مدال های مای رند ، نماد چیست؟

از روزهای اولی که در مای رند کارمان را شروع کردیم همواره به این فکر بودیم که چگونه اطمینان خاطر را برای مشتریان فراهم کنیم تا بتوانند با خیالی راحت اقدام به خرید سیمکارت کنند. یکی از راه هایی که می تواند به شما به عنوان خریدار سیمکارت کمک کند که بتوانید به راحتی از فروشنده های مختلف سیمکارت بخرید بدون این که نگران مشکلات معمول باشید، اعطای امتیاز به فروشنده هاست. به این معنا که ما فروشنده هایی که سابقه بیشتری دارند و فعالیت های مثبتی در مای رند انجام داده اند را با اعطای مدال از دیگران متمایز می کنیم.

تیم مای رند در راستای تحقق این مهم، المان مدال را طراحی کرده است. به این ترتیب که هر فروشنده با توجه به جایگاه و سابقه خود یکی از مدال های مخصوص مای رند را کسب می کند. مدال ها شامل  مدال سیم کارت های ویژه ، مدال احراز فروشنده ، مدال عضویت ،   مدال فروشنده ویژه ، مدال فروشگاه اختصاصی ،  مدال نظرات مردمی ،  مدال احراز کسب و کار می شود که هر فروشنده می تواند با توجه به سوابق کاری خود در مای رند یکی از این مدال ها را کسب کند. پس از اینکه فروشنده مدالی را به دست آورد، آیکون آن مدال در صفحه فروشنده و سیمکارت هایی که قصد فروش آن ها را دارد به نمایش در خواهد آمد تا خریداران بتوانند به راحتی از فروشندگان برتر مای رند خرید کنند و ریسک مشکلات را به حداقل برسانند. فروشندگانی که مدالی از مای رند دریافت نکرده اند نیز تمامی مدال ها را بصورت خاکستری یا خاموش می بینند که پس از احراز صلاحیت های مختلف، در بخش های گوناگون مدال های مناسب به آنها اهدا می شود. اما بد نیست توضیح کوتاهی در مورد مدال ها و علت اهدای هریک از آن ها به فروشندگان توسط مای رند بدهیم : 

مدال احراز فروشنده

فروشندگان و یا کاربرانی که تصویر سلفی خود را به همراه کارت شناسایی برای تیم پشتیبانی مای رند ارسال کرده اند ، این مدال را دریافت می کنند . بنابراین خریداران با آرامش بیشتری می توانند با فروشنده ای که این مدال را دریافت کرده است ، معامله انجام دهند . این کاربران دارای هویتی احراز شده هستند و خریدار می تواند اطمینان خاطر داشته باشد که با یک فروشنده ناشناس معامله نمی کند! بلکه فردی سیمکارت را به شما می فروشد که پیش از این هویتش توسط تیم مای رند بررسی و تایید شده است.

مدال احراز کسب و کار

زمانی که در صفحه ی جزئیات شماره های فروشندگان سایت مای رند ، این مدال را مشاهده کردید ، توجه داشته باشید که کسب و کار فرد آگهی دهنده ، توسط تیم پشتیبانی مای رند مورد بررسی قرار گرفته است و مدارک آنها دریافت شده است ، بنابراین خرید شما تا حد قابل زیادی با ریسک کمتر انجام خواهد شد .در واقع این فروشنده ها دارای کسب و کار مشخص و مرتبط با حوزه خرید و فروش سیمکارت هستند و در این شغل فعالیت می کنند.

مدال عضویت

مدال عضویت به میزان سابقه ی فعالیت کاربران مای رند اهدا می شود و از حداقل 1 سال شروع می شود . هرچه میزان زمان عضویت بیشتر باشد ، عدد این مدال نیز متناسب با میزان فعالیت فرد نمایش داده می شود که به طور سالانه محاسبه می شود . بنابراین اگر فروشنده ای با مدال عضویت 2 مشاهده کردید یعنی 2 سال از فعالیت و عضویت او در مای رند سپری شده است و جزو با سابقه های مای رند به حساب می آید.

مدال سیم کارت های ویژه

برای نمایش سیم کارت های آگهی شده در صفحه اصلی سایت ، فروشندگانی که اقدام به 5 ستاره کردن سیم کارت های رند و یا معمولی خود می کنند ، این مدال را دریافت می کنند . یعنی این مدال ارتباطی با هویت و کسب و کار فروشنده ندارد بلکه فقط فروشنده هایی که سیم کارت های 5 ستاره می فروشند به این مدال دست پیدا می کنند.

مدال فروشنده ویژه

کاربرانی که در مای رند فعالیت می کنند ، می توانند از بین سیم کارت هایی که آگهی کرده اند ، تعدادی را که از نظر رند بودن و قیمت ، خاص هستند را به صورت ویژه در صفحه اصلی به خریداران معرفی نمایند . بنابراین مدال فروشنده ی ویژه بیانگر این خواهد بود که فروشنده ، دارای شماره های گلچین و خاص در صفحه ی اصلی سایت و اپلیکیشن موبایل است  که می تواند آن ها را به فروش برساند.

مدال فروشگاه اختصاصی

این مدال به فروشندگانی که دارای وب سایت اختصاصی هستند تعلق می گیرد . توجه داشته باشید که تمامی کاربران و فروشندگان مای رند دارای این فروشگاه اختصاصی نیستند و بعد از تایید و بررسی کسب و کار آنها این مدال به آنها اهدا خواهد شد . لازم به ذکر است که که مای رند مسئولیتی در قبال خرید از فروشندگان عادی نمی پذیرد.

مدال نظرات مردمی

جهت سهولت در انتخاب فروشنده ی مورد نظر شما ، این مدال طراحی شده و به فروشندگانی که دارای بیشترین امتیاز و رضایت از خریداران هستند ، اهدا می شود . هرچه این امتیازات و رضایت ها بیشتر باشد ، میانگین امتیاز فروشنده نیز که به صورت یک عدد برای بازدیدکنندگان نمایش داده می شود نیز بیشتر خواهد بود و خریداران و بازدیدکنندگان با استفاده از این مدال می توانند تا حدی از ریسک خرید خود ، بکاهند .

مدال بروزرسانی خودکار

کاربران و یا فروشندگانی که نسبت به بروزرسانی سیم کارت های خود دغدغه دارند این مدال را دریافت می کنند . همان طور که می دانید ، خریداران و یا بازدیدکنندگان دوست ندارند سیم کارت های فروخته شده و حذف شده را در لیست فروشندگان ببینند . باید بدانید که فروشندگان حرفه ای و معتبر ، همیشه سیم کارت های خود را بروز نگه می دارند .

لازم به ذکر است که مدال های نظرات مردمی و همچنین احراز هویت و احراز کسب و کار از نظر اهمیت، در جایگاه بالاتری نسبت به دیگر مدال ها قرار می گیرند پس در هنگام خرید، این سه مدال را بیش از دیگر مدال های ارائه شده توسط مای رند مورد توجه قرار دهید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

 

بدون نظر