وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

ورود سیم کارت دانش آموزی به مدارس از مهر94

انتشار ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ . ۱۳۳۴ بازدید
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ سیم کارت دانش‌آموزی توسط وزارت ارتباطات طراحی شده و دارای کاربری‌های آموزشی است به گونه‌ای که مخل جریان آموزش در کلاس درس نیست.

حمیدرضا کفاش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش از سال تحصیلی آینده قرار است موبایل دانش‌آموزی به مدارس وارد شود؟‌ اظهار داشت: کارهای مطالعاتی برای طراحی موبایل دانش‌آموزی توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شده و هم اکنون طرح پیشنهادی آنها به آموزش و پرورش ارائه شده است.

وی افزود: در هیچ کشوری اجازه ورود موبایل را با همه کاربری‌هایش به فضای آموزشی نمی‌دهند چرا که مخل آموزش است.

وی افزود:موبایل دانش‌آموزی در مدارس 5 کشور جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. وزارت ارتباطات موبایل دانش‌آموزی را با کاربری ویژه طراحی کرده است به گونه‌ای که می‌توان شماره‌های محدودی با رضایت والدین در این تلفن دخیره کرد همچنین بلوتوث در این موبایل طراحی نشده است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش ادامه داد:‌ پس از مذاکره با وزارت ارتباطات احتمالاً از مهر سال آینده شاهد ورود موبایل دانش‌آموزی به مدارس باشیم. سیم کارت، موبایل دانش آموزی به گونه‌ای طراحی می‌شود که نتوان تعداد زیادی شماره در آن ذخیره کرد همچنین این موبایل عمدتا برای کاربری آموزشی و اطلاعاتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

کفاش گفت:‌ سیم کارت تعبیه شده در موبایل دانش‌آموزی قابلیت جداسازی ندارد، آسیب‌های تلفن همراه را نداشته و مانع اخلال در جریان آموزش نمی‌شود بلکه به عنوان یک وسیله کمک آموزشی و اطلاع رسانی طراحی شده است.
where can i get abortion pill link abortion clinics in atlanta
how many men have affairs click why some women cheat
infidelity reasons women cheat on their husbands affairs with married men
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست