ثبت نام ورود

آنچه ما واقعا انجام می دهیم؟

مای رند همواره در تلاش است تا معاملات خرید و فروش سیم کارت ، در فضایی حرفه ای و امن انجام گیرد ، همچنین به جهت رونق بخشیدن به این فضای کسب و کار ، از متد ها و امکانات جدید استفاده کرده و روز به روز در تلاش است تا محیطی امن و بی دغدغه را برای خریداران و فروشندگان مهیا و آماده سازد .

دیدگاه ما

از اینکه توفیق خدمت به شما بزرگواران ، نصیبمان گردیده خداوند بزرگ را سپاس می گوئیم . کارشناسان و مشاوران مای رند راهنمایی و ارائه ی مشاوره به مشتریان و بازدیدکنندگان را جزو وظایف خود دانسته و امیدوارند با نظرات و انتقادات شما عزیزان بتوانند خدمات بهتر و جدیدتری را ارائه نمایند .

تاریخ شروع

سایت مای رند ، به تازگی فعالیت خود را در ایجاد فضایی تخصصی برای خرید و فروش سیم کارت های رند و معمولی ، با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی ، فنی ، مشاوره ای و تبلیغاتی به صورت رایگان آغاز نموده است .

تفاوت مای رند با سایر مجموعه ها

همانطور که مطلع هستید ، خرید و فروش سیم کارت های معمولی و به ویژه رند ، جزء خدمات لاکچری محسوب می شود . بنابراین خرید و فروش در این حوزه بدون داشتن اطلاعات بروز و کافی ، ممکن است خسارت و زیان به همراه داشته باشد . بنابراین مای رند برای کاستن و به حداقل آوردن ریسک خرید و فروش ، خدمات مرتبط را برای خریداران و فروشندگان سیم کارت ارائه کرده است و این خدمات روز به روز در حال توسعه است . در زیر به چند مورد از این خدمات اشاره می کنیم :
  • قیمت گذاری دقیق سیم کارت قبل از خرید و فروش سیم کارت
  • تشخیص نوع رند سیم کارت
  • خط کجاست ؟ تشخیص موقعیت سیم کارت