بلاگ | اخبار اپراتورها

بسته های تشویقی اپراتورها در ماه مبارک رمضان

انتشار ۱۴۰۰/۱/۳۰ . بروز رسانی ۱۴۰۰/۱/۳۰ ۱۴:۵۰ . ۱۱۹۹ بازدید

با توجه به شروع ماه مبارک رمضان اپراتور های همراه اول و ایرانسل ، رایتل برای مشترکین دائمی و اعتباری خود طرح های تشویقی در نظر گرفتند. در ادامه به توضیح آن ها میپردازیم.                

هدیه ماه رمضان به اپراتور ها


اپراتورهای بزرگ کشور(همراه اول، ایرانسل) با طرح تشویقی در ماه مبارک رمضان به استقبال روزه داران رفتند.                                                                                                              

با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بار دیگر فرصت خوبی برای اپراتور ها فراهم شد.تا با ارائه طرح ویژه، گامی در راستا رقابت با یکدیگر بردارند.                                                                              

همراه اول: مشترکین در طول ماه مبارک رمضان با ثبت نام رایگان در طرح 55+5، در طول شبانه روز ، در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت 5 دقیقه مکالمه،دقایق بعدی را تا سقف 55 دقیقه رایگان صحبت کنند.                                                                                         

ایرانسل: مشترکین ایرانسل  در ماه مبارک رمضان طرح های تشویقی(هر4 دقیقه مکالمه ایرانسلی 40 دقیقه رایگان در طول ماه مبارک رمضان)، (بسته هدیه مکالمه سحرگاه)، (بسته اینترنت رایگان دوگیگا بایتی در شب های قدر) بهرمند شوند.                                                                          

                                                                                  

طرح ویژه همراه اول در ماه مبارک رمضان

در طول ماه مبارک رمضان مشترکین همراه اول میتوانند با ثبت نام رایگان 5+55 در طول شبانه روز در هر تماس خود درون شبکه پس از گذشت 5 دقیقه ، دقایق بعدی تا سقف مجاز 55 دقیقه  رایگان خواهد بود.                                                                                                                

تمامی مشترکین دائمی و اعتباری مجاز به استفاده این طرح هستند.                                      

این طرح مختص استفاده درون شبکه است و در حالت های دیگر قابل دریافت نخواهد بود.                

زمان شروع استفاده از این طرح از روز چهارشنبه 25 فروردین ماه                                            

مهلت استفاده از این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان                                                                

همراه اولی می توانند از ابتدایماه مبارک رمضان با شماره گیری ( ستاره 10 ستاره 421 مربع) 421#*10* در این طرح ثبت نام کنند.         

                                                               

بسته های تشویقی اپراتورها در ماه مبارک رمضان

 

بسته های ویژه ایرانسل در ماه رمضان

اپراتور ایرانسل در ماه مبارک رمضان (8 تیر تا 10 مرداد) بسته شارژ هدیه 200درصد مهلت استفاده7روز با شماره گیری کد( ستاره 141ستاره12مربع) ،#12*141* از این طرح بهرمند شوید.                                                                                                                    

مشترکین جدید در صورتی که مجموع شارژشان به 100،000ریال رسید،50 مگابایت اینترنت  با شماره گیری کد( ستاره 141ستاره11مربع) ،#11*141* دریافت کنند .                                      

اپراتور ایرانسل در ماه رمضان (25فروردین تا 22 اردیبهشت) بسته تشویقی هر4 دقیقه مکالمه ایرانسلی 40 دقیقه رایگان در طول ماه مبارک رمضان با شماره گیری کد( ستاره 4444ستاره1ستاره 2مربع) ،#2*1*4444* از این هدیه بهرمند شوید.                                  

بسته هدیه مکالمه سحرگاه ماه مبارک رمضان از (ساعت4تا6) برای مشترکین دائمی و اعتباری رایگان خواهد بود. این مکالمه درون شبکه ای فعال و قابل استفاده است. با شماره گیری کد ( ستاره 4444ستاره1ستاره 1مربع) ،#1*1*4444* از این مکالمه رایگان بهرمند شوید.          

بسته اینترنت رایگان دوگیگا بایتی در شب های قدر (11 تا 15 اردیبهشت ماه) با شماره گیری کد (ستاره 5 مربع)، 5#5* از این اینترنت هدیه ویزه ایرانسل بهرمند شوید. اعتبار این بسته تا پایان همان روز است.                                                                                                            

طرح های تشویقی ایرانسل در ماه رمضان

1- مکالمه رایگان تمامی مشترکین اعتباری  ایرانسل با 5،000ریال میتواند این طرح ویژه را دریافت کنند. از (ساعت1تا7 بامداد)از مکالمه رایگان درون شبکه بهرمند شوند. برای استفاده از این طرح کد دستوری (ستاره 555ستاره3ستاره 6مربع) ،#6*3*555* را شماره گیری کنید.                                                                                                                  

 2-طرح تشویقی ایرانسل مکالمه رایگان بعد از5 دقیقه  تا سقف 25 دقیقه درون شبکه از (ساعت9شب تا8 صبح) با فعال سازی شماره کد  (ستاره 555ستاره3ستاره 6ستاره 3مربع) ،#3*6*3*555*از این طرح تشویقی بهرمند شوید.                                                            

طبق گزارش اپراتور ایرانسل، تمامی مشترکین سیم کارت های ( اعتباری ) ایرانسل در ماه مبارک رمضان با شماره گیری کد (ستاره146رمزشارژمربع) سیم کارت خود را شارژ کردند.  هدیه ویژه 30درصد شارژ داخل شبکه مدت اعتبار در همان روز بهرمند خواهند شد. این هدیه 30 درصدی شارژ تا 24 ساعت قابل استفاده خواهد بود.                                                                        

ماه مبارک رمضان امسال، تمامی مشترکین اعتباری ایرانسل می توانند با پرداخت 2،000 ریال از طریق شماره گیری کد (ستاره555ستاره3ستاره6ستاره3مربع) #3*6*3*555* به مدت یک ماه ، از14 درصد تخفیق در مکالمه های داخل شبکه از( ساعت21تا8صبح) و همچنین هدیه 21 درصد تخفیف در مکالمه با خطوط تلفن ثابت در تمامی ساعت ها بهرمند شوند.                                  

طرح مهتاب ایرانسل

مشترکین ایرانسل کسانی که نسبت به فعال سازی طرح مهتاب ایرانسل اقدام به عمل آوردند. برای هر دقیقه مکالمه با خط تلفن ثابت، 669 ریال از( ساعت 21تا8 صبح) و برای هر دقیقه مکالمه با سایر مشترکین ایرانسل، 535ریال از( ساعت 21تا8صبح) ودر دیگر ساعت هزینه 669 ریال و برای هر دقیقه تماس با سایر اپراتور ها 929ریال محاسبه خواهدشد.                                                

مشترکین ایرانسل برای تماس با سایر مشترکین ایرانسل، درهرجای ایران هیچگونه هزینه جابجایی پرداخت نمی کنند. و تحت پوشش تعرفه یکسان قرار میگیرند.                                                  

اپراتور همراه اول در شب های ماه مبارک رمضان برای همراه اولی های خود مکالمه رایگان(درون شبکه) از (ساعت11 شب تا7 صبح ) زمان شروع استفاده از این طرح از روز چهارشنبه اول ماه مبارک رمضان قابل فعال سازی خواهد بود.                                                                          

تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول  می توانند با شرکت در این طرح هدیه و فعال کردن بسته در ساعت تعیین شده از سرویس مکالمه نامحدود داخل شبکه بهرمند شوند.                      

تماس در خارج از ساعت یاد شده ، هزینه مکالمات مشترکین با تعرفه عادی محاسبه می شود.          

مکالمه نامحدود همراه اول در بسته های شبانه (24 ساعت) با هزینه 5،000ریال ، بسته هفتگی 30000ریال و بسته 30 روزه 110000ریال کلیه مشترکین دائمی و اعتباری میتوانند از این طرح استفاده کنند.                                                                                                                

مشترکین اپراتور اول می توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به ۸۰۵۷ و یا با شماره گیری کد# ۳۳۳*۱۱۱*جهت فعال سازی و بررسی وضعیت بسته ها اقدام کنند.      

بسته های تشویقی اپراتورها در ماه مبارک رمضان

                                  

مکالمه رایگان ایرانسلی

اپراتور ایرانسل در ماه مبارک رمضان علاوه بر تخفیف های ویژه مشترکین خدمات رایگان مکالمه ایرانسلی 100 درصد مکالمه سحرگاهی دریافت کنند. مشترکین ایرانسل برای استفاده از این طرح کافیه شماره کد (ستاره135ستاره1مربع) و یا ارسال 1 به شماره 135 به صورت رایگان از این طرح بهرمند شوید.                                                                                                              

تمامی مشترکین سیم کارت های اعتباری با ایجاد یک گروه طلایی از شماره های ایرانسل و یادوستان و همکاران ایرانسلی خود از20 درصد تخفیف در برقراری تماس با اعضای گروه بهرمند شوند. برای ایجاد این گروه طلایی کافیه 2شماره اعتباری دیگر به دلخاه خودتان و با شماره گیری شماره کد (ستاره340مربع) در فهرست طلایی ثبت شوند. هزینه این عضویت در این سرویس 2هزار تومان تعیین شده .    

 هدیه رایتل در ماه مبارک رمضان

اپراتور رایتل در ماه مبارک رمضان برای هر یک از مشترکین خود این امکان را فراهم کرده تا در طی این ماه مبارک از مکالمه صوتی و پیامک داخل شبکه و همچنین یک گیگا بایت اینترنت پر سرعت در فاصله افطار تا سحر برخوردار شوند.                                                                      

اپراتور رایتل کسانی که در ماه مبارک رمضان  به رایتل بیوستند. علاوه بر عدیه ویژه ماه مبارک رمضان ، از بسته های آغازین سیم کارت نیز بهرمند می شوند.                                                  

بسته آغازین هدیه رایتل

 بسته‌های آغازین برای سیم کارتهای دائمی شامل 120 دقیقه مکالمه صوتی درون و برون شبکه، 500 مگا بایت اینترنت، 120 پیامک و یک سیم کارت اعتباری با 10 هزار ریال اعتبار اولیه و برای سیم کارت‌های اعتباری 100 هزار ریال اعتبار اولیه و 500 مگابایت اینترنت رایگان و برای سیم‌کارت‌های دیتا، 50 مگابایت اینترنت و 50 پیامک است.                                                        

بسته های تشویقی اپراتورها در ماه مبارک رمضان

 

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
ثبت سفارش سیم کارت
ثبت سفارش!