وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

سیم کارت های نسل ۴ (Usim) در سراسر کشور توزیع می‌شود

انتشار ۱۳۹۵/۲/۱۳ . ۲۲۴۸ بازدید

همراه اول از عرضه سیم کارت های نسل ۴ تلفن همراه در سراسر کشور از طریق ۱۱ هزار کانال فروش و ارائه خدمات، خبر داد.

 

 اپراتور همراه اول اعلام کرد: با توجه به تدوین برنامه فشرده خود برای تداوم نصب و راه اندازی سریع آنتن های نسل ۴ تلفن همراه (LTE)، کانال های توزیع سیم کارت نسل ۴ (Usim) خود را که تاکنون فقط در دفاتر منتخب انجام می شد، در سراسر کشور گسترش داده و به بیش از ۱۱ هزار نقطه رسانده است.

 

این اپراتور با اشاره به نصب ۶۹۸۷ سایت نسل سوم موبایل در ۴۶۹ شهر (بدون احتساب دهستان ها و روستاها)، تصریح کرد: پوشش شبکه ۴G در شهرهای بزرگ در حال کامل شدن است که طبق برنامه پیش بینی شده، تعداد سایت های نسل ۳ و ۴ تا پایان سال به حدود ۲۰ هزار سایت افزایش خواهد یافت.

 

مشترکان همراه اول که در محدوده پوشش ۴G این اپراتور قرار دارند، می‌توانند جهت استفاده از اینترنت پرسرعت نسل ۴، سیم کارت Usim تهیه کرده و پس از مشاهده عبارت LTE (ios) و یا ۴G (android)‌ بر روی صفحه گوشی از اینترنت پرسرعت همراه اول بهره‌مند شوند.

 

این اپراتور تاکید کرد: برنامه توسعه پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول بصورت فشرده ادامه داشته و تا پایان سال تمامی شهرها و جاده های اصلی و بسیاری از دهستان ها و نقاط روستایی تحت پوشش خدمات نسل ۳ و یا ۴ تلفن همراه قرار خواهند گرفت.

 

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست