انتخاب استان

مقرون به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه اول ، ایرانسل ، رایتل

اگر از آن دست افرادی هستید که زمان زیادی را صرف فضای مجازی می کنند و اوقات زیادی از روز را در اینترنت می گذرانند یا حتی شغلی دارند که مرتبط با فضای مجازی است و اینترنت یکی از اصلی ترین ابزارهای کارتان است، احتمالا همیشه به دنبال راه های مختلفی برای دسترسی به اینترنت ارزان تر و به صرفه تر بوده اید. سه اپراتور اول همواره سعی کرده اند در یکی از بخش ها رقیب خود را جا بگذارند! اما اینترنت و بسته های اینترنت همراه از آن دست ابزار هایی است که هیچ کدام از سه اپراتور اول نتوانسته اند پیروز مطلق بازی باشند. همراه اول، ایرانسل و رایتل هر کدام در ارائه یکی از بسته ها و بازه های زمانی نسبت به دو رقیب دیگر بهتر عمل کرده اند و هر کدام سعی داشته اند که حداقل یکی از بخش ها را مال خود کنند.
 

​کد بسته های اینترنت ماهانه ایرانسل

همان طور که پیش تر در گزارشی نوشته بودیم که اگر قصد خرید بسته های اینترنت همراه را دارید بهترین و مقرون به صرفه ترین بسته ها، بسته هایی هستند که از نظر زمانی طولانی مدت و از نظر حجم نیز میزان بالاتری دارند. این مسئله در مورد بسته های اینترنت در بازه های زمانی مختلف هم صدق می کند و بهتر است از بسته هایی استفاده کنید که حجم بالاتری دارند. البته اگر مصرف بالایی ندارید و مثلا در یک ماه به نظرتان کم از یک یا دو گیگ هم مصرف ندارید که بهتر است بر اساس نیازتان خرید کنید؛ اما اگر از جمله کاربران و مشترکان پر مصرف هستید بهتر آن است که بسته هایی را انتخاب نمایید که حجم بالاتری دارند ولواینکه بخشی از اینترنت شما در آخر ماه مصرف نشود! البته نه نصف آن! بلکه مثلا از 20 گیگ یک گیگ بماند و بسوزد بهتر از آن است که بسته های 15 گیگی بخرید. با لحاظ کردن این موضوع، می توان نتیجه گرفت که اگر بخواهید برای هر ماه خود اینترنت بخرید، بسته 10 گیگابایتی می تواند نیاز کاربر با مصرف متوسط را پوشش دهد. در حال حاضر این بسته در سایت ایرانسل به مبلغ 29 هزار تومان به کاربران عرضه می شود.
 

بسته های اینترنت نامحدود ایرانسل

​بسته های اینترنت شبانه همراه اول

یکی از بخش هایی که همراه اول توانسته خیلی خوب، گوی سبقت را از رقیبان برباید؛ بسته های شبانه اینترنت همراه است. بسته های شبانه همراه اول در بازه های زمانی یک روز، یک هفته و یک ماهه عرضه می شود. این بسته ها که مانند سایر بسته های اینترنتی محدودیت سرعت ندارند، اکثرا به عنوان نامحدود شناخته می شوند اما یک میزان مصرف منصفانه در آن ها لحاظ شده است. همراه اول سقف 50 گیگ برای بسته های نامحدود شبانه خود قرار داده که البته مصرف همه آن هم کار چندان ساده ای نیست!
 

جدول قیمت بسته های آلفا و بسته شبانه
50 گیگ اینترنت رایگان شبانه


 

​معرفی بسته های اینترنت ارزان رایتل تامین اجتماعی

رایتل از ابتدا کار خود را به عنوان اپراتوری آغاز کرد که قرار بود در زمینه اینترنت همراه و... پیشگام باشد اما شرایط آن طور که انتظار داشتند پیش نرفت. اما به هر حال رایتل هم بیکار ننشسته است و در مورد بسته های اینترنت کم از رقبا ندارد. اگر بخواهیم از بهترین بسته رایتل نام ببریم، بسته های با حجم بالای ساعات افت مصرف هستند. این بسته ها که حجم نسبتا بالایی دارند، همانطور که از نامشان پیداست ویژه مصرف در زمان های افت مصرف می باشند که (2 تا 7 صبح) تعریف شده است. بعد از آن، بسته های اینترنت تامین اجتماعی هستند که البته صرفا اینترنت را پوشش نداده و مکالمه و پیام کوتاه را نیز شامل می شوند که می توانند با توجه به قیمت های مناسبی که دارند، نیاز مشتری را تا حدودی برطرف کنند.
 


 

بسته های شبانه رایتل


 


 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

اولین نفری باشید که نظر میدهید.