وب سایت مای رند
وب سایت مای رند
سیم کارت دلخواه خود را جستجو کنید
انتخاب اپراتور
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
لیست خدمات
قیمت گذاری سیم کارت
تشخیص نوع رند
خط کجاست ؟
فروش شگفت انگیز
فروش سیم کارت اقساطی

خرید سیم کارت

فروش اقساطی سیم کارت

تخفیف دارها

راهنمای خرید

خرید بسته رومینگ همراه اول به همراه تعرفه و آموزش فعالسازی

همه ما سفر رفتن را به عنوان راهی برای رهایی از خستگی های روزمره، ایجاد تنوع و یک استراحت مناسب می شناسیم. مسافرت رفتن همیشه لذت بخش است و می تواند مانند یک اکسیر در روح و جان آدمی عمل کند. اگر دستتان به دهانتان برسد، یک مسافرت خارجی حتما تاثیر بیشتری خواهد داشت! حال میخواهد مسافرت خارجی زیارتی باشد و یا سیاحتی و یا حتی کاری.

در مسافرت داشتن ارتباط با عزیزان نیز از دغدغه های مهم خیلی از ماست. این که موقعی که می رسیم خبر دهیم و یا لحظات شیرین سفر را با آن ها به اشتراک بگذاریم همگی می توانند مهم باشند. اما اگر مسافرت خارجی باشد، ارتباط کمی سخت می شود. 

خرید بسته رومینگ همراه اول ویژه مکالمه ، پیامک و اینترنت

رومینگ، اصطلاحی است که به تماس های برقرار شده در یک کشور خارجی با استفاده از سیم کارت اصلی گفته می شود. یعنی با همان سیم کارت ایرانی تان، در یک کشور دیگر، تماسی برقرار کنید؛ آن گاه سیم کارت شما از آنتن شرکت های ارائه دهنده مخابراتی کشور میزبان استفاده می کند.

خرید بسته رومینگ همراه اول ویژه مکالمه ، پیامک و اینترنت

اگر همراه اولی باشید و اتفاقا به یک سفر خارجی هم رفته باشید، استفاده از رومینگ برایتان اهمیت دارد. 

نحوه غیر فعال سازی  و قطع رومینگ همراه اول

برای این که از رومینگ همراه اول بهره ببرید می بایست کد دستوری ستاره ۱۰ ستاره ۲۹ مربع *۱۰*۲۹# را شماره گیری کنید، به محض اینکه این کد را شماره گیری کردید، رومینگ برای شما فعال خواهد شد.

همچنین می توانید یک پیامک حاوی رقم 29 را به سرشماره پیامکی 10 ارسال کنید که در این صورت نیز رومینگ فعال خواهد شد و می توانید از خدمات رومینگ همراه اول استفاده کنید.

همچنین یک کد دستوری دیگر را نیز همراه اول به این موضوع اختصاص داده که مشترکین این اپراتور نیز می توانند از این کد استفاده کنند. 

ستاره یک ستاره شش مربع *۱*۶# کد دوم همراه اول برای فعال یا غیرفعالسازی رومینگ همراه اول است که به مشترکین این امکان را می دهد که در هر زمانی که می خواهند سرویس رومینگ بین الملل را فعال یا غیرفعال نمایند.

کد دستوری رومینگ همرا اول

خرید بسته اینترنت رومینگ همراه اول در ترکیه

ترکیه یکی از کشور هایی است که هر ساله ایرانی های زیادی به آن سفر می کنند و البته در این کشور نیز مانند سایر نقاط جهان، ارتباط گرفتن با عزیزان، دوستان، همکاران و ... برای هر مسافری از اهمیت بالایی برخوردار است. همراه اول یکی از اپراتور های طرف قرارداد با اپراتورهای کشور ترکیه می باشد که به این ترتیب می تواند به مشترکین خود در این کشور نیز خدمات دهد. 

رومینگ همراه اول در چه کشورهایی فعال می باشد؟

همراه اول به عنوان اولین اپراتور همراه کشور توانسته پوشش دهی مناسبی را در داخل مرز ها برای مشترکین خود فراهم کند. به همین ترتیب تلاش کرده تا در خارج از مرز ها و کشور های مختلف نیز با اپراتورهای گوناگون قرار داد بسته و رومینگ خود در این کشور ها را نیز برای همراه اولی ها فعال کند.

این اپراتور در حال حاضر در 112 کشور خدمات رومینگ داشته و با 271 اپراتور در این کشورها قرارداد همکاری به امضا رسانده است که بیشترین فراوانی را هم در آسیا و اروپا دارد.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

اولین نفری باشید که نظر میدهید.