وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

مشترکان صورتحساب های نجومی را به 9990 گزارش دهند

انتشار ۱۳۹۳/۹/۱۹ . بروز رسانی ۱۴۰۳/۱/۱۰ ۰۵:۲۶ . ۱۳۶۸ بازدید

مدیر عامل همراه اول گفت: مشکلات مربوط به صدور صورتحساب‌ با ارقام نجومی برای مشترکان اعتباری وجود نداشته و کسانیکه با این مشکل مواجه شده‌اند باید به مرکز همراه اول گزارش کنند.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، وحید صدوقی با بیان اینکه قبوض مشترکان این اپراتور هر دو ماه یکبار توزیع می‌شود، در حاشیه الکامپ اظهار کرد: مشترکان هرگونه اختلالی در روند صدور صورتحساب‌شان مشاهده کردند، می‌توانند به 9990 گزارش دهند.

وی با اشاره به اینکه در حال توسعه سیستم‌های خود هستیم، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مشکل صورتحساب برخی مشترکان همراه اول که با ارقام نجومی روبرو شدند چه بود؟، گفت: ممکن است مشکلات به واسطه ارتقا سیستم بیلینگ و صورتحساب‌گیری ما بوده که اکنون رفع شده است. ما در همراه اول توسعه سیستم را پشت سر گذاشتیم که ممکن است برخی مشترکان در بخش دیتا و مکالمه با ارقامی غیر از حد معمول مواجه شده باشند که رد اینصورت می‌توانند گزارش آن را ارائه کنند.

مدیر عامل همراه اول با بیان اینکه مشکلات اینچنینی قطعا با گزارش به مرکز همراه اول حل خواهد شد، تصریح کرد: این مشکلات که در ارتباط با بیلینگ مطرح شد درباره مشترکان اعتباری صادق نیست و آنها با مشکلی مواجه نشده‌اند.

او همچنین درباره تکمیل شبکه 3G این اپراتور نیز گفت: این شبکه تا بهمن ماه تکمیل می‌شود.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست