وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

پروانه رایتل به ۴G ارتقا یافت

انتشار ۱۳۹۴/۶/۹ . ۱۲۶۹ بازدید
پروانه اپراتور سوم ارتباطی یک روز پس از پایان هفته دوم به نسل‌ بالاتر ۳G ارتقا یافت.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، مراسم رونمایی از ارتقاء پروانه شرکت خدمات ارتباطی رایتل به نسل چهارم ارتباطی صبح امروز با حضور وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات و کار، تعاون و رفاه اجتماعی در مجموعه تلاش وزارت کار برگزار شد.

ابوالحسن فیروزآبادی قائم‌مقام وزرات کار، در این مراسم که معاونان و مدیران کل هر دو وزارتخانه حضور داشتند، اشاره‌ای به جایگاه نسل‌های جدید ارتباطی داشت و اظهار کرد: در حال حاضر 8 میلیارد نفر در کره زمین کاربر تلفن همراه هستند و ضریب نفوذ این حوزه در ایران بالای 100 درصد است.

وی عنوان کرد: امروز صحبت شبکه‌های تلفن همراه پیرامون سرعت‌هایی از 30 تا 100 مگابیت بر ثانیه است و برخلاف اینکه پیش‌بینی شده نسل پنجم ارتباطی در سال 2020 راه‌اندازی شود، اما گمان می‌کنم که این اتفاق زودتر بیفتد.

قائم‌مقام وزرات کار افزود: با آمدن نسل پنجم ارتباطی دیتای مصرفی تا 8 برابر افزایش خواهد یافت.

فیروزآبادی همچنین گفت: آمارها نشان می‌دهد به میزان هر 0.3 درصد سرمایه‌گذاری در حوزه ICT رشدی بالغ بر یک درصد در تولید ناخالص داخلی خواهیم داشت که همین موضوع کاهش بیکاری را به دنبال خواهد داشت.

شرکت خدمات ارتباطی رایتل پیش از این مراسم تنها مجوز بهره‌برداری از نسل سوم ارتباطی را داشت اما امروز پروانه‌اش در حضور دو وزیر کابینه یازدهم و مدیران سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیویی ارتقا یافت تا بتواند همپای دیگر اپراتورها به ارائه خدمات نسل‌های بالاتر ارتباطی بپردازد.
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست