وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

پیوستن به شبکه همراه اول با حفظ شماره رایگان شد

انتشار ۱۳۹۵/۶/۴ . بروز رسانی ۱۳۹۵/۶/۴ ۱۵:۵۸ . ۳۰۶۹ بازدید

 با افزایش رقابت بین اپراتورها در طرح ترابرد پذیری و در تازه‌ترین نتیجه این رقابت ، اپراتور همراه اول با رایگان کردن ترابردپذیری ، شیوه تغییر اپراتور با حفظ شماره را اعلام کرد.

 

همراه اول با تشریح جزئیات طرح ترابرد پذیری شماره‌های موبایل ، اعلام کرد: پس از اجرای آزمایشی طرح ترابردپذیری شماره های تلفن همراه (MNP) این طرح از روز یکشنبه 31 مردادماه به صورت رسمی آغاز شده و کاربران تلفن همراه غیر همراه اولی برای تغییر اپراتور و استفاده از شبکه اپراتور همراه اول می توانند با مراجعه به پرتال این اپراتور به نشانیjoin.mci.ir ثبت نام کرده و رایگان مراحل ترابرد را طی کنند. مشترکین می توانند برای سهولت در انجام مراحل ترابرد ، گزینه تحویل سیم کارت درب منزل را انتخاب کنند.

 

طبق پیش بینی‌ها قرار است ترابردپذیری باعث رقابت بین اپراتورهای تلفن همراه شود. در حالی که طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات هزینه ترابرد 5 هزار تومان تعیین شده ، رایگان شدن ترابردپذیری نشان از آغاز رقابت بین اپراتورها در این زمینه دارد. همچنین بنابر اعلام اپراتور ، علاوه بر ثبت نام اینترنتی ، علاقمندان به ترابرد به شبکه همراه اول ، می توانند از طریق 12 هزار دفتر خدمات این اپراتور در سراسر کشور ، درخواست خود را به صورت حضوری اعلام کرده و سیم کارت خود را به صورت حضوری دریافت کنند.

 

مشترکین پس از تکمیل فرم درخواست ترابرد و دریافت پیامک مربوطه (از سرشماره 667) ، باید با ارسال عدد 1 حداکثر ظرف مدت 24 ساعت درخواست ترابرد را تأیید کنند. پس از تأیید پیامک و دریافت شناسه تخصیص یافته ترابرد توسط مشترک ، زمان فعال سازی حداکثر تا 3 روز برای سیم کارت های اعتباری و حداکثر 5 روز برای سیم کارت های دائمی به طول می انجامد. این اپراتور در ترابرد پذیری بر مزیت مکالمه مقرون به صرفه با تلفن ثابت در خانواده 96 میلیونی همراه اول و تلفن ثابت ، پوشش سراسری در کشور برای مکالمه و اینترنت و شبکه خدمات پس از فروش تمرکز کرده است.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست