وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

همراه اول بسته "زیست بوم" ارائه می‌کند

انتشار ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ . ۱۱۶۶ بازدید
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار گفت: تا ۱۸ اردیبهشت سال ۹۴ بسته زیست بوم دُرسا را در راستای حمایت از کودکان، نوجوانان و حفظ حریم خانواده ارائه می‌کنیم.

وحید صدوقی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه موضوع صیانت از حریم خانواده جزو دغدغه‌های اصلی کشورهای جهان است و ایران نیز در این زمینه فعال شده، اظهار کرد: آبان امسال موضوع صیانت از خانواده تصویب و به اپراتورها ابلاغ شد تا بر اساس آن سیم‌کارت کودک و نوجوان ارائه دهند.

وی عنوان کرد: همراه اول با استفاده از دستاوردهای بومی اقدام به پاکسازی فضای مجازی و تهیه این طرح می‌کند و لذا بسته "زیست بوم دُرسا" را با قابلیت ارائه راهکارهای فنی و جامع در راستای حمایت از کودکان، نوجوانان و حفظ حریم خانواده ارائه می‌کنیم.

او به ویژگی کنترل والدین در این بسته اشاره کرد و در ارتباط با سایر ویژگی‌ها، عنوان کرد: گوشی یا تبلت، سیم‌کارت، مودم و سیستم عامل در این بسته گنجانده شده است.

با توجه به اینکه وزارت ارتباطات مهلت شش ماهه‌ای را برای اپراتورها در راستای ارائه سیم‌کارت کودک و نوجوان در نظر گرفته است، مدیر عامل همراه اول هم 18 اردیبهشت سال آینده (94) را موعد ارائه این بسته عنوان کرد و به تسنـیم گفت: این زیست بوم در موعد مورد نظر، ارائه و ابلاغیه وزارت ارتباطات اجرایی خواهد شد.

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار همچنین اظهار کرد: در این زیست بوم قابلیت‌هایی در نظر گرفته شده که می‌توان آن را برای اقشار مختلف نظیر دانش‌آموزان، دانشجویان و حتی شخصیت‌های VIP (ویژه) پیاده‌سازی کرد.
how do you get abortion pills is the morning after pill abortion click here
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست