برخی از سرویس ها و امکانات اپلیکیشن

بعد از دانلود کردن اپلیکیشن مای رند از مارکت های خارجی و یا داخلی نظیر گوگل پلی ، کافه بازار ، ایران اپس و ... می توانید با ثبت نام در اپلیکیشن ، سیم کارت های رند و یا معمولی خود را در سایت و اپلیکیشن آگهی نمایید . اگر دنبال سیم کارت مورد نظر خود هستید با استفاده از سرچ پیشرفته نرم افزار ، سیم کارت مورد نظر خود را پیدا نمایید . قبل از خرید و یا فروش سیم کارت خود ، از بخش قیمت گذاری سیم کارت استعلام بگیرید تا از خرید و یا فروش خود مطمئن شوید .

اپلیکیشن مای رند

نصب و درج آگهی رایگان سیم کارت

با نصب نرم افزار به صورت کاملا رایگان و عضویت در آن ، می توانید جهت آگهی فروش سیم کارت رند و یا معمولی ، به هر تعدادی که در اختیارتان می باشد ، اقدام نمایید .

جست و جوی پیشرفته سیم کارت

برای انتخاب شماره ی مورد نظر خود در بازار ، می توانید وارد این بخش از اپلیکیشن مای رند شده و با وارد کردن بخشی از شماره مورد نظر خود ، تمامی شماره های موجود را مشاهده و در صورت تمایل ، برای خرید و تماس با فروشنده آن ، اقدام نمایید .

قیمت گذاری سیم کارت

برای خرید و یا فروش سیم کارت مورد نظرتان نیازمند آن هستید تا از قیمت دقیق سیم کارت خود مطلع باشید تا با قیمت گران و یا ارزان ، خرید و یا فروش نداشته باشید . در بخش قیمت گذاری رایگان سیم کارت مای رند ، شماره مورد نظر خود را برای کارشناسان ارسال نمایید تا از قیمت دقیق خرید و فروش شماره خود در بازار اطلاع پیدا کنید .

خط کجاست ؟

این بخش از نرم افزار به شما کمک می کند تا قبل از خرید سیم کارت مورد نظر خود با وارد کردن شماره در بخش " خط کجاست ؟ " مطمئن شوید که آیا این سیم کارت برای تهران است یا شهرستان ، باید بدانید که سیم کارت های شهرستان ارزان تر از سیم کارت های تهران در بازار ، خرید و فروش می شوند و همه پیش شماره های 0912 برای تهران نیستند .

ویدئو معرفی اپلیکیشن موبایل مای رند

تصاویر بخش هایی از اپلیکیشن مای رند

از صفحات مختلف اپلیکیشن به صورت رندوم تصاویری آورده شده است و شما می توانید نماهایی از بخش های مختلف اپلیکیشن مای رند را قبل از دانلود ، در بخش زیر مشاهده نمایید .

App screenshot img
App screenshot img
App screenshot img
App screenshot img

دانلود اپلیکیشن موبایل

با کلیک بر روی مارکت های داخلی و خارجی زیر می توانید به صورت کاملا رایگان ، اپلیکیشن موبایل مای رند را دریافت نمایید .

ارتباط با ما

در صورت دریافت راهنمایی و مشاوره می توانید با استفاده از بخش های ارتباطی زیر تماس بگیرید ، لازم به ذکر است که برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی مای رند ، فقط به صورت غیر حضوری و مجازی می باشد .

موقعیت دفتر

تهران - بزرگراه اشرفی اصفهانی - خیابان طالقانی - پلاک 1

تلفن تماس

47 92 195 0912

14 10 86 44 21+