وب سایت مای رند
وب سایت مای رند
سیم کارت دلخواه خود را جستجو کنید
انتخاب اپراتور
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
لیست خدمات
قیمت گذاری سیم کارت
تشخیص نوع رند
خط کجاست ؟
فروش شگفت انگیز
فروش سیم کارت اقساطی

خرید سیم کارت

فروش اقساطی سیم کارت

تخفیف دارها

راهنمای خرید

بسته اینترنت نامحدود ایرانسل به صورت ماهیانه، هفتگی و روزانه

گشت و گذار در اینترنت همیشه می تواند کار جذابی باشد؛ تا جایی که ساعت ها غرق در فضای مجازی می شود و به یکباره به خودتان می آیید و می بینید که چند ساعتی است اصلا از اوضاع اطرافتان خبر ندارید. یا اگر علاقه ای به فضای مجازی ندارید، فیلم دانلود می کنید، موسیقی گوش می دهید و مطالب جالب در اینترنت را دنبال می کنید.

حالا فرض کنید که حضور چند ساعته در فضای مجازی و یا دانلود های مکرر، از حجم اینترنت شما کم نکند! طبیعتا لذت همه این ساعات و دانلود ها چندین برابر می شود و می توانید با خیالی راحت به کارتان ادامه دهید بدون این که دغدغه تمام یا کم شدن حجم اینترنت را داشته باشید.

اینترنت نامحدود شبانه

شرکت های مختلف ارائه دهنده اینرتنت همواره سعی کرده اند که اینترنت های با حجم بالا را نیز در ویترین خود برای فروش قرار دهند، اما همه این حجم های بالا در هر صورت تمام شدنی است. اینترنت با حجم بدون محدودیت اما توسط کمتر شرکت و ISP به مشتریان ارائه می گردد. اینترنت های ناحدود در صورت ارائه حتی از مقداری محدودیت حجمی با عنوان مصرف منصفانه برخوردار هستند یعنی کاربر نمی تواند طی یک شبانه روز مثلا یک ترابایت مصرف داشته باشد و یا حتی طی یک سال! پس اساسا این که به این نوع اینترنت ها، نا محدود بگوییم مقداری اشتباه است هرچند، مصرف منصفانه معمولات به گونه ای تنظیم و تعیین می شود که کمتر کسی می تواند تمامی آن را مصرف کند اما باز هم به هر حال نمی توان به این نوع اینترنت کاملا نامحدود گفت.

اپراتورهای همراه نیز که چندسالی است بازار فروش بسته های اینترنتی را به دست گرفته اند و با فروش اینترنت همراه سود خوبی به دست می آورند. هر سه اپراتور اصلی بسته های گوناگونی در خصوص اینترنت دارند که به فروش می رساند و هر کدام شرایط زمانی و حجم بخصوصی دارد. بسته های نامحدود جزو بسته هایی است که بسیار بین مشترکین محبوب می باشد. این نوع بسته ها به این شکل است که کاربر در ساعات زمانی خاص و مشخصی می تواند از اینترنت همراه استفاده کرده و با سرعت بدون محدودیت، اقدام به دانلود یا مرور وب کند. 

کد دستوری خرید بسته اینترنت نامحدود ایرانسل

ایرانسل بسته های نامحدود خود را در ساعات مشخصی فعال کرده و کاربر صرفا در این ساعات است که امکان استفاده از بسته نامحدود را دارد. 2 تا ۸ صبح زمانی است که یک کاربر ایرانسلی مجاز به استفاده از بسته نامحدود می باشد. هرچند پیش از این تا ساعت 11 نیز مشترک اپراتور دوم می توانست از بسته بهره مند شود اما این مزیت در حال حاضر توسط ایرانسل حذف گردیده و صرفا تا ساعت 8 اینترنت نامحدود در دسترس می باشد. نکته اینجاست که تمام مدت 2 تا 8 صبح را نیز نمی توانید از اینترنت نامحدود استفاده کنید بلکه با توجه به بسته ای که خریده ای مثلا بسته یک ساعته، فقط به مدت یک ساعت اینترنت شما نامحدود می باشد و پس از عبور از یک ساعت مشخص شده، اینترنت برای شما به صورت آزاد محاسبه می گردد.

کد دستوری خرید بسته اینترنت نامحدود ایرانسل
شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

۱ نظر
  1. وقتی نصف مدت زمان بسته بگذره شروع میکنه به قطع و وصل کردن عمدی اینترنت و نمیشه هیچ کاریش کرد