وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

محدودیت سرعت یکی از بسته‌های پرمصرف آلفا همراه اول برداشته می شود

انتشار ۱۳۹۵/۲/۱۳ . ۲۲۰۱ بازدید

 پیرو اطلاع‌رسانی همراه اول ، محدودیت سرعت یکی از بسته‌های پرمصرف آلفا برداشته و با طرحی دیگر جایگزین می‌شود.

 

اپراتور همراه اول طی پیامکی به برخی از مشترکانش که از بسته اینترنتی آلفا 2.5 گیگابایت یک ماهه با قیمت 10 هزار تومان استفاده می‌کنند گفته است:

"شما تاکنون جهت اتصال به اینترنت همراه از بسته ماهانه آلفا با سرعت محدود استفاده نموده‌اید. مفتخریم به اطلاع برسانیم از تاریخ 95/2/13 محدودیت سرعت برداشته خواهد شد. بسته‌های جایگزین با سرعت بدون مرز به زودی به اطلاع شما خواهد رسید."

 

قرار است این بسته خاص از لیست آلفا، با بسته چهار گیگابایتی (2 گیگ روزانه + 2 گیگ شبانه) و با قیمت 12 هزار تومان جایگزین شود.

 

لذا مشترکانی که تا این تاریخ اقدام به خریداری بسته مذکور کنند، قابلیت استفاده از آن را دارند در غیر اینصورت باید بسته جایگزین با حجم بالا و قیمت بیشتر را انتخاب کنند.

 

مشترکانی هم که بسته 2.5 گیگ آلفای آنها فعال است و بعد از تاریخ مذکور حجم یا مدت زمان بسته آنها به اتمام می‌رسد، اگر پیش از اتمام بسته‌شان اقدام به رزو بسته مورد نظر کنند به صورت اتومات بسته انتخاب شده برای آنها فعال می‌شود در غیر این صورت بعد از اتمام بسته و با دریافت پیامک‌های اطلاع‌رسانی از سمت اپراتور به صورت اتوماتیک به بسته آلفا پلاس دو گیگابایتی (یک گیگ روزانه + یک گیگ شبانه) با همان قیمت 10 هزار تومان منتقل می‌گردند.

 

نکته دیگر این پیامک در این است که محدودیت سرعت برای مشترکان بسته جایگزین (چهار گیگابایتی با قیمت 12 هزار تومان) برداشته می‌شود.

 

در توضیحات بسته‌های آلفا (نسل 2) آمده است که سرعت این بسته‌ها تا 196Kbps است در حالیکه با برداشته شدن محدودیت سرعت، به سطح آلفا پلاس (نسل 3) می‌رسد.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست