وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | اخبار اپراتورها

راهنمای جامع لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

انتشار ۱۳۹۹/۴/۳۰ . بروز رسانی ۱۳۹۹/۴/۳۰ ۱۵:۴۷ . ۶۱۴۳ بازدید

ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیجیتال کشور، اولین اپراتوری بود که سرویس آهنگ پیشواز را برای مشترکین سیم کارت خود راه اندازی نمود. سرویس آهنگ پیشواز امکانی هیجان انگیز و جذاب بود که با فعال سازی آن، هنگام تماس دریافتی به جای بوق تماس، آهنگ یا صوت یا مداحی انتخابی خودتان پخش شود. رفته رفته سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل فراگیر شده و به تبع آن چالش های بعدی رخ داده است. یکی از مهم ترین مسائل این است که اگر کسی به هر علت از آهنگ پیشواز خود خسته شود، چگونه باید آن را تغییر دهد یا حذف نماید. به همین دلیل در ادامه به طور کامل نحوه لغو آهنگ پیشواز ایرانسل را شرح خواهیم داد.

روش های حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

آهنگ پیشواز ایرانسل را بیشتر بشناسیم

عبارت آهنگ پیشواز ، فارسی شده ی واژه ی Ringback tone (رینگ بک تون) است که در اختصار rbt نیز نوشته می شود. آهنگ پیشواز در اصل جایگزین صدای بوق استاندارد برای تماس های دریافتی می شود. بدین ترتیب تماس گیرنده تا قبل از اینکه شما پاسخ دهید، آهنگ یا صدایی که انتخاب نموده اید را خواهد شنید.

اگر نگاهی روانشناسانه داشته باشیم می توان گفت که از مزایای سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل این است که تماس گیرنده هنگام تماس با شما، انرژی و حس خوبی دریافت می کند و با روحیه ای مضاعف با شما در مکالمه خواهد بود. البته همانگونه که گفته شد ممکن است نیاز شود تا با حذف یا لغو آهنگ پیشواز ایرانسل به این سرویس پایان دهیم.

cancel irancell ringback tone

امکانات سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل

قبل از آنکه به سراغ روش های لغو آهنگ پیشواز ایرانسل برویم، خیلی کوتاه به بررسی امکانات و ویژگی های مهم سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل می پردازیم. چرا که ممکن است شما واقعا نیاز به حذف یا لغو آهنگ پیشواز نداشته باشید، بلکه با یک تغییر یا اصلاح کوچک مسئله حل شود و همچنان از آهنگ پیشواز ایرانسل خود لذت ببرید.

یکی از مهم ترین مزیت های سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل، پخش موزیک های مختلف برای تماس‌گیرندگان متفاوت است. یعنی شما می توانید برای مخاطبان خاص خود آهنگ های خاصی انتخاب کنید.

اگر اهل تنوع هستید و فرصت ها را غنیمت می شمارید آهنگ پیشواز ایرانسل برای شما یک سورپرایز دارد. شما قادر هستید تا سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل را طوری تنظیم نمایید تا چند آهنگ به صورت تصادفی پخش شود. بدین ترتیب هر بار که مخاطبی با شما تماس بگیرد یک آهنگ پیشواز متفاوت را می شنود.

همچنین شما می توانید زمان بندی خاصی را برای پخش آهنگ‌ها در نظر گرفته تا در هر ساعت از شبانه روز یک آهنگ خاص پخش گردد.

آهنگ پیشواز ایرانسل

اگر به دنبال بروز ترین و جذاب ترین کد های آهنگ پیشواز ایرانسل هستید، مای رند کار را برای شما آسان کرده است. در بخش آهنگ پیشواز مای رند به راحتی می توانید به جستجوی کد های مدنظر خود بپردازید.

مزایای سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل

روش های حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

اگر به هر دلیل تمایل ندارید که به استفاده از سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل ادامه دهید و قصد دارید تا با لغو آهنگ پیشواز ایرانسل به حالت بوق معمولی برگردید یا اگر می خواهید آهنگ پیشواز خاصی را از لیست آهنگ های پیشواز خود حذف نمایید، روش های زیر که کاملا تست شده اند به شما پیشنهاد می شود.

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل با استفاده از اپلیکیشن

با اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل می‌توانید آهنگ مورد نظر خود را به راحتی حذف نمایید. در اصل می توان گفت که اپلیکیشن پیشواز ایرانسل جهت مدیریت این سرویس ارائه شده است و شما قادر خواهید بود تا به مدیریت کامل سرویس موسیقی انتظار ایرانسل بپردازید. یعنی هم آهنگ بخرید و هم حذف کنید. یا امکاناتی که در بالا گفته شد را فعال و مدیریت نمایید.

برای دانلود اپلیکیشن پیشواز ایرانسل لینک را در مرورگر خود کپی کنید. https://biglyt.com/59w9m از طریق این سایت در بخش دانلود می توانید اپلیکیشن پیشواز ایرانسل را دانلود نمایید.

توجه داشته باشید بر اساس تجربه کاربران بهترین و آسان ترین روش مدیریت آهنگ پیشواز ایرانسل از جمله لغو یا حذف موزیک ها استفاده از اپلیکیشن است.

اپلیکیشن خرید و فروش سیم کارت

مای رند اولین اپلیکیشن تخصصی خرید و فروش سیم کارت در کشور است. در این اپلیکیشن علاوه بر خرید و فروش سیم کارت می توانید از امکانات ویژه اپلیکیشن برای آهنگ پیشواز بهره مند گردید.

اپلیکیشن آهنگ پیشواز ایرانسل برای لغو و حذف

کد دستوری لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

اگر سیم کارت ایرانسل دارید خیلی راحت با شماره‌گیری کد دستوری #۷۷۷* منوی مدیریت سرویس آهنگ پیشواز برای شما نمایش داده می شود. در این منو ابتدا با انتخاب گزینه بیشتر و سپس انتخاب حذف آهنگ پیشواز، مراحل لازم برای لغو آهنگ پیشواز را طی خواهید نمود.

البته توجه داشته باشید که با کد #777* امکان خرید و مدیریت آهنگ پیشواز را نیز خواهید داشت

ارسال پیامک به 7575 برای حذف آهنگ پیشواز ایرانسل

سرشماره 7575 توسط اپراتور ایرانسل از قدیم الایام برای مدیریت سرویس آهنگ پیشواز طراحی شده است. برای حذف آهنگ پیشواز خود کافی است در ابتدای کد آهنگ پیشواز عبارت HZ را اضافه کرده و به این سرشماره پیامک کنید. اگر کد آهنگ پیشواز ایرانسل خود را ندارید میتوانید با ارسال عبارت ENS کلا سرویس آهنگ پیشواز خود را غیر فعال نمایید.

تماس با پشتیبانی ایرانسل و درخواست حذف آهنگ پیشواز

اگر هیچ به هر علت امکان استفاده از روش های بالا را نداشتید از پشتیبانی ایرانسل کمک بگیرید. از سیم کارت ایرانسل خود با شماره 700 تماس گرفته و به اپراتور وصل شوید و از وی بخواهید تا آهنگ پیشواز مربوطه را برای شما حذف کند. توجه داشته باشید که تماس با پشتیبانی ایرانسل و شماره 700 از سیم کارت این اپراتور رایگان است.

خرید سیم کارت ایرانسل

رندترین و خوش قیمت ترین سیم کارت های ایرانسل را می توانید در سایت مای رند به صورت آنلاین خریداری نمایید.

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

نکته مهم در مورد لغو آهنگ پیشواز اپراتور ایرانسل

به یاد داشته باشید که پس از حذف یا لغو آهنگ پیشواز ایرانسل، هزینه مربوطه به حساب شما عودت داده نمی شود. پس هوشیار باشید چرا که در حال حاضر هزینه هر آهنگ پیشواز ایرانسل بین 350 تا 1000 تومان است و با حذف آن از لیست خود، این هزینه بازگشت داده نمی شود.

در نهایت خوشحال خواهیم شد تا تجربه خود را در مورد سرویس موسیقی انتظار و روش های بالا برای لغو آهنگ پیشواز ایرانسل با ما و دیگر مخاطبان مای رند به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
نحوه پرداخت بدهی خط 0912
بلاگ | خدمات سیم کارت
نحوه پرداخت بدهی خط 0912
امروزه با پیشرفت تکنولوژی شما می توانید به راحتی توسط امکاناتی مانند سامانه‌ های الکترونیکی، تلفن بانک، کدهای دستوری و یا اپلیکیشن های پرداخت...
مقایسه بهترین ساعت هوشمند سیم کارت خور در بازار
بلاگ | لوازم جانبی
مقایسه بهترین ساعت هوشمند سیم کارت خور در بازار
امروزه ساعت های هوشمند سیم کارت خور یا واچ فون، یکی از محبوب ترین گجت ها و فناوری های جدید و مدرن است. این ساعت به دلیل کاربردهای فراوانی...
مزایا و معایب گوشی های دو سیم کارت
بلاگ | سیم کارت
مزایا و معایب گوشی های دو سیم کارت
در این نوشته چیز هایی که باعث به وجود آمدن ذهنیت غلط در مورد این نوع گوشی ها شد و حقیقت در مورد گوشی دو سیم کارت و مزایا و معایب بررسی می...
بررسی جامع انواع سیم کارت رند با پیش شماره 0912
بلاگ | سیم کارت
بررسی جامع انواع سیم کارت رند با پیش شماره 0912
جالب است بدانید در دوران قدیم سیم کارت های رند جذاب و منحصر به فرد بودند. این موضوع باعث شده سیم کارت های رند از دیگر سیم کارت ها جدا شوند...
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست