انتخاب استان

به بخش مدال ها خوش آمدید

در این صفحه با مدال های مای رند بیشتر آشنا خواهید شد!

مدال احراز فروشنده

مدال احراز فروشنده

فروشندگان و یا کاربرانی که تصویر سلفی خود را به همراه کارت شناسایی برای تیم پشتیبانی مای رند ارسال کرده اند ، این مدال را دریافت می کنند . بنابراین خریداران با آرامش بیشتری می توانند با فروشنده ای که این مدال را دریافت کرده است ، معامله کنند زیرا تصویر فروشنده دریافت و تایید شده است .

مدال احراز کسب و کار

مدال احراز کسب و کار

زمانی که در صفحه ی جزئیات شماره های فروشندگان سایت مای رند ، این مدال را مشاهده کردید ، توجه داشته باشید که کسب و کار فرد آگهی دهنده ، توسط تیم پشتیبانی مای رند مورد بررسی قرار گرفته است و مدارک آنها دریافت شده است ، بنابراین خرید شما تا حد قابل زیادی با ریسک کمتر انجام خواهد شد .

مدال عضویت

مدال عضویت

مدال عضویت به میزان سابقه ی فعالیت کاربران مای رند اهدا می شود و از حداقل 1 سال شروع می شود . هرچه میزان زمان عضویت بیشتر باشد ، عدد این مدال نیز متناسب با میزان فعالیت فرد نمایش داده می شود که به طور سالانه محاسبه می شود .

مدال سیم کارت های ویژه

مدال سیم کارت های ویژه

برای نمایش سیم کارت های آگهی شده در صفحه اصلی سایت ، فروشندگانی که اقدام به 5 ستاره کردن سیم کارت های رند و یا معمولی خود می کنند ، این مدال را دریافت می کنند .

مدال فروشنده ویژه

مدال فروشنده ویژه

کاربرانی که در مای رند فعالیت می کنند ، می توانند از بین سیم کارت هایی که آگهی کرده اند ، تعدادی را که از نظر رند بودن و قیمت ، خاص هستند را به صورت ویژه در صفحه اصلی به خریداران معرفی نمایند . بنابراین مدال فروشنده ی ویژه بیانگر این خواهد بود که فروشنده ، دارای شماره های گلچین و خاص در صفحه ی اصلی سایت و اپلیکیشن موبایل است .

مدال فروشگاه اختصاصی

مدال فروشگاه اختصاصی

این مدال به فروشندگانی که دارای وب سایت اختصاصی هستند تعلق می گیرد . توجه داشته باشید که تمامی کاربران و فروشندگان مای رند دارای این فروشگاه اختصاصی نیستند و بعد از تایید و بررسی کسب و کار آنها این مدال به آنها اهدا خواهد شد .

مدال نظرات مردمی

مدال نظرات مردمی

جهت سهولت در انتخاب فروشنده ی مورد نظر شما ، این مدال طراحی شده و به فروشندگانی که دارای بیشترین امتیاز و رضایت از خریداران هستند ، اهدا می شود . هرچه این امتیازات و رضایت ها بیشتر باشد ، میانگین امتیاز فروشنده نیز که به صورت یک عدد برای بازدیدکنندگان نمایش داده می شود نیز بیشتر خواهد بود و خریداران و بازدیدکنندگان با استفاده از این مدال می توانند تا حدی از ریسک خرید خود ، بکاهند .

مدال بروزرسانی خودکار

مدال بروزرسانی خودکار

کاربران و یا فروشندگانی که نسبت به بروزرسانی سیم کارت های خود دغدغه دارند این مدال را دریافت می کنند . همان طور که می دانید ، خریداران و یا بازدیدکنندگان دوست ندارند سیم کارت های فروخته شده و حذف شده را در لیست فروشندگان ببینند . باید بدانید که فروشندگان حرفه ای و معتبر ، همیشه سیم کارت های خود را بروز نگه می دارند .