تالیا نخستین اپراتور تلفن همراه اعتباری در کشور

اپراتور تالیا به طور رسمی در سال 1383 فعالیت خود را در کشور آغاز نمود . سیم کارت هایی که در بازار توسط این اپراتور توزیع شد ، به صورت اعتباری بودند . اپراتور تالیا طی فعالیت هایی که در دهه ی اخیر داشته است همواره در تلاش بوده است که خدمات و سرویس های مناسبی را برای مشترکین خود در این حوزه ، فراهم کرده باشد .

نحوه ی وارد کردن شارژ برای سیم کارت تالیا

اگر جزو مشترکین اپراتور تالیا می باشید نیازمند آن هستید که سیم کارت خود را شارژ نمایید تا بتوانید از خدمات تماس و پیامک آن استفاده نمایید . بدین منظور در این قسمت قصد داریم نحوه ی شارژ کردن سیم کارت تالیا را خدمتتان توضیح دهیم .

در ابتدا روش هایی از نحوه خرید و یا دریافت شارژ سیم کارت اعتباری تالیا را در بخش زیر آورده ایم :

  • خرید شارژ تالیا از طریق دستگاه های خود پرداز بانکی
  • خرید شارژ با استفاده از دستگاه های پوز فروشگاهی

بعد از اینکه شارژ سیم کارت مورد نظر خود را تهیه کردید ، کد رمز شارژ خریداری شده را طبق دستورالعملی که در بخش پایین آورده ایم ، از چپ به راست بر روی گوشی تلفن همراه خود وارد نمایید و دکمه ی تماس را فشار دهید .

دکمه تماس # کد رمز 14 رقمی * 140 *

اپراتور تالیا

برقراری ارتباط با مرکز تماس مشتریان اپراتور تالیا

مشترکین تالیا جهت برقراری ارتباط با این اپراتور می توانند با استفاده از سیم کارت تالیا به صورت شبانه روزی و در کل روز های هفته ، با شماره تلفن 999 که رایگان نیز می باشد تماس گرفته و سوالات و یا مشکلات مربوط به سیم کارت خود را مطرح کرده و پیگیری نمایند . در صورتیکه با استفاده از سیم کارت تالیا موفق به برقراری تماس نمی باشید ، می توانید با سایر سیم کارت های اپراتور کشور با شماره تلفن 09329990000 تماس بگیرید .

  • برقراری تماس با شماره 999 از طریق سیم کارت اپراتور تالیا
  • تماس با 09329990000 از سیم کارت های سایر اپراتور های کشور

 سیم کارت تالیا