وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم

آنچه ما واقعا انجام می دهیم؟

مای رند همواره در تلاش است تا معاملات خرید و فروش سیم کارت، در فضایی حرفه ای و امن انجام گیرد، همچنین به جهت رونق بخشیدن به این فضای کسب و کار، از متد ها و امکانات جدید استفاده کرده و روز به روز در تلاش است تا محیطی امن و بی دغدغه را برای خریداران و فروشندگان مهیا و آماده سازد.

دیدگاه ما

از اینکه توفیق خدمت به شما بزرگواران، نصیبمان گردیده خداوند بزرگ را سپاس می گوئیم. کارشناسان و مشاوران مای رند راهنمایی و ارائه ی مشاوره به مشتریان و بازدیدکنندگان را جزو وظایف خود دانسته و امیدوارند با نظرات و انتقادات شما عزیزان بتوانند خدمات بهتر و جدیدتری را ارائه نمایند.

تاریخ شروع

سایت مای رند، به تازگی فعالیت خود را در ایجاد فضایی تخصصی برای خرید و فروش سیم کارت های رند و معمولی، با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی، فنی، مشاوره ای و تبلیغاتی به صورت رایگان آغاز نموده است.

تفاوت مای رند با سایر مجموعه ها

همانطور که مطلع هستید، خرید و فروش سیم کارت های معمولی و به ویژه رند، جزء خدمات لاکچری محسوب می شود. بنابراین خرید و فروش در این حوزه بدون داشتن اطلاعات بروز و کافی، ممکن است خسارت و زیان به همراه داشته باشد. بنابراین مای رند برای کاستن و به حداقل آوردن ریسک خرید و فروش، خدمات مرتبط را برای خریداران و فروشندگان سیم کارت ارائه کرده است و این خدمات روز به روز در حال توسعه است. در زیر به چند مورد از این خدمات اشاره می کنیم :
  • قیمت گذاری دقیق سیم کارت قبل از خرید و فروش سیم کارت
  • تشخیص نوع رند سیم کارت
  • خط کجاست ؟ تشخیص موقعیت سیم کارت