وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

پوشش رومینگ ملی در 8 استان کامل شد

انتشار ۱۳۹۳/۵/۱۳ . بروز رسانی ۱۴۰۳/۱/۱۰ ۰۵:۲۹ . ۱۶۹۳ بازدید

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: تاکنون در 8 استان کشور پوشش رومینگ ملی کامل شده و به زودی با یک زمان بندی منطقی تمام کشور تحت پوشش کامل شبکه تلفن همراه قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن رضوانی معاون سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: پوشش رومینگ ملی با سرعت رو به تکمیل است و با هماهنگی بین اپراتور ها هیچ نقطه‌ای در کشور نخواهیم داشت که پوشش تلفن همراه نداشته باشد.

وی اظهار داشت: اپراتور ها تکمیل پروژه رومینگ ملی را با سرعت پیش می برند، چرا که رومینگ ملی جزو تعهدات اولیه اپراتورهای تلفن همراه در کشور است.

رضوانی در پاسخ به برخی از ابهامات مبنی بر سرباز زدن یکی از اپراتور ها از اجرای طرح رومینگ ملی گفت: هیچ کدام از اپراتورها از اجرای این طرح سرپیچی نکرده و در مصوبه 186 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اجرای رومینگ ملی، عمل به تعهدات پوششی و مالی، ترابردپذیری شماره‌ها و بازنگری پروانه‌ها به عنوان برخی از شرایط ارائه خدمات نسل‌های بالاتر از سوی اپراتورها پیش‌بینی شده است.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری ، رفع نقاط فاقد پوشش شبکه برای تمامی اپراتورهای فعال در کشور، ارتقاء کیفیت ارائه خدمات در تمامی نقاط شهری و جاده‌ا‌ی، رفع مشکلات آنتن‌دهی در سطح شبکه معابر شهری و استفاده از سایتهای موجود به صورت اشتراک‌گذاری را از انتظارات رگولاتوری از اپراتورها در اجرای رومینگ ملی عنوان کرد.

وی درباره یکی دیگر از مفاد مصوبه 186 کمیسیون تنظیم مقررات مبنی بر اجرای طرح ترابرد پذیری شماره گفت: اپراتور ها برای ترابرد پذیری شماره ها نیاز به زمان دارند چرا که از نظر فنی باید خود را برای اجرای این طرح آماده کنند.

رضوانی با بیان اینکه اجرای مفاد مصوبات 186 کمیسیون تنظیم مقررات، باعث ایجاد رقابت بین اپراتورها می شود گفت: از اپراتورهای پیشگام در اجرای مصوبات کمیسیون حمایت خواهد شد.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست