خرید سیم کارت اقساطی ! دریافت شرایط اقساط
بلاگ | خدمات سیم کارت

سیم کارت رند برای چه کسانی مناسب است؟

انتشار ۱۳۹۹/۹/۱۲ . بروز رسانی ۱۳۹۹/۹/۱۲ . سایت مای رند . ۱۸۲ بازدید

از آنجایی که استفاده مردم از تلفن همراه روز به روز افزایش پیدا کرده است، تقاضا برای خرید و فروش سیم کارت، خصوصا سیم کارت های دائمی و با شماره رند هم بیشتر شده است.

شاید شما هم فکر کنید سیم کارت های رند کارایی خاصی ندارند و یا رند بودن شماره در قیمت آن‌ها تاثیری نمی‌گذارد، و فقط اعداد که بر حسب اتفاق کنار هم قرار گرفته‌اند باعث ایجاد ترکیب زیبایی شده‌اند و این موضوع هیچ اهمیت دیگری ندارد.

اما تقاضا برای انتخاب سیم کارت های رند، قیمت‌ بالا و نظر افراد خلاف این تفکر را ثابت می‌کند. در ادامه مطلب در مورد اینکه چه کسانی متقاضی سیم کارت های رند هستند و این نوع خط به درد چه کسانی می‌خورد توضیح می‌دهیم.

چه کسانی از سیم کارت رند استفاده می‌کنند؟

از آن جایی که سیم کارت‌ها با شماره رند با سایر شماره‌ها از نظر کیفیت، موقعیت و خدماتی که ارائه می‌دهند هیچ تفاوتی ندارند همه افراد جامعه می‌توانند از این نوع سیم کارت‌ها استفاده کنند.

همچنین این سیم کارت ‌های رند بنا به دلایل نامعلوم از قیمت های بالا و در بعضی مواقع از قیمت‌های نجومی برخوردارند. به همین دلیل همه اشخاص با هر توان مالی توانایی خرید این نوع سیم کارت را ندارد.

خرید سیم کارت همراه اول

رند‌ترین شماره‌ها با بهترین قیمت را از مای رند بخواهید!

البته که نیازی هم نیست که هر فردی از سیم کارت های رند استفاده کند و خود را برای تامین هزینه سیم کارت ‌های رند به زحمت بیاندازید زیرا که صرفا از لحاظ ظاهری اعداد با سایر سیم کارت‌ها تفاوت دارند.

در ادامه لازم به ذکر است که معمولا افرادی برای این نوع سیم کارت ‌های رند هزینه می‌کنند که توانایی پرداخت قیمت این خطوط و علاقه ‌مند به داشتن این نوع سیم کارت هستند.

سیم کارت 0912 ارزان

همچنین سیم کار ‌های رند به نوعی اعتبار شخص محسوب می‌شود ضمن این که خیلی‌ها با آن کاسبی هم می‌کنند چون خریدار دارند. البته بیشتر کسانی که اقدام به خرید و استفاده این نوع سیم کارت های رند می‌کنند موارد شخصیتی و پز اجتماعی را مد نظر دارند.

داشتن سیم کارت های رند برای رونق برخی از مشاغل و شرکت یا موسسات ضروری است. پیشنهاد می‌کنم برای فهمیدن ارزش واقعی سیم کارت خود، از بخش قیمت گذاری سیم کارت مای رند استفاده کنید.

سیم کارت رند چه کاربردی دارد؟

سیم کارت هایی که اگر حدود 26 سال پیش فقط 500 هزار تومان ارزش داشتند حالا قیمت برخی از آن‌ها در بازار به 5 میلیارد تومان رسیده است.

معمولا در کشور برای اینگونه خطوط دو نوع کاربرد قابل تصور است. کاربرد اول بیشتر جنبه پرستیژ، شخصیتی و برندی دارد. به هر حال افراد معمولی هستند که هیچ فعالیت اقتصادی نمی‌کنند اما به دلیل نام شان یا ثروت زیادی که دارند و یا به دلیل پز دادن جایگاه اجتماعی شان این سیم کارت رند را می‌خرند و استفاده می‌کنند.

اما کاربرد دوم این سیم کارت رند جنبه کار و کاسبی دارد یعنی افرادی از این سیم کارت‌ها در رونق کسب و کارشان استفاده می‌کنند. برای مثال شخصی که طراح است و شرکت یا دفتر کاری دارد برای این که در ذهن مخاطبش اثر بگذارد، یکی از راهکارها برای این منظور استفاده از سیم کارت‌ رند است.

چرا که شماره‌های آن به دلیل رند و روان بودن یا ارتباط عددی که دارند آسان‌تر در ذهن اشخاص دیگر باقی می‌مانند. همچنین قیمت بالای این سیم کارت‌ها که در عرف جامعه نهادینه و عادی شده است باعث می‌شود که سایر افراد با شنیدن یا دیدن شماره رند مالک خط تاثیر مثبتی از آن شخص بگیرند.

سیم کارت همراه اول

برای مثال شما مدیرعامل یک شرکت نسبتا نوپا هستید و برای انعقاد قرارداد کاری نزد مدیر یا فرد دیگری رفته‌اید، پس از اتمام صحبت‌ها و زمان عقد قرارداد شما باید شماره تلفن خود را وارد فرم و برگه مربوطه کنید. 

در این حال اگر خط شما سیم کارت رند باشد طرف مقابل شما چنین تصور می‌کند که شما فرد قابل اطمینانی هستید هم از نظر پرستیژ و برندینگ، هم از لحاظ موقعیت مالی در جایگاه مناسبی قرار دارید و همین مسئله یک پوئن مثبت به حساب می‌آید.

سیم کارت رند چه تاثیری بر روان انسان می‌گذارد؟

شاید برخی از افرادی که ذهنی به شدت اسیر در تفکر منطقی دارند و مطالعات گسترده‌تر نداشته‌اند، با دیدن این تیتر شوکه شده و بگویند: (مگر اعداد رند هم معنا دارند؟) این مطلب اثبات شده و علمی است و دلیل علمی نیز دارد.

این روزها در سطح جهان پروژه‌های مختلفی مانند consciousness project global انجام شده و می‌شود که نتایج این تحقیقات به وضوح نشان می‌دهد زمانی که سطح هوشیاری عده‌ای از مردم در مکان‌های خاصی بالاتر می‌رود، میزان نظم تولید شده توسط سیستم‌های تولید اعداد اتفاقی نیز افزایش میابد.

به این معنا که اصولا، ناهوشیاری بی‌نظمی تولید کرده و هوشیاری باعث نظم بیشتر می‌شود. یک مثال بسیار ساده از این موضوع، وضعیت نظم در یک محل است.

خرید سیم کارت اعتباری همراه اول

اصولا بی‌نظمی به سادگی رخ می‌دهد و هر چقدر ناهوشیارتر باشید یا ذهنتان درگیر با افکار و … باشد، بینظمی بیشتری نیز تولید می‌شود. ارتباط این موضوع با سیم کارت های رند در این است که به دلیل نظم و چینشی که اعداد در شماره تلفن کنار هم ایجاد کرده‌اند در ذهن مخاطب ماندگارترمی‌باشد و تاثیر مثبتی می گذارد.

یعنی این منظم بودن چینش اعداد باعث میشود فرد شماره تلفن را به راحتی در ذهن خود ثبت کند و حتی در صورت فراموشی با یک نشانه یا راهنمایی کوچک بتواند شماره تلفن را در کمترین زمان ممکن به خاطر بیاورد.

چرا ذهن انسان به اعداد رند در سیم کارت تمایل دارد؟

رند بودن شماره به معنای قرار گرفتن مجموعه‌ای از اعداد به ترتیب خاص در کنار هم می‌باشد. این موضوع باعث راحت‌تر ثبت شدن شماره در ذهن می‌شود.

به همین علت، بیشتر کسب و کارها به شماره تماس خود اهمیت می‌دهند و ترجیح می‌دهند سیم کارت های رند داشته باشند.ذهن انسان به صورت غیرمنطقی شماره‌های رند را اولویت قرار می‌دهد و به گرد کردن اعداد غیر رند علاقه دارد.

طبق تحقیقاتی که از 1552 شرکت کننده در 6 آزمون انجام شده، ذهن انسان به دنبال اعداد منظم می باشد و اعداد نامنظم را انتخاب نمی‌کند حتی اگر انتخاب سیم کارت های معمولی مناسب تر و به صرفه‌تری نسبت به سیم کارت رند باشد.

سیم کارت رند 912 کد 1

به دنبال سیم کارت کد 1 با مناسب‌ترین قیمت هستید؟ مای رند در خدمت شماست!

طبق این تحقیقات می‌توان بیان کرد زیبایی شناسی اعداد از اهمیت بالایی برخوردار است. اعداد غیر رند به منظور درک بهتر با رقم‌های همانند 100 درصد مقایسه می‌شوند.

از بین انواع سیم کارت ‌رند شماره رند صد صدی یکی از انواع رندی می‌باشد که از ارزش بالایی برخوردار است و به خطوطی که 6 رقم ابتدایی یا انتهایی آنها به صورت 100 تایی‌ (صدگان) افزایش و یا کاهش داشته باشد اطلاق می‌شود.

قیمت خط 0912 کد 1

گوراو جین، اقتصاددان رفتاری از موسسه پلی تکنیک رنسیلر در نیویورک می‌گوید: اعداد یک زبان دارند و درک غیر عددی هم می‌دهند، وقتی از اعداد مشخص استفاده می‌کنیم ارزیابی‌ها کاهش می یابند.

هیچ دلیل واضحی برای این نوع رفتار وجود ندارد، و این بسیار شگفت‌آور است. پژوهشگران اعتقاد دارند  دیدن اعداد غیر رند برای انسان دشوار است زیرا نیاز به پردازش مغز دارد.

گرایش به اعداد رند و گرد دارای جزئیات زیادی می‌باشد و تحقیقات انجام شده بدان معنا است که پژوهش‌ های بسیار بیشتری در این رشته در راه است.

آیا شما هم از سیم کارت‌ با شماره رند استفاده می‌کنید؟

مطالب مرتبط
تعویض رایگان سیم کارت از 3G به 4G همراه اول ، ایرانسل و رایتل
بلاگ | اخبار اپراتورها
تعویض رایگان سیم کارت از 3G به 4G همراه اول ، ایرانسل و رایتل
هر آنچه لازم است درباره تعویض سیم کارت 3G به 4G بدانید در این مطلب ارائه شده است به همراه آموزش تعویض رایگان سیم کارت همراه اول ، ایرانسل...
آیا اپراتورهای مجازی آماده‌ رقابت با دیگر اپراتورها هستند؟
بلاگ | اخبار اپراتورها
آیا اپراتورهای مجازی آماده‌ رقابت با دیگر اپراتورها هستند؟
شاید شما هم این سوال برایتان پیش آمده باشد که اپراتور مجازی چیست و چرا به وجود آمده است. در ادامه مطلب درباره اپراتورهای مجازی و انگیزه...
کدهای دستوری همراه اول که دانستن آنها ضروری است!
بلاگ | راهنماي سرويس ها
کدهای دستوری همراه اول که دانستن آنها ضروری است!
همواره یکی از مشکلات مشترکین اپراتور ها، ندانستن کدهای دستوری مورد نیازشان است. این مطلب را بخوانید و هر آنچه که از کدهای دستوری همراه اول...
آیا فرکانس مخابراتی برای سلامت انسان ضرر دارند؟
بلاگ | دنیای فناوری
آیا فرکانس مخابراتی برای سلامت انسان ضرر دارند؟
مدت زیادی است که درباره فناوری بی سیم و دکل های مخابراتی حرف و حدیث های بسیاری در خصوص تاثیرات منفی میادین الکترومغناطیسی زده شده است. این...
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟