دنبال آهنگ پیشواز میگردی ! دریافت آهنگ پیشواز
وب سایت مای رند
وب سایت مای رند
سیم کارت دلخواه خود را جستجو کنید
انتخاب اپراتور
نوع سیم کارت
وضعیت
محدوده قیمت (تومان)
نوع رند
لیست خدمات
قیمت گذاری سیم کارت
تشخیص نوع رند
خط کجاست ؟
فروش شگفت انگیز
فروش سیم کارت اقساطی

خرید سیم کارت

خرید تلفن ثابت

فروش اقساطی سیم کارت

راهنمای خرید

معاون وزیر ارتباطات از تلاش برای بهبود تعرفه خدمات دیتا خبر داد

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پیگیری جهت بهبود تعرفه خدمات دیتا در ایام دهه فجر خبر داد.

نصرالله جهانگرد در پاسخ به این سوال که در ماه‌های آخر فعالیت دولت یازدهم وعده‌های داده شده در زمینه‌ی اینترنت تا چه اندازه محقق شده، اظهار کرد: آقای رئیس جمهور دسترسی مردم به اطلاعات و دانش از طریق شبکه‌های اطلاعات ملی و همچنین دسترسی به اینترنت بین‌الملل را جزو حقوق شهروندی مردم می‌دانند و بر همین اساس از ابتدای دولت در این زمینه تلاش‌های متعددی صورت گرفته است.

وی همچنین با بیان اینکه اکنون به‌طور تقریبی خدماتی که مردم در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت می‌کنند رشد ۱۰ برابری داشته ، تصریح کرد: البته در مجموع شرایط حوزه فاوا به گونه‌ای است که هر قدر در آن تحول رخ داده و کار شود همچنان جای کار وجود دارد. بر همین اساس برای رسیدن به نقطه و جایگاه مطلوب باید گام‌های بیشتری برداشته شود.

جهانگرد در پایان گفت: در حال حاضر برای ارائه‌ تعرفه‌های بهتر در خدمات دیتا و همچنین دسترسی به کیفیت بهتر سرویس‌ها تلاش‌های متعددی در حال انجام است و این امور مراحل نهایی خود را طی کرده و به زودی اعلام خواهد شد.
محمود واعظی وزیر ارتباطات چندی پیش از ضرب‌الاجلی برای اجرای طرح احراز هویت مشترکان خبر و اعلام کرده بود که از سال پیش حدود ۵۰ میلیون سیم‌کارت ساماندهی شده و ۱۰ میلیون سیم‌کارت باقی‌ مانده اند. برای مشترکان این سیم‌کارت‌ها تا آخر دی‌ماه فرصت در نظر گرفته شد تا نسبت به احراز هویت و تکمیل اطلاعات خود اقدام کند.

سیم کارت

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟

1 2 3 4 5

اولین نفری باشید که نظر میدهید.