وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

نارضایتی برخی مشترکان ایرانسل نسبت به تمدید خودکار آهنگ پیشواز

انتشار ۱۳۹۵/۴/۲۶ . ۲۶۵۰ بازدید

سرویس آهنگ پیشواز از جمله سرویس‌های پرطرفدار اپراتور های تلفن همراه است که بر اساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای آن تعرفه ای معادل ۳۰۰ تومان در ماه در نظر گرفته شده است اما برخی مشترکان ایرانسل نسبت به این موضوع که آهنگ پیشواز آنها بدون اطلاع به طور خودکار تمدید می شود گلایه مند هستند.

 

به طور معمول پس از پایان این مدت اپراتور ها با ارسال پیامکی به مشترک از رضایت او جهت تمدید این آهنگ‌ها را جویا می‌شوند با این وجود طی ماه‌های گذشته برخی مشترکان ایرانسل نسبت به عدم دریافت این پیامک‌ها و تمدید خودکار آهنگ پیشواز خود گلایه مندی‌هایی را مطرح کرده اند.

 

البته اپراتور مربوطه تاکید دارد: پیامک اطلاع‌رسانی تمدید خودکار آهنگ پیشواز، در نوبت اول، شش روز قبل از پایان دوره ۳۰ روزه و در نوبت دوم، دو روز قبل از پایان این مدت برای مشترک ارسال شده و به وی در مورد تمدید خودکار آهنگ پیشواز اطلاع‌رسانی می‌شود. مشترک می‌تواند با انجام دستورالعمل موجود در پیامک، تمدید خودکار آهنگ پیشواز را لغو کند.

تعداد 2 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی 3
0
1
0
1
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

  1. moh***@gmail.comَ

    سلام خدا قوت؛ ۱- یک کد دائم جهت حذف تمدید خودکار آهنگ پیشواز بگذارید.و تمدید خودکار از سیستم حذف بشه. ۲- شارژ اضطراری خوبه اما شارژ خودکار حذف بشه و یک کد دائم برای حذف آندر نظر گرفته شود.و فقط توسط کاربر درخواست شارژ اضطراری داده بشه بهتره. ۳-بسته های مکالمه و اینترنت هم (رزرو و خودکار )بعد از اتمام بسته حذف شود .چرا که اکثر کاربران ناراضی اند. ۳-کد تمدید فقط عرض کردم تمدید هم برای شارژ اضطراری بدون خودکار و پیشواز فقط برای تمدید تعیین شود. ۴-هزینه آهنگ پیشواز همون ۳۰۰ تومان قبل خوب بود.مجددا به همون مبلغ قبلی برگردانید تا تعداد کاربران و استفاده کنندگان بیشتر شود. ۵-تعداد بسته های روزانه و سه رورزه و، هفت روزه و یک ماهه و غیره رو ارزان تر و بطور مداوم برای کاربران فعال کنید.تا کسانی که وضع مالی نامناسبی دارند از این نعمت برخوردار شوند.و حتی الامکان بسته های مکالمه و اینترنت و پیامک رو برای کاربران بصورت دلخواه با هر اندازه که وسع مالی دارند مجوز و فعال کنید.ولو اگر یک مورد مکالمه یا نت یا پیامک هر کدام را که بخواهند فعال کنند.نه هر سه مورد اجباری باشه که الان متاسفانه در گزینه دلخواه اجبار هست. ۶-پیامک های تبلیغاتی نباید بصورت خودکار برای کاربران ارسال شود و حتی الامکان قطع طود. ۷-کلا موارد رومینگ بین المللی از مکالمه گرفته تا اینترنت و پیامک غیرفعال باشد که بعضا'مشاهده شده بدون اطلاع کاربران رومینگ توسط اپراتور فعال میشه. و خیلی موارد دیگر که باعث رنجش کاربران شده و از طرفداران ایرانسل کاسته شده است. ۸-

  2. واقعا ایرانسل شور کارو درآورده شما باید یک کد بطور دائم بگذارید که مشترک در هر زمان بتونه تمدید خودکار رو حذف کنه نه اینکه شش روز یا دو روز جلوتر پیام بده بعدشم 300نیست و1000تومن شده آیا حقوق کارمندان خودتون رو 3برابر کردید؟ واینکه الان من میخوام تمدید آهنگم رو غیر فعال کنم نمیشه متوجه باشید تمدید نه غیر فعال

x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست