خرید سیم کارت اقساطی ! دریافت شرایط اقساط
محصول دلخواه خود را جستجو کنید
  • سیم کارت
  • تلفن ثابت
  • فروشگاه
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
نوع شماره
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
نوع کالا
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
لیست خدمات

خرید سیم کارت

خرید اقساطی سیم کارت

تخفیف دارها

راهنمای خرید

بلاگ | راهنماي سرويس ها

چطور شارژ اضطراری همراه اول بگیریم؟ + کدهای دستوری

انتشار ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ . بروز رسانی ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۰:۳۱ . . ۵۱۵ بازدید

اپراتور همراه اول، اولین اپراتور تلفن همراه در کشور است که تلاش می‌کند برای تحقق شعار معروف خود، هیچ کس تنها نیست، بهترین خدمات را به مشترکین خود عرضه کند. این اپراتور، برای افزایش رضایت مشترکین اعتباری و دائمی خود سرویس‌های متفاوتی همچون فعال سازی شارژ اضطراری، خرید بسته اینترنت، خرید شارژ و… را ارائه کرده است. بسته‌های ترکیبی دلخواه، یکی از سرویس‌هایی است که در اختیار مشترکین قرار داده شده است.

این بسته‌ها، 30 روزه بوده و شامل بخش‌های اینترنت، مکالمه و پیامک هستند. که حجم آنها می‌تواند با توجه به مصرف و نیاز هر مشترک، انتخاب شود. در نتیجه، تمام مشترکین اعتباری و دائمی می‌توانند با ساخت و انتخاب بسته‌ی مورد نظر خود، هزینه‌های جاری خود را بهتر مدیریت کنند.

برای اطلاع از شرایط و نحوه فعالسازی این سرویس، دو راه دارید. از طریق سایت همراه من و یا اپلیکیشن همراه من اقدام کنید. نکات مهمی درباره فعالسازی و شرایط سرویس بسته‌های ترکیبی دلخواه وجود دارد. این نکات را می‌توانید در ادامه بخوانید:

  1. این بسته‌ها، شامل بسته رزرو پیش فرض نیستند.
  2. مکالمه و پیامک در بسته ترکیبی دلخواه، ویژه‌ی ارتباطات درون شبکه است. در نتیجه هزینه مکالمه و پیامک‌های خارج شبکه با تعرفه عادی محاسبه می‌شوند.
  3. امکان فعالسازی همزمان بسته‌های ترکیبی دلخواه با دیگر بسته‌ها وجود ندارد.
  4. اگر حجم هر کدام از قسمت‌های اینترنت، پیامک و مکالمه، زودتر از دیگر بخش‌ها یا زودتر از تاریخ مقرر تمام شود، اگر بسته فعال دیگری نداشته باشید تمام هزینه‌های شما با تعرفه عادی محاسبه خواهد شد.

بسته‌های اینترنت همراه اول

کدام بسته‌های اینترنتی همراه اول به صرفه هستند؟

در این مطلب قصد داریم درباره یکی از سرویس‌های متفاوت همراه اول، که ویژه مشترکین اعتباری می‌باشد صحبت کنیم. این خدمت، سرویس اعتبار اضطراری نام دارد. 

 

کد درخواست شارژ همراه اول

 

حتما برای شما اتفاق افتاده است که اعتبار سیم کارتتان به پایان رسیده باشد. این وضعیت زمانی جدی‌تر می‌شود که بخواهید با شخصی تماس بگیرید اما موجودی حساب بانکی شما خالی باشد. به نظر شما چطور می‌توان این مشکل را حل کرد؟

سرویس اعتبار اضطراری همراه اول چیست؟

آن دسته از مشترکینی که اعتبار سیم کارت آنها تمام شده می‌توانند با استفاده از سرویس اعتبار اضطراری، سیم کارت خود را شارژ کنند. جزئیات سرویس شارژ اضطراری به صورت زیر است:

همراه اول با راه اندازی این خدمت، مبلغ 600 تومان اعتبار اضطراری به مشترکین سیم کارت‌های اعتباری اختصاص می‌دهد. مدت زمان استفاده از این اعتبار، حداکثر تا یک ماه می‌باشد.

خرید سیم کارت رند 912

اگر به دنبال خرید سیم کارت رند هستید، حتما به لینک بالا سر بزنید.

شما می‌توانید در زمان فعال سازی این سرویس، بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای از آن استفاده کنید. اما پس از اولین شارژ، هزینه این خدمت به علاوه 40 تومان هزینه کارمزد، از حساب شما کم خواهد شد.

البته برای فعالسازی این خدمت باید توجه داشته باشید که حداقل 90 روز از فعال سازی سیم کارت شما گذشته باشد. همچنین اعتبار فعلی خط شما، کمتر از 20 تومان باشد.

شما می‌توانید کدهای دستوری ویژه این سرویس را در جدول زیر مشاهده کنید:

 

کد دستوری #1*کد دستوری #10*عنوان
170#*1*250#*10*وضعیت سرویس
171#*1*251#*10*فعالسازی سرویس
179#*1*259#*10*راهنمای سرویس

 

سرویس چتر اضطراری، راه دوم برای دریافت شارژ اضطراری

در صورتی که اعتبار سیم کارت شما صفر باشد، روش دیگری برای دریافت شارژ اضطراری وجود دارد. شما می‌توانید این افزایش اعتبار را به کمک سرویس دیگر همراه اول، یعنی سرویس چتر اضطراری انجام دهید.

 

چتر اضطراری همراه اول ۹۷

 

در این طرح، می‌توانید از خود اپراتور درخواست کنید تا خط شما را برای 24 ساعت آینده شارژ کند. البته می‌توانید از دوستان همراه اولی خود بخواهید که برای شما شارژ ارسال کنند یا با شما تماس بگیرند.

نحوه کار با سرویس چتر اضطراری و دریافت شارژ اضطراری همراه اول:

کد دستوری ویژه این سرویس، #26*10* است. مجموعه خدمات این طرح به صورت زیر هستند:

1. درخواست تماس: اگر شارژ اعتباری شما کافی نیست می‌توانید یک کد USSD ارسال کرده و از دیگر مشترکین همراه اول بخواهید که با شما تماس بگیرند.

*در وضعیت اضطراری، کد #261*10* را شماره گیری کرده و شماره مشترک مورد نظر خود را اعلام کنید تا با شما تماس بگیرد.

* درخواست شما برای برقراری تماس، از طریق پیامک به فرد اطلاع داده می‌شود.

2. درخواست شارژ: در صورتیکه اعتبار شما کافی نبوده یا به اتمام رسیده باشد، می‌توانید یک کد USSD به مشترک مورد نظر خود ارسال کنید تا برای شما شارژ بفرستد.

* در شرایط ضروری و فوری با شماره گیری کد #262*10* و سپس اعلام شماره مورد نظر، از دیگر دوستان همراه اولی خود بخواهید برای شما شارژ ارسال کنند.

* درخواست شارژ از طریق پیامک به فرد اطلاع داده می‌شود. مبلغ این شارژ، 1000 تومان است. فرد مورد نظر می‌تواند با ارسال عدد 1 انتقال این مبلغ را تایید کرده و یا با ارسال عدد 2 آن را رد کند.

قوانین سرویس چتر اضطراری چیست؟

سرویس‌های «درخواست تماس» و «درخواست شارژ»، فقط برای مشترکین اعتباری همراه اول قابل استفاده است.

 

کد شارژ اضطراری همراه اول وایرانسل

 

پیش از این، سرویسی با نام مکالمه اضطراری، در مجموعه چتر اضطراری قرار داشته است. در حال حاضر این خدمت، از فهرست این طرح حذف شده است.

اگر قصد فعالسازی سرویس درخواست تماس و درخواست شارژ را دارید، باید شرایط زیر را داشته باشید:

  1. جزو مشترکین فعال بوده و اعتبار شما کمتر از 20 تومان باشد.
  2. جزو مشترکین با شرایط قطع یک طرفه و قطع دو طرفه باشید.

در فاصله زمانی دو افزایش اعتبار، حداکثر می‌توانید تا 5 بار درخواست تماس یا درخواست شارژ بدهید.

چگونه سرویس چتر اضطراری را فعال کنیم؟

برای فعالسازی این خدمت می‌توانید از کدهای دستوری زیر، که ویژه این سرویس هستند استفاده کنید:

کد دستورینام سرویس
261#*10*درخواست تماس
262#*10*درخواست شارژ

اگر تا به حال با مشکل کمبود یا اتمام اعتبار مواجه شده‌اید، بهتر است که مطالب بالا را با دقت مطالعه کرده و کدهای دستوری مهم را به خاطر بسپارید. در این صورت می‌توانید در مواقع نیاز با شماره گیری این کدها شارژ اضطراری همراه اول دریافت کنی��.

آیا شما هم تاکنون در این شرایط قرار گرفته‌اید؟ مشکل اتمام اعتبار خود را چگونه رفع کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
چگونه پیامگیر صوتی اپراتورهای مختلف را فعال یا غیر فعال کنیم؟
بلاگ | راهنماي سرويس ها
چگونه پیامگیر صوتی اپراتورهای مختلف را فعال یا غیر فعال کنیم؟
سرویس پیامگیر صوتی یا (VMS)، یکی از خدمات ارائه شده توسط اپراتور‌ها است. این سرویس در واقع همان منشی تلفنی است که در صورت خاموش بودن گوشی...
آموزش انتقال شارژ همراه اول و نحوه فعالسازی سریع این سرویس
بلاگ | خدمات سیم کارت
آموزش انتقال شارژ همراه اول و نحوه فعالسازی سریع این سرویس
سرویس انتقال اعتبار یا همان انتقال شارژ سرویسی است که به مشترکین این اجازه را میدهد از سیم کارتی به سیم کارت دیگر اعتبار حساب یا شارژ منتقل...
ترابرد چیست و چرا باید ترابرد کنید؟!
بلاگ | خدمات سیم کارت
ترابرد چیست و چرا باید ترابرد کنید؟!
شاید برای هر کسی این دغدغه پیش بیاید که چگونه با حفظ شماره سیمکارت خود، از خدمات اپراتور دیگری استفاده کند به این منظور تکنولوژی ترابردپذیری...
امتیاز هدیه و نحوه کسب امتیاز در باشگاه فیروزه ای همراه اول
بلاگ | اخبار اپراتورها
امتیاز هدیه و نحوه کسب امتیاز در باشگاه فیروزه ای همراه اول
تمامی شرکت های بزرگ و کوچک در جهان برای ترغیب مشتری به استفاده از خدمات بیشتر، همواره از پیشنهادات ویژه و تخفیف های بالا استفاده می کنند...
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟