وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

نرخ‌ بسته‌های اینترنت همراه اول همچون سابق

انتشار ۱۳۹۳/۱۰/۳ . ۱۱۸۲ بازدید
علی‌رغم افزایش تعرفه بسته‌های اینترنتی ایرانسل، همراه اول فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت بسته‌های خود ندارد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، هم‌زمان با کاهش نرخ اینترنت آزاد موبایل، اپراتور دوم ارتباطی تعرفه بسته‌های اینترنتی خود را افزایش داد و همین موضوع منجر به اعتراض بسیاری از مشترکان تلفن همراه شد.

چنین رفتاری، موجب پدیدار شدن جو پرالتهابی بین تمامی مشترکان تلفن همراه و مخصوصا همراه اولی‌ها نیز شده است و گمان می‌کنند این اپراتور هم اقدام به چنین کاری خواهد کرد.

لذا برای روشن شدن تصمیمات این اپراتور، تصمیمات همراه اول را در ارتباط با تغییر نرخ بسته‌های اینترنت جویا شدیم و سعید عسگری مدیر کل ارتباطات اپراتور اول ارتباطی کشور در این باره به تسنیم گفت: علی‌رغم اینکه بسته‌های اینترنتی یکی از اختیارات اپراتورهاست و قادر به تغییر آن با هماهنگی مرجع ذی‌صلاح در این حوزه هستند اما همراه اول فعلا تصمیمی برای تغییر تعرفه‌ها ندارد.

وی افزود: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی معمولا سقفی را برای نرخ‌ها مشخص می‌کند و دست اپراتورها را برای رقابت تا آن سقف باز می‌گذارد؛ این سازمان با توجه به اینکه رسالت نظارت بر بازار را نیز دارد باید نظارتش به گونه‌ای باشد که اپراتورها با کاهش نرخ‌ها به سمت انحصار در بازار نروند.

او با این حال گفت: نرخ‌ بسته‌های اینترنت همراه اول همچون سابق و اطلاعیه موجود روی سایت است و فعلا تصمیم برای افزایش نرخ‌ها نداریم.
read here reasons why women cheat on their husbands reasons married men cheat
how do you get abortion pills abortion pill risk click here
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست