ثبت نام ورود

لیست آگهی نیاز به خرید

لیست آگهی نیاز به خرید
لیست آگهی نیاز به خرید

مای رند، جزو اصلی ترین سایت های خرید و فروش سیم کارت به شمار می رود که روزانه با چندین هزار آگهی ثبت شده و خرید و فروش های گوناگون مواجه است. یکی از امکاناتی که نیاز به آن در مای رند احساس می شد، آگهی های خرید بود. بارها مخاطبین محترم مای رند در قسمت تماس با ما احتیاج به ایجاد چنین بخشی را درخواست کرده اند و امروز این بخش در راستای احترام به مشتتریان و بازدید کنندگان عزیز رونمایی می شود.

آگهی نیاز به خرید، در واقع بخشی است که در آن کاربر می تواند به خرید نوعی سیم کارت اعلام نیاز کند! یعنی مثلا فردی به دنبال شماره خاصی است که آن را در مای رند و بین سیم کارت های لیست شده در سایت به عنوان آگهی جستجو کرده اما نیافته است. به همین خاطر نیاز به شماره خاص را در قسمت آگهی نیاز به خرید ثبت می کند؛ فروشندگان سیم کارت در صورتی که بتوانند سیم کارت مورد نظر را تامین کنند با این فرد تماس گرفته و با وی در ارتباط خواهند بود.

یا شرایطی را در نظر بگیرد که مثلا بیش از 10 سیم کارت لازم دارید که حتما باید ویژگی خاصی داشته باشند، مثلا از یک نوع رندی تبعیت کنند؛ یک نوع اپراتور باشند، سیم کارت سری باشند یا حتی پیش از این سیم کارت ها کار نکرده تحویل گردد؛ در چنین مواردی می توانید شرایط خود را اعلام کنید و بگویید که با چنین شرایطی به دنبال سیم کارت هستید و اگر کسی بتواند این شرایط را فراهم کند، با مبلغ مشخصی آن را خریداری خواهید نمود.

لیست آگهی نیاز به خرید
لیست آگهی نیاز به خرید

اما نحوه ثبت نام در بخش آگهی نیاز به خرید چگونه است و چه پروسه ای را باید برای آن طی کرد؟ شما می توانید در صورتی که نیاز به خرید سیم کارت خاصی دارید، ابتدا در سایت ثبت نام نمایید. ثبت نام در مای رند کاملا رایگان است و عضویت در آن نیاز به پرداخت هزینه ای ندارد.

پس از ثبت نام تایید شدن شماره تلفن یا ایمیل شما، نیاز است که پروفایل خود را تکمیل کنید. اطلاعات تکمیلی در مورد خودتان را در پنل کاربری وارد فرمایید تا پروفایل شما به طور کامل و بدون نقص باشد. پس از تکمیل اطلاعات پروفایل، وارد بخش درج سیم کارت شوید. پس از این که صفحه درج سیم کارت بارگذاری گردید، درخواست آگهی نیاز به خرید را خواهید دید. روی درخواست آگهی نیاز به خرید کلیک کنید تا به صفحه ایجاد یک آگهی جدید منتقل شوید. در صفحه جدید می توانید اطلاعات مورد نظر را وارد کنید؛ حال بسته به نوع نیاز شما این اطلاعات می تواند کوتاه یا تکمیلی باشد. حتما در زمان ثبت درخواست به طور دقیق توضیح دهید که به چگونه سیم کارتی نیاز دارید، آیا سیم کارت باید کار کرده باشد یا خیر؛ یا این که شرایط پرداخت هزینه توسط شما به چه شکل خواهد بود؟ آیا آن را نقد پرداخت خواهید کرد یا به صورت اقساط و یا چکی قصد پرداخت هزینه سیم کارت درخواستی را دارید؟ بصورت کلی سعی داشته باشید در قسمت توضیحات تمام جوانب را در نظر گرفته و چیزی را با ابهام باقی نگذارید.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی -
شما چه امتیازی به "آگهی نیاز به خرید" می دهید؟