وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم

به بخش مدال ها خوش آمدید

در این صفحه با مدال های مای رند بیشتر آشنا خواهید شد!
مدال احراز فروشنده
فروشندگان و یا کاربرانی که تصویر سلفی خود را به همراه کارت شناسایی برای تیم پشتیبانی مای رند ارسال کرده اند، این مدال را دریافت می کنند. بنابراین خریداران با آرامش بیشتری می توانند با فروشنده ای که این مدال را دریافت کرده است، معامله کنند زیرا تصویر فروشنده دریافت و تایید شده است.
مدال احراز کسب و کار
زمانی که در صفحه ی جزئیات شماره های فروشندگان سایت مای رند، این مدال را مشاهده کردید، توجه داشته باشید که کسب و کار فرد آگهی دهنده، توسط تیم پشتیبانی مای رند مورد بررسی قرار گرفته است و مدارک آنها دریافت شده است، بنابراین خرید شما تا حد قابل زیادی با ریسک کمتر انجام خواهد شد.
مدال عضویت
مدال عضویت به میزان سابقه ی فعالیت کاربران مای رند اهدا می شود و از حداقل 1 سال شروع می شود. هرچه میزان زمان عضویت بیشتر باشد، عدد این مدال نیز متناسب با میزان فعالیت فرد نمایش داده می شود که به طور سالانه محاسبه می شود.
مدال سیم کارت های ویژه
برای نمایش سیم کارت های آگهی شده در صفحه اصلی سایت، فروشندگانی که اقدام به 5 ستاره کردن سیم کارت های رند و یا معمولی خود می کنند، این مدال را دریافت می کنند.
مدال نظرات مردمی
جهت سهولت در انتخاب فروشنده ی مورد نظر شما، این مدال طراحی شده و به فروشندگانی که دارای بیشترین امتیاز و رضایت از خریداران هستند، اهدا می شود. هرچه این امتیازات و رضایت ها بیشتر باشد، میانگین امتیاز فروشنده نیز که به صورت یک عدد برای بازدیدکنندگان نمایش داده می شود نیز بیشتر خواهد بود و خریداران و بازدیدکنندگان با استفاده از این مدال می توانند تا حدی از ریسک خرید خود، بکاهند.
مدال بروزرسانی خودکار
کاربران و یا فروشندگانی که نسبت به بروزرسانی سیم کارت های خود دغدغه دارند این مدال را دریافت می کنند. همان طور که می دانید، خریداران و یا بازدیدکنندگان دوست ندارند سیم کارت های فروخته شده و حذف شده را در لیست فروشندگان ببینند. باید بدانید که فروشندگان حرفه ای و معتبر، همیشه سیم کارت های خود را بروز نگه می دارند.