وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

مذاکره همراه اول با مدیران متقاضی اپراتورهای مجازی

انتشار ۱۳۹۵/۶/۲۸ . ۲۱۱۱ بازدید

 جلسه مذاکره همراه اول با شرکت هایی که موفق به دریافت موافقت نامه اصولی اپراتوری مجازی (MVNO) شده اند، برگزار شد. جلسه مذاکره و هم اندیشی با 24 شرکتی که توانسته اند موافقت نامه اصولی اپراتوری مجازی را دریافت کنند، امروز با حضور حمیدرضا نیکوفر (قائم مقام مدیرعامل همراه اول) ، صادق عباسی شاهکوه (معاون بررسی ‌های فنی و صدور پروانه رگولاتوری) و مدیران شرکت های متقاضی اپراتوری مجازی ، به میزبانی شرکت همراه اول برگزار شد.

 

در این نشست قائم مقام مدیرعامل همراه اول با اشاره به اینکه اپراتور اول به عنوان اپراتور غالب بیشترین سهم بازار را در اختیار دارد ، گفت: با توجه به شرایط خاص همراه اول و صنعت مخابرات کشور ، اپراتور اول ارتباطی معیارهای خاص خود را در زمینه انتخاب شرکت همکار دارد تا این همکاری بتواند به بهترین شکل ، مکمل در توسعه خدماتش باشد.

 

نیکوفر با بیان اینکه هم اپراتورها و هم اپراتورهای مجازی چالش های زیادی در این زمینه دارند ، گفت: با حمایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، اپراتورها و اپراتورهای مجازی ، شرایط به سمت توسعه بازار ، ایجاد اشتغال و نشاط بازار صنعت مخابرات می رود. در ادامه یاسر رضاخواه (مدیرکل فروش سازمانی شرکت ارتباطات سیار ایران) نیز با اشاره به اینکه راه اندازی اپراتورهای مجازی 3 بازیگر اصلی دارد ، گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با هدف ایجاد رقابت سالم ، اپراتورها به عنوان توسعه دهندگان بازار و اپراتورهای مجازی با هدف ورود به بازار و کسب درآمد ، در این حوزه حضور فعال دارند که تنظیم روابط بین این گروه ها ، بسیار مهم است. همچنین صادق عباسی شاهکوه نیز در این جلسه گفت: هدف رگولاتوری این است که رقابت بیشتری ایجاد کند. در این زمینه اپراتورهای مجازی باید بتوانند بازارهای جدید خلق کنند.

 

اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه ، نوعی اپراتور تلفنی است که خود برخی زیر ساخت های مخابراتی برای ارسال مکالمات و داده‌ها را ندارد. این نوع اپراتورها با بستن قرارداد با یک اپراتور دیگر که دارای امکانات برای ارسال مکالمات و داده ‌ها است ، خدمات خود را بصورت عمده خریداری کرده و سپس با نشان تجاری و برند خود اقدام به فروش خدمات تلفن همراه، در بازار خرده‌فروشی می‌کنند.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست