انتخاب استان

راهنمای خرید و درج آگهی فروش

به بخش راهنمای سایت مای رند خوش آمدید
این قسمت به شما کمک می کند تا از قسمت های مختلف سایت به آسانی استفاده نمایید

راهنمای خرید سیم کارت

با استفاده از بخش جستجوی سیم کارت که در هدر سایت قرار گرفته است می توانید با وارد کردن پیش شماره و کد مورد نظرتان ، شماره های موجود در سایت را مشاهده کرده و در صورت تمایل ، سفارش دهید .

راهنمای فروش سیم کارت

برای فروش سیم کارت خود ، ابتدا بایستی در سایت و یا اپلیکیشن موبایل ثبت نام کرده و شماره موردنظرتان را با قیمت دلخواه درقسمت درج سیم کارت پنل کاربری ثبت نمایید . در صورتیکه فرصت و یا زمان کافی برای فروش شماره ی مورد نظرتان را ندارید ، می توانید از بخش فروش فوری سیم کارت اقدام نمایید

راهنمای ایجاد فروشگاه اختصاصی

فروشندگانی که به صورت حرفه ای در سایت و یا اپلیکیشن موبایل مای رند ، فعالیت می کنند ، جهت اعلام سیم کارت های خود به مشتریان ، می توانند با درخواست فروشگاه اختصاصی ، از مزایای وب سایت شخصی که شامل تصاویر اختصاصی ، رنگ و محتوای دلخواه می باشد استفاده کرده و در اختیار مشتریان و عموم قرار دهند .

نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟


7 روز هفته 24 ساعته با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

راهنمای تعرفه خدمات

عضویت و درج آگهی سیم کارت در مجموعه ی مای رند به صورت کاملا رایگان بوده و کاربران می توانند بدون واسطه و با قیمت مد نظرخودشان ، سیم کارت های خود را به فروش برسانند . لازم به ذکر است ، 2 نوبت بروزرسانی آگهی های ثبت شده در روز نیز بدون هزینه در اختیار آگهی دهندگان قرار گرفته است تا با بروز نگه داشتن سیم کارت های خود ، هرچه سریع تر آنها را به فروش برسانند .

راهنمای فروش فوری سیم کارت

کسانی که برای فروش سیم کارت های رند و یا معمولی خود ، فرصت یا زمان زیادی را ندارند می توانند وارد صفحه ی فروش فوری سیم کارت شده و شماره خود را به تیم فروش مای رند اعلام کنند . بعد از بررسی سیم کارت ها توسط کارشناسان مای رند ، بالاترین پیشنهاد خرید در بازار ، در کمترین زمان به فروشندگان اعلام خواهد شد .

راهنمای تشخیص نوع رند

با توجه به تعدد حالت های مختلف نمایش شماره و به دنبال آن ایجاد انواع سیم کارت های رند ، تشخیص و شناسایی تمامی حالات برای افراد عادی ، کار آسانی نیست بنابراین در بخش تشخیص نوع رند سایت و یا اپلیکیشن موبایل ، با وارد کردن شماره ی مورد نظرتان ، می توانید نوع رند سیم کارت مورد نظرتان را تشخیص دهید .

راهنمای " خط کجاست ؟ "

زمانی که تصمیم به خرید سیم کارت های 0912 را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که تمامی شماره های 0912 برای تهران نمی باشند و ممکن است برای سایر استان ها نظیر : سمنان ، زنجان ، قزوین ، مرکزی ، قم و ... باشند . سیم کارت های شهرستان نسبت به شماره های استان تهران ارزان تر می باشند . قبل از خرید سیم کارت مورد نظر خود ، وارد بخش خط کجاست شوید و به صورت رایگان استعلام بگیرید .