وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

مهلت درخواست پروانه اپراتورهای مجازی تا نیمه مرداد

انتشار ۱۳۹۴/۴/۷ . ۱۲۵۴ بازدید
معاون رگولاتوری از نیمه مرداد به عنوان آخرین مهلت متقاضیان دریافت پروانه اپراتورهای مجازی تلفن همراه (MVNO) برای ارائه درخواست و مدارک و مستندات به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی خبر داد.


به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، صادق عباسی شاهکوه با بیان اینکه از زمان اعلام فراخوان صدور پروانه MVNO در اردیبهشت تاکنون هشت درخواست به رگولاتوری ارسال شده که در حال بررسی است، گفت: شرکت‌هایی که تاکنون درخواست دریافت پروانه MVNO کرده‌اند قصد دارند در زمینه محتوا، حوزه‌های بانکی، سرویس‌های ارزش افزوده و ارتباطات ماشین به ماشین فعالیت کنند.

معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه رگولاتوری در تشریح فعالیت اپراتور مجازی تلفن همراه گفت: اپراتور مجازی تلفن همراه، نوعی اپراتور است که خود عملاً دارای امکانات فیزیکی در بخش دسترسی نیست اما با بستن قرارداد با اپراتورهای دیگر تلفن همراه که دارای امکانات فیزیکی و فرکانس در بخش دسترسی هستند، ظرفیت تلفن همراه را بصورت عمده خریداری کرده و سپس با نشان تجاری و برند خود به فروش سیم‌کارت و خدمات تلفن همراه در بازار خرده‌فروشی اقدام می‌کنند.

وی تصریح کرد: پروانه اپراتورهای مجازی تلفن همراه (MVNO) به منظور افزایش رقابت، کیفیت و پوشش نیازهای جدید مشتریان، ترغیب نوآوری و ارائه خدمات ارزش افزوده در بازار تلفن همراه کشور صادر می‌شود. همچنین مقررات طوری تنظیم شده است که رقابت در خدمات پایه شکل نگیرد بلکه در خدمات جدید، فضای رقابت بوجود بیاید.

اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی دریافت پروانه MVNO می‌توانند با مراجعه به پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی و مطالعه دقیق مصوبه و فراخوان صدور پروانه MVNO از شرایط دریافت پروانه و مدارک و مستندات لازم آگاه شوند.
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست