وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

فاز دوم ساماندهی سیم‌کارت‌های جعلی کامل شد

انتشار ۱۳۹۴/۵/۱۰ . ۱۲۴۲ بازدید
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری گفت: از نظر ما فاز دوم ساماندهی سیم‌کارت‌های جعلی به اتمام رسیده است.

غلامرضا داداش‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه اجرای فازهای اول و دوم ساماندهی سیم‌کارت‌های بی‌نام و ‌نشان تمام شد، درباره حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر جلوگیری از اجرای فاز دوم اظهار کرد: خبرگزاری تسنیم خبری با تیتر "اجرای فاز دوم ساماندهی سیم‌کارت‌ها فعلا منتفی شد" کار کرد اما رأی دیوان عدالت اداری کاملا مشخص است.

وی عنوان کرد: از نظر ما که بحث‌های حقوقی و کارشناسی انجام می‌دهیم، رأی دیوان نسبت به افرادی است که قبلا سیم‌کارت تهیه کرده و مالکیت داشتند؛ نسبت به غیر شرعی بودن سلب مالکیت ایراد گرفته شده بود نه مصوبه‌ای که ما می‌خواستیم اجرا ‌کنیم.

او خاطر نشان کرد: لذا در ارتباط با افرادی که شرایط مندرج در رأی دیوان عدالت اداری را دارند و بسیار بسیار محدود هستند، کاری انجام ندادیم هر چند سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مکاتبه‌ای را با دیوان در این زمینه دارد. در سایر موارد خارج از رأی دیوان که مصوبه آن از سال 90 وجود دارد، کار را به انتها رساندیم.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری با تأکید بر اینکه اجرای این مصوبه به نفع بعضی از افراد شده است، گفت: بعضی افراد که شناسایی و تشخیص داده شدند که بیش از 10 سیم‌کارت دارند، اصلا خودشان در جریان این موضوع نبودند لذا متوجه جعل و سوء استفاده از اسناد آنها می‌شدیم.

داداش‌زاده بار دیگر با بیان اینکه از نظر ما فاز دوم ساماندهی سیم‌کارت‌های جعلی به اتمام رسیده است، ابراز کرد: تنها در بعضی مواقع احتیاط می‌کنیم تا حکم دیوان عدالت اداری به مشکل برنخورد.

وی در پاسخ به این سوال که با این حساب آن دسته از افرادی که پیش از این گفته بودید بیش از 15 یا 27 هزار سیم‌کارت به نامشان است، دیگر وجود ندارند؟ گفت: این مقوله دو بحث مجزا از یکدیگر است. یک آن دسته از افرادی که در سامانه و پایگاه داده مشترکان اپراتورها سیم‌کارت به اسمشان وجود دارد و دو افرادی که در بازار تعداد زیادی سیم‌کارت غیرفعال به نامشان خورده است.

او افزود: بنده منظورم این بود که افرادی در بازار هستند که بیش از 27 هزار سیم‌کارت غیرفعال به نامشان است نه فعال.

معاون رگولاتوری با بیان اینکه چنین مفهومی در بازار دنیا نیز وجود دارد، ابراز کرد: افراد بسیاری به سراغ سیم‌کارت خام می‌روند که البته ما با این هم موافق نیستیم و معتقدیم نحوه فروش سیم‌کارت خام توسط امور مشترکان باید کنترل شود.
cook county abortion clinic go abortion clinic in md
what makes women cheat link how to cheat husband
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست