وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

معرفی همراه اول به عنوان شرکت برتر کارآفرین

انتشار ۱۳۹۳/۸/۵ . ۱۲۸۰ بازدید
اولین کنفرانس سالانه کارآفرینی و نوآوری استراتژیک با معرفی همراه اول به عنوان شرکت برتر کارآفرین برگزار شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این کنفرانس سالانه که با حضور جمعی از اساتید دانشگاه، دانشجویان، مدیران و مقامات حوزه بازرگانی و صنعتی کشور برگزار شد، پس از ایراد چند سخنرانی، پنل های تخصصی با موضوعات «فرصت ها و چالش های کارآفرینی و نوآوری در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی»، «کارآفرینی و نوآوری در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ فرصت ها و چالش ها»، «سیاست ها و برنامه های توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» و «فرصت ها و چالش های توسعه کسب و کارهای کوچک در کشور» برگزار شد.

در پنل «کارآفرینی و نوآوری در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ فرصتها و چالش ها» که به ریاست دکتر رسول سرائیان عضو هیأت مدیره همراه اول برگزار شد، مقالاتی با عناوین «شناسایی عوامل تأثیرگذار بر کارآفرینی دیجیتالی روی شرکت های کوچک و متوسط»(خانم سعیدیان)، «ارائه تجربه کارآفرینی»(مهندس طلوع مدیرعامل جیرینگ)، «چالش های کارآفرینی در حوزه ICT ایران»(دکتر ربیعی از اساتید دانشگاه شریف) و «موبایل باند پهن و فرصت های نوآوری و کارآفرینی در کشور(دکتر سرائیان عضو هیأت مدیره همراه اول)» ارائه شد.

سرائیان در ارائه مختصری از مقاله خود با نگاهی گذرا به وضعیت موبایل باند پهن در جهان و ایران، به فرصت های جدیدی که این حوزه برای کارآفرینی و نوآوری ایجاد می کند اشاره کرد.
در پایان مراسم نیز از سازمان ها و شرکت های برتر در حوزه کارآفرینی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

در این بخش، همراه اول به عنوان شرکت برتر کارآفرینی معرفی شد و با اهدای لوح ویژه مورد تقدیر قرار گرفت. در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: «... انتخاب مجموعه موفق همراه اول در کنفرانس ملی کارآفرینی و نوآوری استراتژیک به عنوان سازمان کارآفرین برتر را ارج نهاده و تداوم حضورتان در عرصه پیشرفت علمی، فکری و اندیشه ای را از خداوند متعال خواستاریم».

اولین کنفرانس سالانه کارآفرینی و نوآوری استراتژیک، روز یکشنبه ۴ آبان ماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
click link married men that cheat
women looking to cheat I cheated on my boyfriend what makes husbands cheat
where can i get abortion pill link abortion clinics in atlanta
website go abortion pill stories
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست