وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

لغو پروانه دفاتر امور مشترکان متخلف از امروز

انتشار ۱۳۹۴/۵/۷ . ۱۲۱۴ بازدید
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری گفت: امور مشترکان و دفاتر پیشخوان متخلف که اقدام به واگذاری سیم‌کارت‌های جعلی می‌کنند، از امروز لغو پروانه می‌شوند.

غلامرضا داداش‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه با اتمام فاز اول و دوم ساماندهی سیم‌کارت‌های بی‌هویت باز هم شاهد تخلف و فروش سیم‌کارت‌های جعلی هستیم یا خیر؟، اظهار کرد: تقریبا نحوه فروش و واگذاری سیم‌کارت از طریق اپراتورها در قالب دو فاز ساماندهی سیم‌کارت‌های بی‌هویت بسته شد اما باز هم مواردی مشاهده می‌شود که دفاتر امور مشترکان اپراتورها دست به جعل اسناد و فروش این قبیل سیم‌کارت‌ها می‌کنند.

وی درباره برخورد با این متخلفان گفت: ما تا به حال بیشتر قطع موقت سرویس امور مشترکان و دفاتر پیشخوان متخلف را داشتیم اما از امروز اگر تخلف هر کدام از دفاتر محرز شود، اقدام به لغو پروانه آنها خواهیم کرد.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری تصریح کرد: با توجه به اینکه دفاتر پیشخوان دولت نیز از ما پروانه گرفته‌اند، اگر دست به چنین تخلفی بزنند پروانه‌شان را لغو می‌کنیم.
داداش‌زاده این اقدام را در قالب فاز دوم برخورد با دفاتر متخلف پیشخوان و امور مشترکان اپراتورها مطرح کرد و گفت: علاوه بر قطع سرویس و لغو پروانه، دفاتر متخلف را به مراجع قضایی معرفی می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آماری از دفاتر متخلف در دست دارید؟، عنوان کرد: آمارها می‌گوید که در همراه اول حدود 100 دفتر پیشخوان متخلف وجود داشته که دست به جریمه و قطع سرویس آنها زدیم اما میزان تخلف در ارتباط با ایرانسل کمتر از این تعداد است که آماری در دست ندارم.

او افزود: اخیرا هم این موضوع در دیلرهای (فروشنده‌) رایتل مشاهده شده که هم خود اپراتور سوم با آنها برخورد کرده و هم ما با آنها برخورد می‌کنیم. تعداد متخلفان مربوط به رایتل کمتر از 10 مورد است.

داداش‌زاده درباره تصمیم‌گیری برای لغو پروانه دفاتر متخلف نیز گفت: کمیته ترمینیشن هر دو هفته یکبار تشکیل می‌شود و برای این موضوع تصمیم‌گیری می‌کند؛ تاکنون تخلف دو دیلر رایتل محرز و گزارش‌شان ارسال شده که لغو پروانه آنها را اعلام می‌کنیم.
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست