ثبت نام ورود

آنچه ما واقعا انجام می دهیم؟

تمامی آگهی های ثبت شده در مای رند توسط تیم پشتیبانی مورد بررسی قرار می گیرند و بعد از تایید ، منتشر خواهند شد . فروشندگان حرفه ای در مای رند تحت عنوان هایی نظیر : امورمشترکین ، مغازه ، شرکت و نمایندگی از فروشندگان عادی تفکیک می شوند . قبل از خرید شماره ی مورد نظرتان ، ابتدا وارد صفحه ی جزئیات آگهی شوید و از نظرات و مدال های کسب شده توسط فروشنده اطلاع پیدا کنید . بررسی موارد ذکر شده به شما خریداران کمک می کند تا خرید امن و کم ریسکی داشته باشید .

گام اول
جستجوی آگهی مورد نظر
گام دوم
مشاهده امتیازات و مدال های فروشنده
گام سوم
تایید و ثبت سفارش
گام چهارم
خرید نهایی محصول

شما خریداران باید توجه داشته باشید که بعد از اینکه سیم کارت مورد نظرتان را از بخش جستجوی سایت و یا اپلیکیشن موبایل انتخاب کردید ابتدا از بخش رزرو آنلاین اقدام به رزرو آن نمایید، و در مرحله ی بعد جهت تکمیل فرآیند خرید خود ، منتظر تماس کارشناسان فروش ، باشید .

جهت کاهش ریسک خرید و اعتبار سنجی در میان فروشندگان مجموعه مای رند ، فقط از بین سیم کارت های رزرو آنلاین خرید خود را انجام دهید ، زیرا کاربران حرفه ای و دارای سابقه ی فعالیت عضو این طرح هستند .

نحوه ی انتقال سند سیم کارت های کارکرده برای اپراتورهای تلفن همراه در کشور ، فقط از طریق دفاتر نمایندگی اپراتور های تلفن همراه و یا دفاتر امور مشترکین آنها ، امکان پذیر می باشد . لازم به ذکر است که سیم کارت های صفری که دارای کد فعالسازی اند و هنوز ثبت نام نشده اند ، می توانند توسط خود فرد ، با مراجعه به دفاتر قانونی اپراتور ها ، انجام شود و خریداران امتیاز مالکیت سیم کارت را دریافت نمایند .

در صورتیکه سیم کارت انتخاب شده دارای کد فعالسازی باشد ، بعد از آن که سفارش خود را تکمیل نمودید ، می توانید از طریق پست آن را دریافت کرده و با مراجعه به دفاتر مشترکین نسبت به فعالسازی آن اقدام نمایید . برای نقل و انتقال سند های سایر سیم کارت ها ، باید به صورت حضوری به این ترتیب که هم فروشنده و خریدار حضور داشته باشند اقدام کرده و سیم کارت را در محل دریافت نمایید