وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

از تخفیف های ایرانسل و همراه اول بی خبر نمانید

انتشار ۱۳۹۸/۵/۳۱ . بروز رسانی ۱۳۹۸/۵/۳۱ ۲۱:۳۳ . ۲۷۹۷ بازدید

اپراتور های تلفن همراه همواره در فضای رقابتی موجود، همواره سعی داشته اند که با امکانات و پیشنهادات ویژه ای که در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، آنان را به استفاده از خدماتشان ترغیب کنند.

یکی از خدماتی که چند سالی است دو اپراتور اول و دوم یعنی همراه اول و ایرانسل در اختیار مشترکان خود قرار می دهند، بسته های تحت عنوان همراهی است. بسته هایی که شامل مکالمه، اینترنت نا محدود و ... می شود. همراه اول به افرادی که سیم کارت های این شرکت را در اختیار دارند این امکان را داده تا با شماره گیری کد *۱۰۰۰*۱# بسته هایی را تحت عنوان مکالمه همراهی خریداری کنند. در این بسته ها، متناسب با مصرف شخص و سابقه مکالمات او، گزینه های مختلفی پیشنهاد می شود که گاه بیش از 70 درصد تخفیف را نیز در بر می گیرد. به این ترتیب مشترک می تواند با یک تخفیف بسیار مناسب، از مکالمه درون شبکه به راحتی استفاده کند.

این بسته ها برای همه مشترکین همراه اول، چه اعتباری و چه دائمی قابل خرید و تهیه است. نکته مهم در مورد این بسته ها این است که فقط به مدت یک ماه فعال خواهند بود و پس از آن دیگر مکالمات برایتان با تعرفه معمولی محاسبه می شود؛ مگر اینکه باز هم یک بسته مکالمه دیگر را خریداری و فعال کنید؛ زیرا این بسته ها قابلیت تمدید خودکار را نیز ندارند.

از تخفیف های ایرانسل و همراه اول بی خبر نمانید

با توجه به اینکه این بسته ها بر اساس الگوی مصرف شما متغییر است پس اگر بسته پیشنهادی همراه اول به شما و دوستانتان تفاوت داشت، باید الگوی مصرف خود را به آن ها نزدیک کنید؛ در واقع هرچقدر بیشتر مکالمه داشته باشید از تخفیفات بیشتری نیز برخوردار خواهید شد.

ایرانسل نیز از غافله عقب نمانده؛ اپراتور دوم نیز طرحی مشابه همراه اول را عملیاتی کرده است. این طرح که کد شگفتی نام دارد کارکردی مشابه مکالمه همراهی همراه اول دارد.

مشترکین اپراتور دوم کشور، با شماره گیری کد *4444# می توانند پیشنهاد های شگفت انگیزی که ایرانسل برایشان در نظر گرفته است را مشاهده کنند. این پیشنهادات شامل اینترنت و مکالمه می شود و مشترک می تواند از هردوی آن ها استفاده کند.

لازم به ذکر است که این کد شگفتی نیز بر اساس الگوی مصرف شما، بسته های گوناگونی با قیمت های تخفیفی ارائه خواهد داد. ایرانسل همچنین این طرح را در وب و اپلیکشین خود نیز در دسترس قرار داده است تا حتی بدون شماره گیری کد در هر زمانی که بخواهید طرح شگفتی را فعال کنید. با شماره‌گیری کد #۱*۲*۴۴۴۴* می توانید بسته هایی تحت عنوان بسته های ساعتی هوشمند را نیز دریافت کنید که بر اساس مکان و زمان درخواست شما، فعال خواهند شد.

نکته قابل توجه این که ایرانسل این بسته ها را پس از خرید با اولین تماسی که شما ارسال کنید فعال خواهد کرد. اما شیوه کد شگفتی به این شکل است که شما می توانید تا 100 برابر مبلغی که وارد می کنید، اعتبار مکالمه درون شبکه هدیه بکگیرید. با توجه به الگوی مصرفی که دارید، مثلا اگر 5 هزار تومان خط خود را شارژ کنید، می تواند تا 500 هزار تومان از مکالمه درون شبکه ایرانسلی لذت ببرید.

تعداد 1 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 1
0
0
0
0
1
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

  1. mAr***@gmail.com

    قدیمیه مطالب

x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست