بلاگ | خدمات سیم کارت

معرفی بسته های 1 تا 50 گیگابایتی اینترنت رایگان رایتل

انتشار ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ . بروز رسانی ۱۴۰۰/۳/۱۴ ۲۲:۱۷ . ۱۱۸۱۵۷ بازدید

اگر مشترک اپراتور رایتل باشید، حتما شما هم به دریافت اینترنت رایگان رایتل و استفاده از آن علاقه‌مند هستید. طرح‌ها و حالت‌‌های مختلفی وجود دارد که حتی اگر اعتبار سیم کارت شما نیز به پایان رسیده باشد، می توانید به سراغ آن‌‌ها رفته و از اینترنت رایگان رایتل بهره‌مند شوید  .

در ادامه این مقاله قصد داریم تا جدیدترین روش‌های  خرید سیم کارت رایتل دریافت اینترنت رایگان رایتل را برای شما معرفی کنیم. با استفاده از این روش‌ها به راحتی می توانید از بسته‌های اینترنت رایگان با حجم‌های مختلف برخوردار شوید. اگر شما هم به دریافت اینترنت رایگان رایتل علاقه دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. برای فعال سازی اینترنت رایگان ایرانسل می توانید به خبر های قبلی مراجعه کنید.

اینترنت و خدمات ویژه ایام کرونا

 

 

اینترنت و خدمات ویژه ایام کرونا

در روز های کرونای اپراتور رایتل تلاش کرد تا اوقات فراغت ما را پر کند و بیشتر در خانه بمانیم این طرح درخواست پزشکان گرامی بود که در خانه بمانیم . رایتل طرح های ویزه و جذابی را ارائه می دهد.  

دنیای فیلم با فیلیمو و نماوا

می توان با اینترنت رایگان اپراتور رایتل از اشتراک فیلمو و نماوا بهرمند شویم و به دنیای پر از فیلم ،کارتون ، انیمیشن سفر کنیم.

بسته مکالمه صوتی رایتل ویژه کرونا

می توانیم از حال دوستان و اعضای خانواده با ارزان ترین تماس ها با خبر شویم. می توانیم این بسته را با قیمت170،000 ریال مدت استفاده 30 روزه 500 دقیقه تماس بیرون و درون شبکه هدیه بگیریم.با شماره گیری کد دستوری (ستاره 142ستاره1ستاره6ستاره1مربع) #1*6*1*142* برای فعال سازی این هدیه تقدام کنید.

بسته های صبح تا ظهر رایتلی

می توانیم از صبح تا ظهر فیلم و سریال های مورد علاقه خود را با ارزان ترین هزینه تماشا و دانلود کنیم.

با استفاده از تلویزیون رایتل برنامه های تلوزیون را از دست نمی هیم . با رایتل فرصت آموزش  و یادگیری را داریم. این روزا کرونایی ما نیاز داریم با اعضای خانواده و دوستان و...  ارتباط برقرار کنیم و کارای روزمره را در خانه انجام دهیم . اپراتور رایتل نگرانی هزینه های اینترنت را کم کرده است.

49 اینترنت رایگان گیگا بایت اپراتور رایتل طرح 7 رایتل

طبق آخرین اطلاعات به دست آمده اپراتور بزرگ رایتل در یک طرح شگفت انگیز اینترنت رایگان 49 گیگا بایتی هدیه می دهد. برای فعال سازی این طرح کافیه با خرید سیم کارت رایتل با قیمتی ارزان  خریداری کنید. با خرید سیم کارت رایتل شما این امکان را دارید بسته اینترنت رایگان  49 گیگا بایتی از اپراتور رایتل هدیه بگیرید. مدت استفاده از این طرح 7 ماه ، و در هر ماه 7 گیگا بایت اینترنت رایگان از رایتل بهرمند می شوید. قیمت این سیم کارت هفت هزار تومان می باشد.

جالب است بدانید اپراتور رایتل در بحران کرونا برای پیش گیری از این بیماری به هموطنان اینترنت رایگان هدیه می دهد. این هدیه شگفت انگیز برای حفظ فاصله گزاریی و تردد کمتر مردم می باشد. با دیگر رایتل اپراتور رایتل مسئولیت اجتماعی خود را به بهترین شکل انجام داد.

نکات مهم برای دریافت 49 گیگا بایت اینترنت رایگان  

1- با خرید سیم کارت اعتباری این هدیه را دریافت می کنید.

2- 49 گیگا بایت اینترنت رایگان مدت استفاده 7 ماه در هر ماه 7 گیگ اینترنت رایگان

3- شما با خرید و فعال سازی این طرح مکالمه  رایگان رایتلی هدیه می گیرید.

4- قیمت این سیم کارت 7 هزار تومان است.

5- این طرح برای کاربرانی می باشد که تاکنون سیم کارت رایتل نداشته اند.

6- هر یک از شهروندان یک بار از این طرح استفاده می کنند.

راهنمایی خرید و فعال سازی طرح 7 رایتل

1. در منو اصلی وبسایت رایتل  گزینه ثبت نام و خرید سیم کارت را کلیک کنید و به صفحه طرح موجود هدایت می شوید.

 

نکات مهم برای دریافت 49 گیگا بایت اینترنت رایگان

 

2. بعد از انتخاب درگاه خرید سیم کارت به صفحه ای هدایت می شوید که با تکمیل اطلاعات لازم و تاییدکردن شرایط ثبت نام شما به مرحله بعد هدایت می شوید.

 طرح 7 رایتل

 

3. در این مرحله کد احراز هویت برای گوشی همراه شما فرستاده می شود. دکمه ورود به سامانه را کلیک کنید و به مرحله بعد هدایت شوید.

 4. در این مرحله شما می توانید محصول دلخواه خود را انتخاب کنید. در این مرحله محصول انتخابی شما به سبد خرید فرستاده می شود.

5. در این صفحه شما با وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی  ، کد ملی ، نام پدر و....  در صورت کامل بودن به مرحله بعدی هدایت می شوید.

6. این مرحله تمام اطلاعات برای تایید نهایی شما نشان داده می شود اگر اطلاعات شما نیاز به ویرایش داشت بر روی دکمه اصلاح کلیک کنید در غیر این صورت با کامل بودن اطلاعات در روی دکمه تایید کلیک کنید.

7.  با رفتن به این مرحله فاکتور نشان داده می شود با کلیک دکمه تایید و پرداخت می توان از طریق کارت های بانکی خود به صورت  اینترنتی سیم کارت خود را خریداری کنید.

8. در پایان رسید  به شما نشان داده می شود این سیم کارت در مدت کمتر از 48 ساعت این بسته به پست فرستاده می شود حداکثر 8 روز  سیم کارت تحویل داده می شود.  

 

10 گیگا بایت اینترنت رایگان اپراتور رایتل ( معرفی به دوستان )

اگر شما یکی از افراد جدید رایتل هستید می توانید دوستانتان را به رایتل  دعوت کنید شما با 10 نفر را می توانید دعوت کنید شما با دعوت یک نفر 10 گیگ اینتر نت هدیه بگیرید مدت استفاده از این طرح یک ماه می باشد. برای دریافت این هدیه کافیه مشترک دعوتی شما در صفحه ثبت نام و خرید شماره تلفن شمارا وارد کنید. با اولین شارژ و اینترنت سیم کارت دعوتی شما 10 گیگ اینترنت رایگان بهرمند می شوید.

نحوه معرفی دوستان و مشخصات  بسته رایتل

1. وارد کردن شماره معرفی هنگام ثبت نام سیم کارت

2. تکمیل کامل مراحل ثبت نام و خرید  

3. اولین استفاده از شارز یا اینترنت  

4. دریافت هدیه 10 گیگا بایتی اپراتور رایتل

10 گیگا بایت اینترنت رایگان اپراتور رایتل ( معرفی به دوستان )

 

 

خرید سیم کارت همسان و دریافت 1 گیگا بایت اینترنت رایگان

 

در این طرح شما سیم کارت دائمی مشابه سیم کارت خود خریداری می کنید و 1 گیگ اینترنت رایگان به شما تعلق می گیرد. مدت استفاده یک ماه (30 روز )  تنها با قیمتی ارزان 30 هزار تومان سیم کارت دائمی همسان را خریداری کنید.

مزایای استفاده از طرح همسان رایتل

1- پوشش دهی سراسری اپراتور رایتل

2- اینترنت پرسرعت در بشتر منطق کشور

3- پایین بودن قیمت خرید سیم کارت دائمی

4- تماس با سیم کارت های همراه اول و ایرانسل در هر دقیقه 555 ریال  

5- تماس های رایتلی رایگان

6- بسته های  منحصر به فرد مناسی نیاز هر کاربر

7- بسته های مخصوص مشترک های دائمی

چگونگی فعال سازی سیم کارت همسان

1. از طریق وبسایت وارد بخش ثبت نام و خرید سیم کارت شوید  

2. مراجعه  به فروشگاه های رایتل در کشور

3. مراجعه به نمایندگان فروش سیم کارت رایتل و خدمات این اپراتور

توجه: قبل از ثبت نام مطمئن شوید شماره موجود است زمانی که موجود بود پیامکی برای شما فرستاده می شود در این صورت می توانید ثبت نام را انجام دهید. و سیم کارتی مشابه سیم کارت خود دریافت کنید.

30 گیگا بایت اینترنت رایگان (طرح  انتخاب شماره)  

در این طرح کاربران متقاضی سیم کارت رایتل می توانند شماره دلخواه خود را با قیمت مناسب 120،000 تومان و با قیمت قبلی اپراتور رایتل  این سیم کارت را خریداری کنید. با خرید این سیم کارت طرح 30 روزه اینترنت رایگان برای شما فعال می شود. همچنین می توانید  با خرید سیم کارت مکالمه رایتلی هدیه بگرید. با فعال سازی این طرح پیامک و پیام چند رسانه ای درون شبکه  میزان استفاده نامحدود مدت استفاده از این بسته یک ماهه ، اینترنت رایگان اپراتور رایتل میزان استفاده 30 گیگا بایت مدت استفاده 30 روزه ، تماس های صوتی میزان استفاده 500 دقیقه مدت استفاده 30 روزه ، پیامک برون شبکه 500 عدد مدت استفاده 30 روزه  بهرمند شوید.

نکته مهم : 30 گیگ اینترنت رایگان 10 گیگ در تمام ساعت ها 20 گیگ آن در ساعت های افت مصرف می توانید از این طرح استفاده کنید.

30 گیگا بایت اینترنت رایگان (طرح انتخاب شماره)

 

طرح دانشجو و جوان اپراتور رایتل

این طرح برای تمام جوانان سن بین 18 تا29  سال  این امکان را دارند تا در این طرح  شرکت کنند.در این طرح شگفت انگیز تمامی دانشجویان ، طلاب و فرا گیران علوم دینی با داشتن کارت دانشجویی می توانن در این طرح جذاب شرکت کنند.

طرح جوان اپراتور رایتل

1. 15 گیگ اینترنت پر سرعت مدت استفاده 30 روزه  

2. هر جمعه 2000 مگابایت اینترنت از اپراتور رایتل هدیه بگیرید.

3. خرید تنها با قیمت 200،000 ریال تین سیم کارت را خریداری کنید.

طرح دانشجو اپراتور رایتل

1- 25 گیگ بایت اینترنت رایگان پر سرعت دانشجویی مدت استفاده 90 روز (3 ماه)

2- به مدت یک سال هر جمعه 200 مگابایت اینترنت رایگان هدیه بگیرید.

3- پیامک درون شبکه میزان استفاده نا محدود مدت استفاده 3 ماهه

4- با قیمت 200،000 ریال این سیم کارت را خریداری کنید.

5- اینترنت رایگان دانشجویی رایتل 90 روزه می باشد  . همچنین 3 نوبت اینترنت هدیه دریافت می کنیم. دوره نخست 15 گیگ بایت +2 گیگا بایت اینترنت رایگان اپراتور رایتل شبانه ، دوره های دوم ، سوم 2 گیگ اینترنت 7 روز  

 

طرح دانشجو و جوان اپراتور رایتل

 

طرح سیم کارت هدیه رایتل

این طرح برای تمام کاربرانی است که از سیم کارت رایتل اعتباری یا دائمی استفاده می کنند. می توانند طرح دریافت سیم کارت هدیه نیز شرکت کنند. شما با شرکت در این طرح سیم کارت هدیه ، اینترنت رایگان میزان استفاده 500 مگابایت مهلت استفاده 7 روز بهرمند شوید.

روش های دریافت هدیه سیم کارت هدیه ویژه مشترکین اعتباری

برای مشترکین اعتباری پیامک هدیه در مدت 72 ساعت  بعد از اولین استفاده از شارژ و اینترنت  یک پیامک ارسال می شود. شما با دریافت کد هدیه به وبسایت رایتل بروید با رفتن به صفحه ثبت نام و خرید  با در اختیار داشتن از این کد می توانید سیم کارت  هدیه برای خود یا فرد دلخواه هدیه بگیرید.

روش های دریافت هدیه سیم کارت هدیه ویژه مشترکین اعتباری

مشترینی که تمایل به خرید سیم کارت دائمی دارند می توانند یک سیم کارت هدیه از اپراتور رایتل جایزه بگیرند. همچنین می توانند از اینترنت رایگان رایتلی بهرمند شوند.  

کاربرانی که حضوری   به فروشگاه های بزرگ رایتل مراجعه می کنند.

دریافت می کنند سیم کارت رایتلی به نام خود و درخواست پیامک حاوی کد هدیه را می دهند.

مشترکینی که از طریق وبسایت سیم کارت دائمی  را خریداری کرده اند. درخواست دریافت پیامک کد هدیه

کاربرانی که از طریق مراجعه به نمایندگان سیم کارت را خریداری می کنند.

می توانند برای دریافت کد هدیه اقدام کنند.  

 

 

50 گیگ اینترنت رایگان رایتل

اپراتور "رایتل" یکی از اپراتور های بزرگ در کشور است و خدمات زیادی را برای مشترکین خود در نظر گرفته است. همچنین اپراتور رایتل در زمان کرونا در کشور برای مشترکین خود خدمات زیادی در نظر گرفته است و حالا در زمان کرونا برای فرهیختگان کشور که مشترکین این اپراتور هستند، 50 گیگابایت اینترنت همراه با عنوان طرح هدیه فرهیختگان در نظر گرفته است.

اپراتور رایتل همواره در جهت رضایت مشترکین خود قدم بر می دارد و در تلاش است رضایت کاربران خود را جلب کند. به گزارش روابط عمومی رایتل، مشترکینی که سیم کارت رایتل دارند برای فعال سازی و استفاده از طرح هدیه فرهیختگان تا پایان سال 99 فرصت دارند و تا قبل از اتمام سال جدید باید اقدام به فعال سازی این طرح کنند. فرهیختگان عزیز می توانند با خرید سیم کارت رایتل بسته هدیه خود را فعال کنند و از آن بهره‌مند شوند.

غیر رایتلی‌‌ها برای فعال‌ سازی این بسته هدیه، لازم است ابتدا از طریق رایکد دریافتی، نسبت به ثبت‌ نام و دریافت رایگان سیم کارت رایتل  اقدام کنند و سپس از طرح فرهیختگان برخوردار شوند.

رایکارت / رایکد نوعی کارت خرید با قابلیت تخفیف تا 100% است که می ‌توانید برای خرید انواع سیم‌ کارت‌ های دائمی و اعتباری رایتل و نیز انواع خدمات و طرح های مصرفی مورد استفاده قرار دهید.

رایکارت برای اولین بار در ایران توسط شرکت خدمات ارتباطی رایتل طراحی و ارائه شده است. در صورت داشتن رایکارت / رایکد، می ‌توانید با مراجعه به صفحه ثبت نام و خرید قسمت رایکارت / رایکد و کارت هدیه، "سیم‌ کارت" متناسب با طرح رایکارت / رایکد خود را ثبت ‌نام و خریداری نمایید.

در انتها بعد از تکمیل فرم اطلاعات فردی با توجه به درصد تخفیف رایکارت، فاکتور نهایی نمایش داده می‌ شود. مشترکین رایتل نیز می‌ توانند با وارد کردن کد ارغوان دریافتی از طریق پیامک، هدیه بسته مصرفی 50 گیگابایتی یک‌ ساله خود را فعال کنند.

پیش از این و هم ‌زمان با آغاز بحران همه‌ گیری ویروس کرونا در کشور، رایتل در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به رایگان کردن تماس ‌های درون شبکه، جهت تسهیل روابط هم‌ وطنان و لزوم حفظ فاصله‌ گذاری اجتماعی کرد.

شركت خدمات ارتباطي رايتل، 50 گيگابايت اينترنت همراه تحت عنوان طرح «هديه فرهيختگان» براي مشتركين خود در نظر گرفت. به گزارش روابط عمومی رایتل، فعال‌سازی و بهره‌مندی از اين طرح تا پايان سال 99 امكان‌پذير است.  

غير رايتلي‌ها برای فعال‌سازی اين بسته هدیه، لازم است ابتدا از طریق رایکد دریافتی، نسبت به ثبت‌نام و دریافت رایگان سیم‌کارت رایتل اقدام و سپس از طرح فرهيختگان برخوردار شوند.

مشترکین رايتل نيز مي‌توانند با وارد کردن کد ارغوان دریافتی از طریق پیامک، هدیه بسته مصرفی 50 گیگابایتی یک‌ساله خود را فعال كنند.

پیش از این و هم‌زمان با آغاز بحران همه‌گیری ویروس کرونا در کشور، رایتل در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به رایگان کردن تماس‌های درون شبکه، جهت تسهیل روابط هم‌وطنان و لزوم حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی کرد.

 

50 گیگ اینترنت رایگان رایتل

 

دریافت اینترنت رایگان در جمعه های رایتلی

اگر سیم کارت رایتل دارید، جمعه آخر هر ماه می توانید از رایتل هدیه دریافت کنید. در واقع شانس این را دارید که در آخرین جمعه هر ماه، یک بسته اینترنت رایگان تا 30 گیگابایت یا یک بسته مکالمه جذاب از رایتل هدیه بگیرید. این هدایا به صورت تصادفی اختصاص داده می شود.

برای برخورداری از اینترنت رایگان در این طرح می توانید در آخرین جمعه هر ماه از کد #20* یا اپلیکیشن رایتل من استفاده کنید. دقت داشته باشید که مهلت استفاده از بسته ای که به شما تعلق می گیرد 24 ساعت است.

نکات:

• امکان فعال‌سازی بسته هدیه فقط یک‌بار در هر جمعه امکان‌پذیر است

• مهلت فعال‌سازی بسته هدیه از بامداد روز جمعه (ساعت 00:00) تا ساعت 23:59 همان روز است و پس از آن امکان فعال‌سازی بسته هدیه وجود نخواهد داشت.

• مهلت استفاده از بسته، 24 ساعت پس از فعال‌سازی است.

برای اطلاع و راهنمایی کامل روش کار اپلیکیشن رایتل من را کلیک کنید.

دریافت اینترنت رایگان در جمعه های رایتلی

 

36 گیگ اینترنت رایگان رایتلی برای سیم کارت اولی ها

اگر تا کنون هیچ سیم کارت رایتلی به نام خود نداشته‌‌اید، می توانید بدون هزینه از سیم کارت اعتباری به همراه بسته آغازین شش ماهه و حتی ترافیک اختصاصی اپلیکیشن های منتخب رایتل استفاده کنید.

جزئیات هدایای این طرح به صورت یک سیم کارت اعتباری به همراه بسته آغازین است. بسته آغازین رایتل شامل 6 دوره 30 روزه است. در هر دوره 6 گیگ اینترنت رایگان به همراه 10000 دقیقه مکالمه به کاربران اختصاص می یابد. که مجموعا شامل 36 گیگ اینترنت رایگان و 60000 دقیقه مکالمه رایگان می شود.

علاوه بر هدایای گفته شده می توانید از اپلیکیشن های منتخب رایتل همچون مایکت و تلویزیون همراه رایتل، تا سقف یک گیگابایت و بدون هزینه تا 180 روز استفاده کنید. برای فعال سازی اینترنت رایگان همراه اول می توانید به خبر های قبلی مراجعه کنید.

سیم کارت و اینترنت رایگان رایتل در طرح تامین اجتماعی

اپراتور رایتل اعلام کرده است که افراد با استفاده از کد بیمه تامین اجتماعی می توانند در طرح تامین اجتماعی رایتل ثبت کنند. هدایای رایتل برای طرح تامین اجتماعی به صورت یک سیم کارت اعتباری به همراه 500 مگابایت اینترنت رایگان رایتلی است. اما این هدایا به همین حجم کم ختم نمی شود، بلکه همچنان ادامه دارد و می توانید از 24 گیگ اینترنت رایگان رایتل نیز بهره مند شوید.

علاوه بر هدایایی که به آن اشاره کردم، رایتل به مدت یک سال به ازای خرید هر بسته اینترنتی، 2 گیگ اینترنت رایگان رایتلی به  همراه 1000 دقیقه مکالمه رایگان به کاربران طرح تامین اجتماعی هدیه می دهد. پس اگر شما هم بیمه تامین اجتماعی دارید، سریعتر اقدام به ثبت نام در این طرح و برخورداری از هدایای آن کنید.

حتی شما می توانید تا 10 نفر از دوستان و آشنایانی را که کد تامین اجتماعی دارند به رایتل معرفی کنید. سپس به ازای هر یک از آن ها هدیه بگیرید. این هدیه به صورت 18 گیگ اینترنت رایگان رایتلی برای 180 روز می باشد. به صورت دقیق تر شامل دوره 6 ماهه است، که در هر ماه 3 گیگ اینترنت رایگان به شما تعلق می گیرد.

با استفاده از کد بیمه تامین اجتماعی و ثبت‌نام در طرح تامین اجتماعی رایتل، علاوه بر بهره‌مندی از مکالمه رایگان درون شبکه، هدایای زیر را دریافت کنید:

• سیم‌کارت اعتباری رایگان به‌همراه 500 مگابایت اینترنت 30 روزه

• هر ماه 2 گیگابایت اینترنت به مدت یکسال ( 12 دوره 30 روزه) با خرید بسته‌های اینترنت

 

اینترنت رایگان هدیه تولد مخاطبان

رایتل متناسب با تاریخی که در زمان خرید سیم کارت به عنوان تاریخ تولد خود ثبت کرده اید، برای شما در روز تولدتان هدیه 200 مگابایت اینترنت یا یک ساعت (60 دقیقه) مکالمه غیر رایتلی دائمی و اعتباری رایگان به مدت یک روز به عنوان هدیه روز تولد در نظر می‌گیرد.  برای خرید شارژ مستقیم رایتل از طریق وب سایت مراجعه کنید.

 

اینترنت رایگان هدیه تولد مخاطبان

 

تا 10 گیگابایت اینترنت رایگان رایتل

با شماره‌گیری کد #223* می‌توانید بسته رایگان اینترنت 10 روزه از رایتل هدیه بگیرید. حجم این بسته از یک تا ده گیگابایت متغیر خواهد بود.

در این مقاله تلاش کردیم مجموع روش‌هایی را که با استفاده از آن می توانید اینترنت رایگان یا هدیه رایتلی دریافت کنید را برای شما عنوان کنم. سعی کنید نحوه گرفتن اینترنت رایگان رایتل و روش های آن را در ذهن خود داشته باشید و در آخرین جمعه هر ماه با استفاده از کد فعالسازی #20* اقدام به استفاده از بسته های هدیه رایتل کنید. به راحتی با سیم کارت رایتل بسته اینترنت بخر ارزان بخرید؟

همچنین 24 گیگ اینترنت رایگان برای طرح تامین اجتماعی را فراموش نکنید. سعی کنید با پیشنهاد کردن آن به آشنایان و معرفی آن ها از بسته های اینترنت به صورت هدیه اضافی برخوردار شوید.

 

تعداد 12 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 4.3
8
1
2
0
1
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

 1. Moh***@gmail.com

  اپلیکیشن رایتل من اگر بهتر باز بشه خیلی خوبه ولی متاسفانه اذیت کننده است درضمن محل انتخاب امتیاز اصلا مشخص نیست کجاست

 2. ami***@gmail.com

  خیلی عالی ولی اپلیکیشن رایتل من درست جواب نمیده

 3. moh***@gmail.co

  دروغ هست

 4. Qwe***@gmAil.com

  خخ

 5. خیلی خوبه دست همه دست اندرکاران شبکه رایتل دردنگنه.

 6. عالی بود

 7. سلام ببخشید برای دریافت کد ارغوان باید چیکار کنم؟ممنون میشم جواب بدین🙏

x
مای رند
ثبت سفارش سیم کارت
ثبت سفارش!