وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

طرح ۵۵+۵ همراه اول در ماه مبارك رمضان

انتشار ۱۳۹۳/۴/۸ . ۱۷۶۵ بازدید
در ماه مبارك رمضان، مشتركين همراه اول مي توانند با ثبت نام رايگان در طرح ۵۵+۵ در هر تماس داخل شبكه خود پس از گذشت ۵ دقيقه مكالمه، دقايق بعدي را تا سقف ۵۵ دقيقه رايگان صحبت كنند.

به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در پي استقبال مشتركين همراه اول از طرح ۵۵+۵ در سال هاي گذشته، اين طرح در ماه مبارك رمضان امسال نيز اجرا مي شود.

بر اساس اين طرح، در طول ماه مبارك رمضان سال ۱۳۹۳، مشتركين با ثبت نام رايگان مي توانند در تمامي ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبكه(همراه اول و تلفن ثابت)، پس از گذشت ۵ دقيقه مكالمه، دقايق بعدي را تا سقف ۵۵ دقيقه در همان مكالمه، رايگان صحبت كنند. تماس پس از ۶۰ دقيقه قطع شده و يا به نرخ مكالمه جاري با تكرار شرايط طرح باز خواهد گشت.

زمان اجراي اين طرح، ۸ تير تا ۶ مردادماه سال جاري بوده و كليه مشتركين فعال دائمي و اعتباري مي توانند از مزاياي آن استفاده كنند.

همراه اولي ها مي توانند با ارسال عدد ۱ لاتين به سرشماره ۸۰۵۵ در طرح ثبت نام كنند. مشتركين بايد توجه داشته باشند كه تا قبل از دريافت پيامك تأييد، ثبت نام در طرح صورت نگرفته است.

مشتركين دائمي در طول اجراي طرح، امكان اطلاع از ميزان تخفيف بهره مند شده را با ارسال عدد ۰ لاتين به ۸۰۵۵ يا شماره گيري #۴۵۰*۱۱۱* دارند.

مشتركيني كه همزمان با طرح ۵۵+۵، از ديگر طرح هاي تخفيف مكالمه استفاده مي كنند، در صورتي كه مشترك از سيم كارت دائمي استفاده كند، اولويت با سرويسي است كه تخفيف بيشتر دارد و در صورتي كه مشترك از سيم كارت اعتباري استفاده كند، با طرحي است كه رايگان باشد.

تمامي مشتركين جديد كه در طول طرح اقدام به فعالسازي كنند، امكان ثبت نام در اين طرح را خواهند داشت.

همچنين اين طرح شامل مكالمات درون شبكه(تلفن ثابت و همراه اول) شده و مكالمات خارجه، رومينگ بين الملل و تماس با ساير اپراتورها شامل اين طرح نمي شود.
مشتركين همراه اول مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص شرايط و ويژگي هاي اين طرح، به پرتال اين اپراتور به نشاني www.mci.ir مراجعه كنند.
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست