رندترین
خرید سیم کارت اقساطی ! دریافت شرایط اقساط
محصول دلخواه خود را جستجو کنید
  • سیم کارت
  • تلفن ثابت
  • فروشگاه
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
نوع شماره
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
نوع کالا
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)

آنچه ما واقعا انجام می دهیم؟

مای رند همواره در تلاش است تا معاملات خرید و فروش سیم کارت ، در فضایی حرفه ای و امن انجام گیرد ، همچنین به جهت رونق بخشیدن به این فضای کسب و کار ، از متد ها و امکانات جدید استفاده کرده و روز به روز در تلاش است تا محیطی امن و بی دغدغه را برای خریداران و فروشندگان مهیا و آماده سازد .

دیدگاه ما

از اینکه توفیق خدمت به شما بزرگواران ، نصیبمان گردیده خداوند بزرگ را سپاس می گوئیم . کارشناسان و مشاوران مای رند راهنمایی و ارائه ی مشاوره به مشتریان و بازدیدکنندگان را جزو وظایف خود دانسته و امیدوارند با نظرات و انتقادات شما عزیزان بتوانند خدمات بهتر و جدیدتری را ارائه نمایند .

تاریخ شروع

سایت مای رند ، به تازگی فعالیت خود را در ایجاد فضایی تخصصی برای خرید و فروش سیم کارت های رند و معمولی ، با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی ، فنی ، مشاوره ای و تبلیغاتی به صورت رایگان آغاز نموده است .

تفاوت مای رند با سایر مجموعه ها

همانطور که مطلع هستید ، خرید و فروش سیم کارت های معمولی و به ویژه رند ، جزء خدمات لاکچری محسوب می شود . بنابراین خرید و فروش در این حوزه بدون داشتن اطلاعات بروز و کافی ، ممکن است خسارت و زیان به همراه داشته باشد . بنابراین مای رند برای کاستن و به حداقل آوردن ریسک خرید و فروش ، خدمات مرتبط را برای خریداران و فروشندگان سیم کارت ارائه کرده است و این خدمات روز به روز در حال توسعه است . در زیر به چند مورد از این خدمات اشاره می کنیم :
  • قیمت گذاری دقیق سیم کارت قبل از خرید و فروش سیم کارت
  • تشخیص نوع رند سیم کارت
  • خط کجاست ؟ تشخیص موقعیت سیم کارت
رندترین
رندترین