,000 تومان ، از این بخش استفاده نمایید.

تعداد 100 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 4.1
60
15
9
5
11
شما چه امتیازی به "سفارش سیم کارت" می دهید؟

 1. ahm***@gmail.com

  سلام من سیم کارت رایتل تهیه کردم از راه دور فعال نمیشه؟

 2. sad***@gmail.com

  آقا من یه سیم کار دارم که ندونسته دائمی شد و الان باید هزینه زیاد بدم تا بتونم همون شمارمو داشته باشم راهکاری نداره باید هزینه بدم

 3. zmo***@ gmail.vome

  بسیار درسته

 4. abo***@gmail.com

  مشابه خودش باشه

 5. abz***@gimail.com

  اینترنت ارزان در غیر این ضو ت از اینترنت استفاده نمی کنم

 6. kho***@gmail.com

  خوب

 7. 10n***@gmail.com

  احتراما" با سلام و سپاس،بپاس پاس داشت این چنین طرح های سبز و درود به اندیشه سبزتان سوالی داشتم آیا خرید برای عموم آزاد است ؟ یا نه برای جزء است!!! ،بهتر نیست بنویسید فقط مختص فلان شهر ... یا نه اگر برای عموم آزاد است و خاص تهران نیست ... پس چرا باشماره ۰۹۱۴۵۹**۴۹ اردبیل مینویسه شماره معتبر درج شود توضیحی عقلانی و منطقی میخوام لطفا"