وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
}

تالیا نخستین اپراتور تلفن همراه اعتباری در کشور

اپراتور تالیا به طور رسمی در سال 1383 فعالیت خود را در کشور آغاز نمود. سیم کارت هایی که در بازار توسط این اپراتور توزیع شد، به صورت اعتباری بودند. اپراتور تالیا طی فعالیت هایی که در دهه ی اخیر داشته است همواره در تلاش بوده است که خدمات و سرویس های مناسبی را برای مشترکین خود در این حوزه، فراهم کرده باشد.

نحوه ی وارد کردن شارژ برای سیم کارت تالیا

اگر جزو مشترکین اپراتور تالیا می باشید نیازمند آن هستید که سیم کارت خود را شارژ نمایید تا بتوانید از خدمات تماس و پیامک آن استفاده نمایید. بدین منظور در این قسمت قصد داریم نحوه ی شارژ کردن سیم کارت تالیا را خدمتتان توضیح دهیم.

در ابتدا روش هایی از نحوه خرید و یا دریافت شارژ سیم کارت اعتباری تالیا را در بخش زیر آورده ایم :

  • خرید شارژ تالیا از طریق دستگاه های خود پرداز بانکی
  • خرید شارژ با استفاده از دستگاه های پوز فروشگاهی

بعد از اینکه شارژ سیم کارت مورد نظر خود را تهیه کردید، کد رمز شارژ خریداری شده را طبق دستورالعملی که در بخش پایین آورده ایم، از چپ به راست بر روی گوشی تلفن همراه خود وارد نمایید و دکمه ی تماس را فشار دهید.

دکمه تماس # کد رمز 14 رقمی * 140 *

اپراتور تالیا

برقراری ارتباط با مرکز تماس مشتریان اپراتور تالیا

مشترکین تالیا جهت برقراری ارتباط با این اپراتور می توانند با استفاده از سیم کارت تالیا به صورت شبانه روزی و در کل روز های هفته، با شماره تلفن 999 که رایگان نیز است تماس گرفته و سوالات و یا مشکلات مربوط به سیم کارت خود را مطرح کرده و پیگیری نمایند. در صورتیکه با استفاده از سیم کارت تالیا موفق به برقراری تماس نمی باشید، می توانید با سایر سیم کارت های اپراتور کشور با شماره تلفن 09329990000 تماس بگیرید.

  • برقراری تماس با شماره 999 از طریق سیم کارت اپراتور تالیا
  • تماس با 09329990000 از سیم کارت های سایر اپراتور های کشور

 سیم کارت تالیا

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "تالیا" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.