وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

پست و تالیا همکاری‌های خود را افزایش می‌دهند

انتشار ۱۳۹۳/۴/۲۸ . ۱۷۲۹ بازدید
با امضای تفاهم‌نامه مشترک، همکاری‌های پست و تالیا افزایش می‌یابد.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت پست، مهری و صراف مدیران‌عامل دو شرکت پست و تالیا، صبح امروز و در ساختمان مرکزی پست، توافق‌نامه همکاری این دو بخش ارتباطی کشور را به منظور گسترش خدمات، به امضا رساندند.
در جلسه‌ای که به همین منظور و با حضور بوداغی معاون فنی مدیرعامل، کیوانی و متقی‌نیا مدیرکل و معاون سرویس‌های نوین پستی و تنی چند از مسئولان شرکت تالیا برگزار شد، دو شرکت متعهد شدند، در زمینه ارائه خدمات متقابل و توسعه بستر فنی و اجرایی خدمات دولت الکترونیک و تجارت الکترونیک همکاری نمایند.
از جمله مواردی که شرکت پست در این قرارداد بر آن متعهد شده، می‌توان به ارائه خدمات باجه‌ای و حضوری به متقاضیان تالیا در واحدهای پستی کشور، ارائه خدمات پس از فروش امور مشترکین و نصب آنتن‌های BTS در فضای واحدهای پستی مورد نظر تالیا، اشاره کرد.
در این قرارداد، شرکت تالیا نیز نسبت به تخصیص سیم‌ کارت سازمانی برای کارکنان پست و خانواده‌های آنان، استفاده از خدمات لجستیک پست در سراسر کشور، استفاده از سرویس‌های تبلیغاتی پست، ارتباط ONLINE دفاتر ICT روستایی از طریق تالیا برای ارسال دیتا و اتصال تجارت الکترونیک، ارائه خدمات M2M مورد نیاز پست، ارائه بستر ارتباطی به منظور رهگیری مرسوله از تالیا به پست و ارائه بستر خدمات ارزش افزوده از سوی تالیا به پست شامل خدمات مبتنی بر SMS/USSD/ IVR متعهد شده است.
why do men cheat on their wife why do wife cheat percent of women that cheat
read here go how to cheat
read wife cheaters what is infidelity
women looking to cheat read here what makes husbands cheat
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست