بلاگ | سیم کارت

درباره شارژ فوق العاده همراه اول بیشتر بدانیم!

انتشار ۱۳۹۹/۱/۲۰ . بروز رسانی ۱۳۹۹/۲/۱۰ . سایت مای رند . ۶۴۴ بازدید

شرکت ارتباطات سیار ایران همراه اول نخستین و بزرگ ترین اپرتور شبکه تلفن همره و اینترنت پرسرعت در ایران است. همراه اول تا کنون نزدیک به 90 میلیون سیم کارت به مشرکین خود واگذار کرده است. شماره‌های همراه اول با ۰۹۱ شروع می‌شود. از مهر ۱۳۹۴ بود که پیش‌شماره ۰۹۹۲ به پیش شماره این شرکت اضافه شد. همچنین سیمکارت رند همراه اول به قیمت‌های بالایی فروش می‌روند.

معروف ترین نوع رند در دنیا رند حروفی است که همراه اول نیز بخشی در سایت خود برای فروش این نوع سیم کارت‌ها دارد. این شرکت در دو سال پیاپی موفق به کسب رتبه نخست اپراتوری در جشنواره فاوا و در چهار سال متوالی موفق به دریافت گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شده‌است. همچنین برند همراه اول در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد. (شما می توانید در قسمت تشخیص نوع رند سایت مای رند ، رند بودن سیم کارت خود را بررسی نمایید.) 

شارژ شگفت انگیز همراه اول

پوشش سراسری سیمکارت همراه اول

هم‌اکنون ۹۶ درصد جمعیت تحت پوشش نسل دو و تمامی 1246 شهر کشور تحت پوشش نسل سه و چهار و چهارونیم همراه اول هستند. بیش از ۷۰ هزار کیلومتر از جاده های کشور آنتن های همراه اول نصب شده است. همچنین ارتباط رومینگ بین الملل آن با ۲۷۰ اپراتور در ۱۱۲ کشور جهان برقرار است.

 

خدمات سیم کارت همراه اول

اپراتور همراه اول خدمات متنوع و جذابی را به مشترکین سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری خود ارائه می دهد. در ادامه به معرفی این خدمات میپردازیم.

 

تعویض سیم کارت سوخته همراه اول

در صورتی که سیم کارت معیوب و غیر قابل استفاده شود و یا مشاهده پیغام  insert simcard یا Card rejecte بر روی صفحه گوشی در قسمت آنتن مشترکین می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی نسبت به تعویض سیم کارت خود اقدام نمایند. همراه داشتن مدارک مورد نظیر نیاز مثل کارت ملی و البته حضور مالک سیم کارت برای تعویض سیم کارت الزامی است.

 

روش های دریافت تنظیمات گوشی همراه اول

- ارسال پیام کوتاه (نوع و مدل گوشی) به شماره 8008

- مراجعه به وب سایت همراه اول بخش فعال سازی و تنظیمات اینترنت

- تنظیمات دستی از طریق وارد نمودن نقطه دسترسی همراه اول در لینک مربوطه در گوشی تلفن همراه  (APN = mcinet)

شارژ فوق العاده همراه اول

 

شارژ فوق العاده همراه اول چیست؟

در این طرح مشترکین می توانند علاوه بر مبلغ اصلی شارژ از شارژ هدیه نیز استفاده کنند. لازم به ذکر است این طرح فقط برای مشترکان سیم کارت اعتباری همراه اول قابل استفاده می باشد.

در جدول زیر مبلغ شارژ هدیه و مدت زمان استفاده از آن را مشاهده می کنید:

مدت اعتبار (روز)مبلغ کل شارژ (ریال)مبلغ شارژهدیه (تومان)مبلغ شارژ (تومان)
555000500050000
711500015000100000
1525000050000200000
20650000150000500000
3013500003500001000000

نکته ای که در هنگام خرید شارژ فوق العاده همراه اول باید به آن توجه کرد این است که پس از اتمام مدت اعتبار تعیین شده، شارژ اصلی به علاوه شارژ هدیه منقضی خواهد شد. شارژ هدیه شامل مکالمات داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت)، پیامک و دیتای تعرفه آزاد می‏ شود، در نتیجه امکان خرید بسته با استفاده از شارژ هدیه وجود ندارد. انتقال اعتبار با شارژ فوق العاده امکان پذیر نیست.

 

کد جدید استفاده از شارژ فوق العاده همراه اول

قبلا برای استفاده از شارژ فوق العاده همراه اول فقط کافی بود که کد شارژ خریداری شده را با شماره 142 وارد کنید. اما چند وقتی است که این کد تغییر کرده و متاسفانه توسط همراه اول زیاد اطلاع رسانی نشده است. این کار باعث نارضایتی در بین مشترکین همراه اول شده است. برای شارژ فوق العاده همراه اول باید از کد ستاره 1 مربع استفاده کنید.

شارژ فوق العاده سیمکارت همراه اول

 

طرح شارژ وفاداری همراه اول

این طرح برای برای آن دسته از مشترکانی که سابقه طولانی در استفاده از سیم کارت همراه اول دارند بصرفه و مناسب است. برای مثال اگر 10 سال است که شما از مشترکان همراه اول هستید به ازای هر سال حضور 1% تخفیف می گیرید یا به عبارتی 10% در کل!برای استعلام حضور در همراه اول و میزان تخفیفی که به شما تعلق می گیرد کد زیر را شماره گیری کنید:

*10*1291 مربع#

 

کد های دستوری سیمکارت همراه اول

همراه اول تمام محصولات خود را علاوه بر درگاه های تحت وب از طریق کد های USSDنیز ارائه می دهد. 

- کد دستوری همراه اول برای شارژ سیم کارت *1#

- سامانه جامع همراه اول *10#

- طرح های معروف به هزار *1000#

- سامانه جامع خدمات اینترنت همراه *100#

مطالب مرتبط
تعداد 1500 روستای جدید از اینترنت پرسرعت همراه اول بهره مند شدند
بلاگ | اخبار اپراتورها
تعداد 1500 روستای جدید از اینترنت پرسرعت همراه اول بهره مند شدند
به مناسبت روز جهانی ارتباطات، پروژه وسیع اتصال روستاهای ایران به اینترنت پرسرعت همراه اول به عنوان گسترده ترین اپراتور همراه ملی با حضور...
برگزاری دادگاه مجازی توسط قوه قضاییه و همراه اول
بلاگ | سیم کارت
برگزاری دادگاه مجازی توسط قوه قضاییه و همراه اول
به منظور آسان سازی شرایط برگزاری دادگاه‌ها، اپراتور همراه اول سامانه برپایی آنلاین دادگاه‌ را برای قوه قضاییه به شکل آزمایشی و در سطح کشوری...
امتیاز هدیه و نحوه کسب امتیاز در باشگاه فیروزه ای همراه اول
بلاگ | سیم کارت
امتیاز هدیه و نحوه کسب امتیاز در باشگاه فیروزه ای همراه اول
تمامی شرکت های بزرگ و کوچک در جهان برای ترغیب مشتری به استفاده از خدمات بیشتر، همواره از پیشنهادات ویژه و تخفیف های بالا استفاده می کنند...
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟