ثبت نام ورود

راهنمای خرید سیم کارت

با استفاده از بخش جستجوی سیم کارت که در هدر سایت قرار گرفته است می توانید با وارد کردن پیش شماره و کد مورد نظرتان ، شماره های موجود در سایت را مشاهده کرده و در صورت تمایل ، سفارش دهید .

راهنمای فروش سیم کارت

برای فروش سیم کارت خود ، ابتدا بایستی در سایت و یا اپلیکیشن موبایل ثبت نام کرده و شماره موردنظرتان را با قیمت دلخواه درقسمت درج سیم کارت پنل کاربری ثبت نمایید . در صورتیکه فرصت و یا زمان کافی برای فروش شماره ی مورد نظرتان را ندارید ، می توانید از بخش فروش فوری سیم کارت اقدام نمایید

راهنمای ایجاد فروشگاه اختصاصی

سایت مای رند ، به تازگی فعالیت خود را در ایجاد فضایی تخصصی برای خرید و فروش سیم کارت های رند و معمولی ، با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی ، فنی ، مشاوره ای و تبلیغاتی به صورت رایگان آغاز نموده است .
نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟ 7 روز هفته 24 ساعته با ما در ارتباط باشید

راهنمای تعرفه خدمات

عضویت و درج آگهی سیم کارت در مجموعه ی مای رند به صورت کاملا رایگان بوده و کاربران می توانند بدون واسطه و با قیمت مد نظرخودشان ، سیم کارت های خود را به فروش برسانند . لازم به ذکر است ، 2 نوبت بروزرسانی آگهی های ثبت شده در روز نیز بدون هزینه در اختیار آگهی دهندگان قرار گرفته است تا با بروز نگه داشتن سیم کارت های خود ، هرچه سریع تر آنها را به فروش برسانند .

راهنمای فروش فوری سیم کارت

کسانی که برای فروش سیم کارت های رند و یا معمولی خود ، فرصت یا زمان زیادی را ندارند می توانند وارد صفحه ی فروش فوری سیم کارت شده و شماره خود را به تیم فروش مای رند اعلام کنند . بعد از بررسی سیم کارت ها توسط کارشناسان مای رند ، بالاترین پیشنهاد خرید در بازار ، در کمترین زمان به فروشندگان اعلام خواهد شد .

راهنمای تشخیص نوع رند

با توجه به تعدد حالت های مختلف نمایش شماره و به دنبال آن ایجاد انواع سیم کارت های رند ، تشخیص و شناسایی تمامی حالات برای افراد عادی ، کار آسانی نیست بنابراین در بخش تشخیص نوع رند سایت و یا اپلیکیشن موبایل ، با وارد کردن شماره ی مورد نظرتان ، می توانید نوع رند سیم کارت مورد نظرتان را تشخیص دهید .

راهنمای " خط کجاست ؟ "

زمانی که تصمیم به خرید سیم کارت های 0912 را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که تمامی شماره های 0912 برای تهران نمی باشند و ممکن است برای سایر استان ها نظیر : سمنان ، زنجان ، قزوین ، مرکزی ، قم و ... باشند . سیم کارت های شهرستان نسبت به شماره های استان تهران ارزان تر می باشند . قبل از خرید سیم کارت مورد نظر خود ، وارد بخش خط کجاست شوید و به صورت رایگان استعلام بگیرید .