وب سایت مای رند
وب سایت مای رند
سیم کارت دلخواه خود را جستجو کنید
انتخاب اپراتور
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
لیست خدمات
قیمت گذاری سیم کارت
تشخیص نوع رند
خط کجاست ؟
فروش شگفت انگیز
فروش سیم کارت اقساطی

خرید سیم کارت

فروش اقساطی سیم کارت

تخفیف دارها

راهنمای خرید

امکان شارژ 50 و 100 هزار تومانی سیم کارت

یکی از مشکلات همیشگی مشترکان خطوط اعتباری تمام شدن شارژ یا همان اعتبار خط بوده است. بسیاری از مشترکین هنگام یک مکالمه مهم، متوجه صدایی شدند که به آن ها هشدار می دهد که مکالمه شان تا یک دقیقه دیگر قطع می شود و بیشتر از یک دقیقه فرصت ادامه مکالمه شان را ندارد. به همین ترتیب ارسال پیامک نیز غیر ممکن می شود و با اعتبار صفری روبرو هستند که عملا هیچ کاری از دستشان برنمی آید و سیم کارتشان تقریبا بلا استفاده می گردد. 

همین مسئله موجب می شود که بسیاری از کاربران خطوط اعتباری به سمت خرید خطوط دائمی سوق پیدا کنند و تمایل آن ها برای تغییر خط افزایش یابد، زیر در این صورت دیگر می توانند مدت زمان زیادی را بدون هراس از قطع مکالمه و تمام شدن شارژ ادامه دهند.

اپراتورها برای حل مشکلات این چنینی راه حل های زیادی ارائه می کنند؛ مثل شارژ اضطراری، چتر نجات، درخواست انتقال شارژ، انتقال شارژ خط به خط و ... اما برخی مواقع دسترسی به این امکانات نیز میسر نیست یا اصلا مشترک ترجیح می دهد که از این راه ها نیز استفاده نکرده و صرفا با اعتبار خط خودش به مکالمه بپردازد، پیام کوتاه ارسال کند و یا به شبکه دیتا متصل شود.

امکان شارژ 50 و 100 هزار تومانی سیم کارت

راه افزایش اعتبار به صورت قانونی!

شاید این تیتر کمی جذاب باشد و فرد را به این فکر بیاندازد که شاید کلکی در کار است! نه اینطور نیست. اپراتور اول برای ارائه خدمات بهتر و بروز تر، محدودیت خرید میزان شارژ برای خطوط اعتباری را از دستور کار خود حذف کرده است. به این معنا که مشترکین خطوط اعتباری که تا پیش از این فقط می توانستند اعتبار خود را تا حد 20 هزار تومانی افزایش دهند؛ اکنون می توانند این مرز را شکسته و میزان شارژ خود را حتی تا 100 هزار تومان نیز افزایش دهند. 

از ابتدای دی ماه 93 مشترکان همراه اولی که از خطوط اعتباری در شبکه استفاده می کنند می توانند در کنار شارژ های مختلف یعنی هزار تومانی، 2 هزار تومانی، 5 هزار تومانی، 10 هزار تومانی و 20 هزار تومانی به صورت الکترونیکی شارژ های 50 و صد هزار تومانی را نیز خریداری و استفاده  نمایند.

امکان شارژ 50 و 100 هزار تومانی سیم کارت

این به این معناست که شارژ های 2 تا 10 هزار تومانی به صورت کاغذی و البته الکترونیکی و شارژ های 10 تا 100 هزار تومانی فقط به صورت الکترونیکی ارائه می گردند. 

مدت اعتبار شارژ همراه اول چقدر است؟

برای استفاده از شارژ های هزار تا 5 هزار تومانی حدود 5 ماه یعنی 150 روز مهلت دارید هرچند که پس از شارژ مجدد سیم کارت، پیامک مهلت استفاده از شارژ افزوده شده نیز برایتان ارسال می گردد اما طبق اعلام شرکت ارتباطات سیار ایران شارژ های 10 هزار تومانی تا صد هزار تومانی که به صورت الکترونیکی توسط مشترکان خطوط اعتباری خریداری می شود، می تواند تا یک سال اعتبار داشته باشد یعنی درست 365 روز پس از شارژ، مقدار اعتبار باقی مانده که استفاده نشده است به صورت کامل از بین می رود و دیگر قابل استفاده نیست.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

اولین نفری باشید که نظر میدهید.