دنبال آهنگ پیشواز میگردی ! دریافت آهنگ پیشواز
وب سایت مای رند
وب سایت مای رند
سیم کارت دلخواه خود را جستجو کنید
انتخاب اپراتور
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
لیست خدمات
قیمت گذاری سیم کارت
تشخیص نوع رند
خط کجاست ؟
فروش شگفت انگیز
فروش سیم کارت اقساطی

خرید سیم کارت

خرید تلفن ثابت

فروش اقساطی سیم کارت

راهنمای خرید

آموزش انتقال شارژ همراه اول و نحوه فعالسازی سریع این سرویس

پیش از این در مطالب گوناگونی در مورد انتقال اعتبار در مورد اپراتورهای مختلف مطالبی را در مای رند منتشر کرده ایم. این بار به سراغ اپراتور اول کشور یعنی همراه اول می رویم و راه های انتقال شارژ یا همان اعتبار را از یک سیم کارت به سیم کارت دیگر بررسی می کنیم.

اگر مشترک یکی از سیم کارت های اعتباری همراه اول باشید، به خوبی می دانید که استفاده از این سیم کارت ها در زمان هایی که یک مکالمه حیاتی و مهم دارید، چقدر می تواند با ریسک همراه باشد!

وقتی که شارژ شما به ناگهان تمام می شود و به قول معروف دستتان به جایی بند نیست که اعتبار سیم کارت خود را افزایش دهید و به ادامه مکالمه برگردید؛ پس باید منتظر بمانید تا کسی که آن طرف خط بوده از روی حدس و گمان متوجه تمام شدن شارژ شما شده و مجددا تماس برقرار کند تا بتوانید به ادامه مکالمه برگردید.

سرویس انتقال شارژ همراه اول به درد همین مواقع می خورد. وقتی که با یک کد و بدون دردسر می توانید بدون این که از حساب بانکی تان رقمی کم شود، از دوستانتان شارژ بگیرید یا برای آن ها شارژ انتقال دهید. 

 

 

کد انتقال شارژ همراه اول دائمی به اعتباری

سرویس انتقال شارژ از سیم کارت دائمی به سیم کارت اعتباری امکانی بی نظیر است که باعث می شود افراد بتوانند در مدت بسیار کوتاهی از خط دائمی برای خط اعتباری شارژ یا اعتبار انتقال دهند. بدین شکل مشترکین سیم کارت اعتباری همراه اول علاوه بر تهیه شارژ، از طریق سیم کارت دائمی نیز اعتبار خود را افزایش بدهند. مبلغ انتقالی در سرویس انتقال شارژ دائمی به اعتباری همراه اول در پایان دوره روی قبض مشترک دائمی اضافه می گردد.

اگر می خواهید از یک سیم کارت دائمی به سیم کارت اعتباری شارژ ارسال کنید، باید بدانید که اولا مبلغ شارژ انتقالی روی قبض آتی سیم کارت دائمی اعمال خواهد شد و باید در آن زمان پرداخت کنید. برای این کار می توانید از کد دستوری #۱۴۱*۱۰* کمک بگیرید. پس از شماره گیری این کد، تمام مراحل به صورت قدم به قدم با شما چک خواهد شد. اما ارسال پیامک به سرشماره ۸۹۱۱ نیز راه دیگر انتقال شارژ از سیم کارت دائمی به اعتباری همراه اول است. برای این کار می بایست ابتدا شماره مقصد و سپس میزان شارژ را بصورت زیر وارد نمایید:

مبلغ انتقال(به ریال)*شماره مقصد(با پیش شماره)
۰۹۱۹۱۱۱۱۱۱۱*۱۰۰۰۰

انتقال شارژ همراه اول

 

نکات مهم انتقال شارژ همراه اول دائمی به اعتباری

وقتی میخواهید با استفاده از این روش برای فردی شارژ همراه اول انتقال دهید، پس از اینکه تقاضای انتقال شارژ از سوی شما ثبت شد، همراه اول صحیح بودن دستور، مبلغ و شماره مقصد را بررسی می کند. سپس، از شما به وسیله ی یک پیامک، درخواست تائید می کند. شما برای تایید باید عدد ۱ را ارسال کنید. حالا انتقال اعتبار انجام می شود. هم شما و هم طرف مقابل از طریق پیامک از انتقال شارژ با خبر خواهید شد.

در نظر داشته باشید مقدار انتقالی باید مضربی از۱۰,۰۰۰ ریال و بین۱۰,۰۰۰ تا۱۰۰,۰۰۰ باشد. نهایت انتقال اعتبار در ماه از سیم کارت دائمی به سیم کارت اعتباری ۵۰۰,۰۰۰ ریال است.

همچنین با ارسال یک پیامک بدون متن یا پیامک دیگر به شماره ۸۹۱۱ راهنمای کاملی از روش انتقال شارژ همراه اول دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که این انتقال هزینه ای معادل ۴۰ تومان به علاوه ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده در پی خواهد داشت.

فرم پیامک درخواست انتقال شارژ همراه اول

 

کد انتقال شارژ همراه اول اعتباری به اعتباری

سرویس انتقال شارژ برای مشترکین اعتباری بصورت پیش فرض فعال است و نیازی به فعالسازی نیست. برای انتقال شارژ همراه اول با این روش می تونید با یکی از روش های زیر به نتیجه برسید.

ارسال یک پیامک به سرشماره ۸۹۱۱
استفاده از کد دستوری #۱۴۲*۱۰*

 

انتقال شارژ همراه اول بدون رمز

در مطالب قبل نحوه دریافت رمز برای انتقال شارژ از یک سیم کارت به سیم کارت دیگر را توضیح داده بودیم. اما این سوال مطرح است که آیا انتقال شارژ همراه اول بدون رمز هم امکان پذیر است؟ اساسا برای افزایش امنیت مشترکین و جلوگیری از هرگونه سو استفاده های احتمالی، رمز ها وجود دارند تا کسی نتواند بدون اطلاع فرد دیگری از سیم کارت آن شارژ کسر و به سیم کارت خودش منتقل نماید. اما در مورد انتقال شارژ از سیم کارت های همراه اول اوضاع متفاوت است و مشترکین می توانند بدون دریافت رمز اقدام به جابجایی شارژ کنند و نه در مورد انتقال اعتباری به اعتباری و نه دائمی به اعتباری، چنین الزامی لحاظ نشده است.

 

انتقال شارژ از سیم کارت همراه اول به ایرانسل امکان پذیر هست؟

دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در مسائل مختلف به عنوان دو رقیب، کم ترین تعامل را با یکدیگر داشته اند که البته در فضای رقابتی چنین امری، یک اتفاق عادی است. در زمینه انتقال شارژ نیز همین رویه وجود دارد و هیچ کدام از طرفین تا لحظه نگارش این گزارش به توافقی مبنی بر انتقال شارژ از سیم کارت های خود به سیم کارت رقیب دست نیافته اند.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

اولین نفری باشید که نظر میدهید.