وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | خدمات سیم کارت

سیم کارت دائمی ایرانسل چه مزایایی دارد؟

انتشار ۱۴۰۰/۷/۱۷ . بروز رسانی ۱۴۰۰/۷/۱۷ ۱۵:۰۴ . ۷۴۸۸ بازدید

جالب است بدانید مشترکین سیم کارت ایرانسل زمانی که تمایل دارند به جای شارژ سیم کارت از صورت حساب دوره ای بهرمند شوند، و از سرویس های سیم کارت دائمی ایرانسل استفاده کنند. مشترکین عزیز می توانند سیم کارت خود را به دائمی تبدیل کنند و از خرید سیم کارت جدید خود داری کنند. از شما تمایل به تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل هستید. شما می توانید با روش های آسان و با شماره گیری کد دستوری ،سیم کارت اعتباری را به دائمی تبدیل کنید. در این نوشته مزایای سیم کارت دائمی ایرانسل را مورد بررسی قرار می دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

سیم کارت دائمی ایرانسل چه مزایایی دارد؟

 

سیم کارت دائمی ایرانسل چه مزایای دارد؟

اپراتور ایرانسل هدیه های جذاب و باورنکردنی به مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل هدیه می دهد. آیا می دانید تعرفه سیم کارت ایرانسل به چه صورت است.

 1. 30 گیگا بایت اینترنت رایگان ایرانسل در مدت زمان 30 روز ( یک ماه )
 2. 1000 دقیقه مکالمه ایرانسل رایگان در مدت زمان 30 روز ( یک ماه )
 3. بسته اینترنتی 4 گیگا بایتی به صورت ماهانه در مدت زمان 6 ماه هر ماه با اعتبار 7 روز اینترنت 4 گیگا بایت دریافت می کنید.
 4. اینترنت رایگان یک گیگا بایت رایگان در مدت زمان 5 ماه از ماه دوم به بعد اینترنت رایگان فعال سازی می شود.
 5. 6 ماه مکالمه ایرانسل و خط های ثابت نیم بها محاسبه می شود با هر دقیقه تعرفه 30 تومان
 6. هزینه های سیم کارت دائمی ایرانسل 33% کاهش میابد.

چگونه سیم کارت اعتباری ایرانسل را به سیم کارت دائمی ایرانسل تبدیل کنیم؟

تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل با روش های مختلف می توان سیم کارت اعتباری را به دائمی کرد. مرحله یک : برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی کد های ( ستاره 555 ستاره 1 ستاره 9 مربع ) یا ( ستاره 70 مربع ) را شماره گیری کنید. مرحله دوم : اپلیکیشن ایرانسل من را نصب می کنید. سپس سمت راست منو گزینه خدمات سیم کارت و تبدیل سیم کارت به دائمی را کلیک می کنید. مرحله سوم : از نسخه وبسایت اپلیکیشن ایرانسل من می توانید استفاده کنید. مرحله چهارم : مراجعه کردن به مراکز فروش و نمایندگی های اپراتور ایرانسل می توانید مراجعه کنید و سیم کارت خود را به دائمی تبدیل کنید. جالب است بدانید قیمت تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل چقدر است؟ تبدیل سیم کارت به دائمی تنها با هزینه 50،000 تومان صورت می گیرد. شما می توانید با شماره گیری ( ستاره 70 مربع ) #۷۰* از تخفیف های باور نکردنی سیم کارتتان اطلاع کسب کنید. زمانی که درخواست تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی  ارسال شود اگر در حساب شما مبلغ کافی موجود نباشد. هزینه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی از اعتبار سیم کارت شما کسر خواهد شد. زمانی که اعتبارتان کافی نباشد به صورت اینترنتی از درگاه الکترونیکی پرداخت می کنید.

 

سیم کارت دائمی ایرانسل چه مزایای دارد؟

 

مزایای تبدیل سیم کارت دائمی ایرانسل 

آیا می دانستید اپراتور های بزرگ ایران به دو صورت سیم کارت خود را برای خرید به کاربران عرضه می کنند. سیم کارت ها به دو صورت سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی وجود دارد. جالب است بدانید سیم کارت های دائمی مزایای منحصر به فردی در مقابل سیم کارت دائمی دارند؟ آیا می توان سیم کارت دائمی را به اعتباری تبدیل کرد ؟ برای پاسخ به این سوال در ادامه با ما همراه باشید. اپراتور ایرانسل مانند دیگر اپراتور ها به دو صورت سیم کارت را در مراکز خرید و فروش سیم کارت عرضه می کند. هر دو سیم کارت دارای مزایا و معایب بسیاری هستند. تماس با سیم کارت دائمی ایرانسل هر دقیقه مکالمه ارزان تر نسبت به سیم کارت اعتباری می باشد. ولی جالب است بدانید هزینه پیامک در سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری ایرانسل مشابه می باشد. در زمینه بسته های اینترنتی هر دو سیم کارت چه دائمی چه اعتباری یکسان می باشند. ولی شاید برای کاربران سیم کارت دائمی بسته های ویژه و منحصر به فردی طراحی کرده باشند. ولی مشترکین سیم کارت دائمی ایرانسل ، اینترنت آزاد در هر کیلو بایت کمتر از سیم کارت اعتباری محاسبه می شود. اگر قصد دارید ریز مکالمات خود را به مطالعه کنید. آموزش ریز نمرات به شما کمک بسیاری می کند.

قبل از تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی این نکات را بدانید؟

اپراتور ایرانسل سعی کرده ، قیمت گذاری سیم کارت دائمی را نسبت به اعتباری کاهش دهد. مشترکین برای تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل هزینه 120 تومان را باید پرداخت کنید. اپراتور ایرانسل با تخفیف حیرت انگیزی تنها با 60 تومان تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی را انجام می دهد. اپراتور ایرانسل بار دیگر تخفیف ویژه 10 هزار تومانی را در نظر گرفت و تنها با 50 هزار تومان تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی را انجام می دهد. اکنون برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی تنها با 50 هزار تومان توسط اپراتور ایرانسل صورت می گیرد. یکی از مهم ترین نکات که در مواقع تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل باید دقت کنید؟ توجه داشته باید بسته های افزایشی در سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی منتقل نخواهد شد. همچنین اگر شارژ در سیم کارت اعتباری ایرانسل داشتید در سیم کارت دائمی قابل استفاده نخواهد بود. زمانی که شما درخواست تبدیل سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی را بدهید تنها در  حداقل یک ساعتو حداکثر 24 ساعت سیم کارت اعتباری به دائمی تعویض می شود. نکته مهم : در زمان ثبت و تایید پیامک تعویض سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل اینترنت گوشی موبایل را خاموش کنید. آیا می دانید ساده ترین روش انتقال شارژ ایرانسل چگونه است. 

 

قبل از تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی این نکات را بدانید؟

 

نحوه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل 

برای تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل دو روش وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا کد دستوری تبدیل سیم کارت را به شما آموزش دهیم. با شماره گیری کد دستوری USSD  در این روش تنها با شماره گیری کد دستوری ( ستاره 70 مربع ) #70* درخواست تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی بدهید. جالب است بدانید می توان با شماره گیری کد دستوری ( ستاره 555 ستاره 1 ستاره 9 مربع ) #۹*۱*۵۵۵* درخواست تعویض سیم کارت بدهند. روش دوم تماس با شماره 700 : با این تماس به بخش مشترکین سیم کارت ایرانسل متصل خواهید شد و با شماره گیری 7 سپس 4 وارد قسمت تبدیل سیم کارت می شوید. و تنها با مراحلی آسان تبدیل سیم کارت را انجام دهید. زمانی که یکی از این دو روش برای تبدیل سیم کارت اعتباری ایرانسل به سیم کارت دائمی ایرانسل انتخاب کنید هزینه از سیم کارت کسر خواهد شد . نکته مهم : شارژ باید در حساب سیم کارت موجود باشد تا اپراتور برای تبدیل بتواند از آن کسر کند.

چگونه با نصب اپلیکیشن " ایرانسل من " درخواست تبدیل سیم کارت دهیم؟

جالب است بدانید می توان با نصب اپلیکیشن ایرانسل من سیم کارت اعتباری ایرانسل را به دائمی تبدیل کنید. برای این کار سپس اپلیکیشن ایرانسل من را نصب کنید. بعد از ثبت نام و وارد شدن در این اپلیکیشن به بخش خدمات سیم کارت بروید و در خواست تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی را ثبت کنید. در قسمت تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی با مطالعه کردن قوانین و شرایط موجود سیم کارت خود را به دائمی تبدیل کنید. و از سرویس ها و هدیه های ویزه برخور دار شوید.

درخواست تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی با مراجعه به دفاتر

آیا می دانستید یکی دیگر از راه های تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی مراجه به دفاتر اپراتور ایرانسل است .مدارک مورد نیاز برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی عبارت از: حضور داشتن مالک سیم کارت الزامی است – به همراه داشتن اصل کارت ملی  - سیم کارت ایرانسل فعال – تکمیل فرم و امضا تنهایی است.

 

درخواست تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی با مراجعه به دفاتر

 

روش های مشاهده صورت حساب سیم کارت دائمی ایرانسل

اپراتور ایرانسل از دومین اپراتور بزرگ ایران می باشد که به دو صورت سیم کارت را عرضه می کند سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی ایرانسل اگر از سیم کارت دائمی ایرانسل استفاده می کنید و قبض پایان دوره نزدیک به اتمام می باشد. با ما همراه باشد تا به طور جامع آموزش روش های مشاهده صورت حساب سیم کارت دائمی را مورد بررسی قرار دهیم. زمانی که سیم کارت دائمی خریداری کنید در پایان دوره قبض را باید پرداخت کنید برای مشاهده قبض پایان دوره ایرانسل راه های مختلفی دارد در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد. 

چگونه صورت حساب قبض پایان دوره با اپلیکیشن ایرانسل من دریافت کنیم؟

یکی از آسان ترین راه های مشاهده قبض صورت حساب ایرانسل استفاده کردن از اپلیکیشن ایرانسل من است. در اپلیکیشن ایرانسل من به راحتی می توان مدیریت کرد مصرف اینترنت و مکالمه و پرداخت برای مشترکین دائمی طراحی شده است. در مرحله اول : ابتدا برنامه ایرانسل من را نصب کنید . در مرحله دوم : به قسمت مشاهده صورت حساب بروید. مرحله سوم : برای دریافت صورت حساب بر روی گزینه در یافت صورت حساب کلیک کنید. مرحله چهارم : دوره انتخابی مورد نظرتون را کلیک کنید تا صورت حساب را دریافت کنید.

چگونه با نسخه وب ایرانسل من صورت حساب قبض پایان دوره را مشاهده کنیم ؟

اگر نمی توانید یا دوست ندارید برنامه اپلیکیشن ایرانسل من را نصب کنید می توانید نسخه وب را مورد استفاده قرار دهید. از نسخه وب برای نمایش صورت حساب سیم کارت دائمی استفاده کنید. ابتدا وارد وبسایت ایرانسل من شوید بعد وارد قسمت صورت حساب و دریافت صورت حساب کلیک کنید و با انتخاب دوره مورد نظر ریز صورت حساب را دریافت کنید.

دریافت قبض با استفاده از پرداخت آنلاین

یکی  از آسان ترین راه های دیگر مشاهده قبض پایان دوره سامانه رداخت آنلاین قبض سیم کارت دائمی ایرانسل  می باشد. در این روش با چند کیک صورت حساب و قبض پایان دوره را در یافت کنید. آسان ترین راه در این روش بخش شماره می باشد. با وارد کردن شماره سیم کارت دائمی ایرانسل قبض پایان دوره به آسانی دریافت کنید. همچنین می توان با کد شناسه و شناسه قبض صورت حساب را پرداخت کنید.

 

دریافت قبض با استفاده از پرداخت آنلاین

 

دریافت صورت حساب به صورت پست الکترونیکی

اگر در قسمت دریافت صورت حساب سیم کارت دائمی ایرانسل پست الکترونیکی قابل فعال باشد. قبض صورت حساب به صورت ایمیل بای مشترک قابل مشاهده می باشد. اگر این گزینه برای شما فعال نمی باشد اپلیکیشن ایرانسل ن را نصب کنید و این گزینه را فعال کنید. تا همیشه صورت حساب برای شما ایمیل شود.

صورت حساب قبض به صورت کاغذی

جالب است بدانید می توان به صورت کاغذی که یکی از روش های قدیمی می باشد صورت حساب قبض پایان دوره سیم کارت دائمی را دریافت کنید. یکی از سیاست های اپراتور ایرانسل که زمانی که 20 هزار تومان صورت حساب بود قبض برای شما پرداخت می شود. اگر برای حفظ محیط زیست نمی خواهید قبض کاغذی دریافت کنید عدد یک را به 2465 پیامک کنید.

چگونه صورت حساب سیم کارت دائمی را پرداخت کنیم؟

جالب است بدانید غیر از روش های گفته شده می توان با این سه روش قبض پایان دوره را پرداخت کنید. مرحله اول : با استفاده از کد دستوری ( ستاره 7 مربع ) شماری گیری کد #۷* مرحله دوم : مراجعه به بانک برای پرداخت قبض صورت حساب مرحله سوم : شارز خودکار از حساب بانکی و بانکداری اینترنتی می باشد. برای مشاهده بدهی قبض پایان دوره می توانید کد دستوری ( ستاره 555 ستاره 1 ستاره 2 مربع ) #۲*۱*۵۵۵* را شماره گیری کنید. استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من برای مشاهده قبض صورت حساب روش آسان و کاربردی است. صورن حساب سیم کارت دائمی در دوره های مشخصی صادر می شوند. جالب است بدانید قبض سیم کارت در هر دو ماه در اول ماه فرد برای مشترکین صادر می شود.

 

معایب تبدیل سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی 

زمانی که مشترک سیم کارت اعتباری را به دائمی تبدیل کرد بسته های هدیه جذابی مانند ، شارژ شگفت انگیز و اینترنت رایگان ایرانسل و بسته افزایشی مثل رومینگ ، طرح بوم بوم تشویقی ، بسته هدیه چند کاربره به سیم کارت دائمی هدیه می دهند. جالب است بدانید بسته های اینترنت تاریخ مشخص دار زمانی که از سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی منتقل شوند از 2 تا 8 صبح قابل استفاده خواهند بود. شرایط و ضوابط سیم کارت به صورت زیر می باشد. مشترکین در زمان تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی باید شرایط زیر را بپذیرند. 

اعتبار چیست ؟  اعتبار بسته مبلغی معیین قابل استفاده برای مشترک در استفاده از خدمات شبکه ایرانسل با سقف معیین می باشد.  اعتبار به چند دسته تقسیم می شود. 

شارژ شگفت انگیز پیست ؟ مشترکین سیم کارت اعتباری  با سرویس شارژ شگفت انگیز با اعتبار معمولی و هزینه خود به دست می آورد در واقع مشترک با هزینه یکسان اعتبار بیش از مقدار معمول افزایش می دهد. این روش تاریخ مشخص برای اتمام دارد و مشترک باید اعتبار بسته در زمان مشخص افزایش بدهد دهد. 

بسته افزایشی چیست؟ این بسته نام دیگری به نام بولتون دارد یعنی ترکیب سرویس مختلف مانند ماکمه ، اینترنت ، پیامک می باشد. با هزینه مشخص مورد استفاده برای مشترک قرار می گیرد. 

   سیم کارت اعتباری ایرانسل چیست؟ سیم کارتی است که هزینه استفاده بنه صورت پیش پرداخت به اپراتور ایرانسل پرداخت می شود. و سرویس ها تا زمانی فعال است که سیم کارت مشترک اعتبار داشته باشد. 

سیم کارت دائمی ایرانسل چیست؟ مشترک در سیم کارت دائمی هزینه سرویس در دوره های مشخصی پرداخت می کند.

ترابرد چیست؟ فرایند یا مرحله ای است که مشترک با اینکه شماره را حفظ می کند اپراتور ار تغییر می دهد. به عنوان مثال شخصی که سیم کارت همراه دارد و سیم کارت خود را ترابرد ایرانسل می کند و بسته های ایرانسل و ... خریداری می کند.

هزینه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی چقدر است؟ هزینه تبدیل سیم کارت دائمی بر اساس قیمت سیم کارت دائمی مشخص می شود. این هزینه تنها برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی می باشد. زمانی که مشترک قصد تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل را دارد. در وبسایت ایرانسل من اطلاع رسانی کند. و بعد از پدیرفتن شرایط سیم کارت اعتباری به دائمی هزینه با روش های گفته شده از حسابتان کسر می شود.

تبصره چیست؟ در صورت تبدیل سیم کارت تمام خدمات بر اساس تعرفه جدید قابل محاسبه می شود.

 

معایب تبدیل سیم کارت اعتباری به سیم کارت دائمی

 

شرایط و ضوابط تبدیل سیم کارت به دائمی 

 1. مشترک که قصد تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی دارد باید نشانی را به صورت کامل و درست بدهد. ارتباط با مشترک از طریق نشانی صورت می پذیرد. اگر آدرس اشتباه باشد مسئولیت بر عهده مشترک است.
 2. اطلاعات کلی مانند شماره ملی در سامانه به صورت کامل ثبت شود. اگر اطلاعات ناقص باشد تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی صورت نمی پذیرد. در مرحله اول اطلاعات را درست وارد کنید. 
 3. اعتبار بسته و... از سیم کارت اعتباری به دائمی منتقل خواهد شد. مانند شارژ شگفت انگیز  به سیم کارت دائمی منتقل می شود. جالب است بدانید شارژ شگفت انگیز هدیه – طرح بوم بوم تسویقی –بسته ترکیبی و اینترنت همراه ایرانسل– کیف دیجیتال به حساب دائمی منتقل نخواهد شد.
 4. بصره چیست ؟ تمام بسته های اینترنتی مدت مشخص دار در تبدیل سیم کارت از ساعت 2 تا 8 صبح قابل استفاده است.
 5. اپراتور ایرانسل در زمان تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی بسته های تشویقی به مشترک هدیه می دهد اپراتور ایرانسل مس تواند بسته های تشویقی مقدار و اعتبار را تغییر دهد. یا می تواند از دادن هدیه صرف نظر کند در این رابطه اعتراضی صورت نمی پذیرد. 
 6. اگر مشترک از حساب چند کاره استفاده می کند نمی تواند سیم کارت اعتباری به دائمی تغییر بدهد. برای تغییر سیم کارت اعتباری به دائمی ابتدا حساب چند کاربره را غیر فعال کنید در صورت غیر فعال سازی اعتبار از بین می رود.
 7. در صورت تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی امکان تغییر و بازگردانی به سیم کارت اعتباری نخواهید داشت. تبدیل سیم کارت از دائمی به اعتباری قابل استفاده نیست. در این صورت بعد از درخواست و هزینه در یافتی این طرح قابل بازگشت نیست.
 8. تبصره چیست؟ مشترک ترابرد شده قصد ترابرد از ایرانسل را دارد زمانی که سیم کارت اعتباری به دائمی تغییر بدهد از مزایای تشویقی بهرمند می شود. مشترک دائمی و اعتباری بعد از تعهدات هزینه ترابرد را پرداخت می کنند. 
 9. زمانی که سیم کارت اعتباری ایرانسل را به سیم کارت دائمی ایرانسل تبدیل کردید. سیم کارت به صورت دائمی روابط ما بین شرکت ایرانسل و مشترک وجود خواهد داشت.

 

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست