خرید سیم کارت اقساطی ! دریافت شرایط اقساط
محصول دلخواه خود را جستجو کنید
  • سیم کارت
  • تلفن ثابت
  • فروشگاه
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
نوع شماره
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
نوع کالا
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
لیست خدمات

خرید سیم کارت

خرید اقساطی سیم کارت

تخفیف دارها

راهنمای خرید

فروش سیم کارت دائمی و اعتباری

درج آگهی فروش سیم کارت از طریق این بخش امکان پذیر می باشد . سیم کارت های رند و معمولی آگهی شده توسط شما ، به طور همزمان در سایت و اپلیکیشن های موبایل ، منتشر خواهند شد . لازم به ذکر است ، قبل از درج آگهی ، می توانید از طریق بخش قیمت گذاری سیم کارت از قیمت خرید و فروش سیم کارت خود مطلع شوید .

راهنمای فروش سیم کارت

راهنمای فروش سیم کارت
راهنمای فروش سیم کارت

برای فروش سیم کارت می توانید از طریق فرم بالا ، اطلاعات مربوط به سیم کارت خود از قبیل : دائمی یا اعتباری بودن ، صفر ، کارکرده و قیمت سیم کارت را تعیین نمونه و آگهی نمایید. در این قسمت شما می توانید به صورت نا محدود هر تعداد سیم کارت که برای فروش دارید را ثبت نمایید و به بالاترین پیشنهاد به فروش برسانید .

مدت زمان فروش بستگی به قیمت تعیین شده از سمت شما و بروزرسانی سیم کارت دارد . هر سیم کارت درطول روز امکان 2 نوبت بروزرسانی رایگان را دارد که با انجام بروزرسانی ، سیم کارت های شما در اولویت نمایش بالاتر نسبت به سایر شماره ها قرار می گیرند . توجه داشته باشید که با ویژه کردن سیم کارت خود از طریق پنل کاربری می توانید با اضافه کردن 1 الی 5 ستاره ، اولویت نماش را بالاتر برده و خط خود را سریع تر به فروش برسانید .

مجموعه ی مای رند در حال حاضر ، هیچ گونه کمیسیونی جهت فروش سیم کارت های آگهی شده دریافت نکرده است .

تعداد 358 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 4.1
243
37
28
6
15
شما چه امتیازی به "فروش سیم کارت" می دهید؟