برخی از سرویس ها و امکانات اپلیکیشن

بعد از دانلود کردن اپلیکیشن مای رند از مارکت های خارجی و یا داخلی نظیر گوگل پلی، کافه بازار، ایران اپس و... می توانید با ثبت نام در اپلیکیشن، سیم کارت های رند و یا معمولی خود را در سایت و اپلیکیشن آگهی نمایید. اگر دنبال سیم کارت مورد نظر خود هستید با استفاده از سرچ پیشرفته نرم افزار، سیم کارت مورد نظر خود را پیدا نمایید. قبل از خرید و یا فروش سیم کارت خود، از بخش قیمت گذاری سیم کارت استعلام بگیرید تا از خرید و یا فروش خود مطمئن شوید.

اپلیکیشن مای رند

نصب و درج آگهی رایگان سیم کارت

با نصب نرم افزار به صورت کاملا رایگان و عضویت در آن، می توانید جهت آگهی فروش سیم کارت رند و یا معمولی، به هر تعدادی که در اختیارتان است، اقدام نمایید.

جست و جوی پیشرفته سیم کارت

برای انتخاب شماره ی مورد نظر خود در بازار، می توانید وارد این بخش از اپلیکیشن مای رند شده و با وارد کردن بخشی از شماره مورد نظر خود، تمامی شماره های موجود را مشاهده و در صورت تمایل، برای خرید و تماس با فروشنده آن، اقدام نمایید.

قیمت گذاری سیم کارت

برای خرید و یا فروش سیم کارت مورد نظرتان نیازمند آن هستید تا از قیمت دقیق سیم کارت خود مطلع باشید تا با قیمت گران و یا ارزان، خرید و یا فروش نداشته باشید. در بخش قیمت گذاری رایگان سیم کارت مای رند، شماره مورد نظر خود را برای کارشناسان ارسال نمایید تا از قیمت دقیق خرید و فروش شماره خود در بازار اطلاع پیدا کنید.

خط کجاست ؟

این بخش از نرم افزار به شما کمک می کند تا قبل از خرید سیم کارت مورد نظر خود با وارد کردن شماره در بخش " خط کجاست ؟ " مطمئن شوید که آیا این سیم کارت برای تهران است یا شهرستان، باید بدانید که سیم کارت های شهرستان ارزان تر از سیم کارت های تهران در بازار، خرید و فروش می شوند و همه پیش شماره های 0912 برای تهران نیستند.

ویدئو معرفی اپلیکیشن موبایل مای رند

تصاویر بخش هایی از اپلیکیشن مای رند

از صفحات مختلف اپلیکیشن به صورت رندوم تصاویری آورده شده است و شما می توانید نماهایی از بخش های مختلف اپلیکیشن مای رند را قبل از دانلود، در بخش زیر مشاهده نمایید.

App screenshot img
App screenshot img
App screenshot img
App screenshot img

دانلود اپلیکیشن موبایل

با کلیک بر روی مارکت های داخلی و خارجی زیر می توانید به صورت کاملا رایگان، اپلیکیشن موبایل مای رند را دریافت نمایید.

ارتباط با ما

در صورت دریافت راهنمایی و مشاوره می توانید با استفاده از بخش های ارتباطی زیر تماس بگیرید، لازم به ذکر است که برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی مای رند، فقط به صورت غیر حضوری و مجازی است.

موقعیت دفتر

تهران - بزرگراه اشرفی اصفهانی - خیابان طالقانی - پلاک 1

تلفن تماس

47 92 195 0912

14 10 86 44 21+

آدرس ایمیل

Info@myrond.com

support@myrond.com