دنبال آهنگ پیشواز میگردی ! دریافت آهنگ پیشواز
وب سایت مای رند
وب سایت مای رند
سیم کارت دلخواه خود را جستجو کنید
انتخاب اپراتور
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
لیست خدمات
قیمت گذاری سیم کارت
تشخیص نوع رند
خط کجاست ؟
فروش شگفت انگیز
فروش سیم کارت اقساطی

خرید سیم کارت

خرید تلفن ثابت

فروش اقساطی سیم کارت

راهنمای خرید

مکالمه نامحدود رایگان به سبک همراه اول

همراه اول که از بالاترین میزان مشترکین در بین اپراتورها برخوردار است، با ارائه بسته های مختلف مکالمه، مانند مکالمه خانواده و مکالمه همراهی، امکان مکالمه نامحدود رایگان را به مشتریان خود ارائه کرد. تا چندی پیش و در سال گذشته اپراتورها برای تشویق مشترکین خود به ارائه طرح های تشویقی مختلف مکالمه رایگان پرداختند که پس از مدتی رگولاتوری از اثرات منفی اجرای این طرح ها بر زیرساخت ها و کیفیت شبکه سخن گفت و با ابلاغ بخشنامه هایی، ارائه طرح های مکالمه رایگان را ممنوع اعلام کرد.

مکالمه نامحدود و رایگان همراه اول

 

مکالمه نامحدود رایگان به سبک همراه اول، بسته مکالمه خانواده

چندی بعد از این بخشنامه ها، مدیر بررسی های فنی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات در مورد مکالمه های رایگان و طرح های اپراتورها، در این زمینه اعلام کرد که ارائه طرح های تشویقی مکالمه بلامانع است. پس از این موضوع، همراه اول به ارائه طرح های جدیدی پرداخت که طی آن مشترکانی که می خواهند از مکالمه نامحدود استفاده کنند، در ازای پرداخت مبلغی مشخص، به این امکان دسترسی داشته باشند.

طرح مکالمه خانواده همراه اول، یکی از طرح هایی است که این اپراتور برای مکالمه نامحدود به مشترکین خود ارائه می دهد. مشترکان دائمی همراه اول این امکان را دارند که با خرید بسته مکالمه خانواده ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ دقیقه ای ماهانه درون شبکه، و با انتخاب یک یا دو مشترک دائمی دیگر به مکالمه بپردازند.

با همراه اول مکالمه نامحدود و رایگان داشته باشید

 

مکالمه رایگان همراه اول، بسته ۵۰۰ دقیقه ای

به این ترتیب مشترک دائمی خریدار بسته، با انتخاب و اعلام یک شماره دائمی دیگر از ۵۰۰ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه، ۱۰۰ دقیقه آن را به مشترکی که اعلام داشته هدیه می دهد. از این جهت مکالمات دو طرف باهم می تواند به صورت رایگان محاسبه گردد. همچنین اگر مشترک خریدار بسته می خواهد زمان بیشتری را به سیم کارت دائمی مورد انتخابش ارائه کند، می تواند از منوی اعلام شده در طرح، استفاده و زمان بیشتری را به آن شماره خاص اختصاص دهد.

 

مکالمه نامحدود همراه اول، بی نهایت و همیشگی

نکته اینجاست که اگر حجم بسته مکالمه درون شبکه دو شماره اعلامی به اتمام برسد و قبل از ۳۰ روز همه مدت زمان مورد نظر را به مکالمه بپردازند، باز هم می توانند از مکالمه رایگان با یکدیگر تا پایان روز ۳۰ ام بهره مند شوند. قیمت فعال سازی این بسته در حال حاضر ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان می باشد. اما بسته ۱۰۰۰ دقیقه ای ماهانه نیز امکان اشتراک گذاری و تقسیم مکالمه مانند بسته ۵۰۰ دقیقه ای فراهم است.

بسته ۵۰۰ دقیقه ای مکالمه رایگان همراه اول

 

مکالمه نامحدود و رایگان همراه اول، بسته ۱۰۰۰ دقیقه ای

در این بسته نیز مانند بسته ۵۰۰ دقیقه ای، مشترک می تواند یک خط دائمی دیگر را به عنوان مشترک فرعی معرفی نماید تا به صورت پیش فرض، ۱۰۰ دقیقه مکالمه به حساب وی به عنوان هدیه اختصاص یابد. به این ترتیب تا ۳۰ روز کلیه مکالمات هر دو مشترک با یکدیگر به صورت رایگان محاسبه می شود؛ چه مشترک اصلی برقرار کننده تماس باشد و چه مشترک فرعی، در هر دو صورت مکالمه طرفین رایگان محاسبه می گردد. هر دو طرف از میزان زمان اختصاص یافته می توانند برای مکالمه با سایر خطوط درون شبکه نیز استفاده کرده و به مکالمه رایگان بپردازند. همچنین مشترک اصلی می تواند برای افزایش مدت زمان اختصاص یافته یا حتی اضافه نمودن یک خط دیگر اقدام نماید.

در حال حاضر قیمت این بسته توسط اپراتور، ۵۷ هزار تومان اعلام شده است.

بسته مکالمه درون شبکه، مکالمه نامحدود و رایگان همراه اول

 

بسته مکالمه درون شبکه، مکالمه نامحدود و رایگان همراه اول

همراه اول بسته های مقرون به صرفه مکالمه‎ی درون شبکه را برای مشترکین دائمی و اعتباری ارائه نموده است. زمان استفاده از این بسته‏ های نامحدود یک ماه است. این بسته ها مختص مکالمه درون شبکه همراه اول می باشد.

توجه داشته باشید این بسته ها همزمان نمی توانند با بسته های مکالمه همراهی و سایر طرح های مکالمه نامحدود و رایگان همراه اول فعال شوند.

تمام مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول امکان فعال کردن این بسته ها را دارند. هزینه‎ی فعالسازی بسته مکالمه درون شبکه نامحدود همراه اول برای مشترکین اعتباری از حساب آنها کسر می شود و برای مشترکین دائمی همراه اول در صورتحساب دوره ای آنها منظور خواهد شد.

توجه داشته باشید این بسته‌های مکالمه نامحدود همراه اول، امکان رزرو و یا تمدید خودکار نداشته و همچنین ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده به قیمت آنها اضافه می شود.

مشترکین سیم کارت دائمی یا اعتباری همراه اول، برای استعلام وضعیت و فعالسازی بسته های نامحدود و رایگان همراه اول باید کد دستوری #3370*10* را شماره گیری کنند.

 

مکالمه نامحدود و رایگان همراه اول، طرح هدیه شتاب در پرداخت

اپراتور همراه اول به تمام مشترکین سیم کارت دائمی که صورتحساب پایان دوره هر ماه را تا ۶ ام ماه به شکل غیرحضوری پرداخت کنند، به انتخاب خود فرد یکی از موارد زیر را هدیه می دهد.

  • یک روز مکالمه رایگان درون شبکه همراه اول
  • ۲ گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان
  • ۷۵ امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول

 

نحوه فعال سازی طرح مکالمه رایگان همراه اول (هدیه شتاب در پرداخت)

اگر از مشترکین سیم کارت دائمی همراه اول هستید و قبض خود را تا ۶ ام برج و به صورت آنلاین یا غیرحضوری پرداخت نموده اید، می توانید هدیه ی این طرح را فعال کنید.

فعالسازی هدیه مکالمه رایگان همراه اول یا هدیه اینترنت رایگان همراه اول یا امتیاز باشگاه فیروزه ای اتوماتیک نیست. پس خود شما باید پس از پرداخت قبض با شماره گیری کد دستوری هدیه مورد نظر را فعال نمایید.

  1. برای فعالسازی ۲۴ ساعت مکالمه رایگان و نامحدود همراه اول کد دستوری #1151*10* را شماره گیری نمایید.
  2. برای فعالسازی ۲ گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان کد دستوری #1152*10* را شماره گیری نمایید.
  3. برای فعالسازی ۷۵ امتیاز باشگاه فیروزه ای کد دستوری #1153*10* را شماره گیری نمایید.
طرح مکالمه رایگان همراه اول

 

مکالمه همراهی همراه اول، نامحدود و جذاب

اپراتور همراه اول در طرح مکالمه همراهی، به تمام مشترکین سیم کارت دائمی و اعتباری همراه اول بسته مکالمه یک ماهه، متناسب با مصرف مشترک، با هزینه ای ویژه و بسیار مقرون به صرفه ارائه می نماید. این بسته مکالمه نامحدود همراه اول دارای دقایق معینی از مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) است.

مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری کد دستوری #1*1000* بسته مکالمه همراهی نامحدود خود را مشاهده نموده و فعالسازی کنند.

بهتر است بدانید بسته مکالمه نامحدود همراهی همراه اول فاقد شرایط رزرو می باشد.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

اولین نفری باشید که نظر میدهید.