وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم

آنچه ما واقعا انجام می دهیم؟

تمامی آگهی های ثبت شده در مای رند توسط تیم پشتیبانی مورد بررسی قرار می گیرند و بعد از تایید، منتشر خواهند شد. فروشندگان حرفه ای در مای رند تحت عنوان هایی نظیر : امورمشترکین، مغازه، شرکت و نمایندگی از فروشندگان عادی تفکیک می شوند. قبل از خرید شماره ی مورد نظرتان، ابتدا وارد صفحه ی جزئیات آگهی شوید و از نظرات و مدال های کسب شده توسط فروشنده اطلاع پیدا کنید. بررسی موارد ذکر شده به شما خریداران کمک می کند تا خرید امن و کم ریسکی داشته باشید.

گام اول
جستجوی آگهی مورد نظر
گام دوم
مشاهده امتیازات و مدال های فروشنده
گام سوم
تایید و ثبت سفارش
گام چهارم
خرید نهایی محصول

شما خریداران باید توجه داشته باشید که بعد از اینکه سیم کارت مورد نظرتان را از بخش جستجوی سایت و یا اپلیکیشن موبایل انتخاب کردید ابتدا از بخش رزرو آنلاین اقدام به رزرو آن نمایید، و در مرحله ی بعد جهت تکمیل فرآیند خرید خود، منتظر تماس کارشناسان فروش ، باشید.

جهت کاهش ریسک خرید و اعتبار سنجی در میان فروشندگان مجموعه مای رند، فقط از بین سیم کارت های رزرو آنلاین خرید خود را انجام دهید، زیرا کاربران حرفه ای و دارای سابقه ی فعالیت عضو این طرح هستند.

نحوه ی انتقال سند سیم کارت های کارکرده برای اپراتورهای تلفن همراه در کشور، فقط از طریق دفاتر نمایندگی اپراتور های تلفن همراه و یا دفاتر امور مشترکین آنها، امکان پذیر است. لازم به ذکر است که سیم کارت های صفری که دارای کد فعالسازی اند و هنوز ثبت نام نشده اند، می توانند توسط خود فرد، با مراجعه به دفاتر قانونی اپراتور ها، انجام شود و خریداران امتیاز مالکیت سیم کارت را دریافت نمایند.

در صورتیکه سیم کارت انتخاب شده دارای کد فعالسازی باشد، بعد از آن که سفارش خود را تکمیل نمودید، می توانید از طریق پست آن را دریافت کرده و با مراجعه به دفاتر مشترکین نسبت به فعالسازی آن اقدام نمایید. برای نقل و انتقال سند های سایر سیم کارت ها، باید به صورت حضوری به این ترتیب که هم فروشنده و خریدار حضور داشته باشند اقدام کرده و سیم کارت را در محل دریافت نمایید