بلاگ | سیم کارت

ساماندهی سیم‌کارت‌های فاقد نام و نشانی

انتشار ۱۳۹۳/۷/۲۹ . ۱۰۸۶ بازدید
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات از ساماندهی سیم‌کارت‌های فاقد نام و نشانی معتبر خبر داد.

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، غلامرضا داداش زاده با بیان این مطلب گفت: مطلقاً هیچ سیم‌کارت ثبت نشده‌ای وجود ندارد بلکه قبل از اینکه سازمان تنظیم مقررات محدودیت فروش سیم‌کارت‌ها را به اشخاص حقیقی و حقوقی وضع کند، برخی افراد سیم‌کارت‌هایی را بطور حجمی و با اطلاعات شخصی ناقص خریداری کرده بودند که امکان سوء استفاده از آن وجود دارد.

وی اظهار کرد: لازم است اپراتورها واگذاری سیم‌کارت را براساس اخذ نشانی کامل اشخاص حقیقی و حقوقی به تعداد مشخص حداکثر 10 سیم‌کارت برای اشخاص حقیقی انجام داده و نشانی کامل در پایگاه داده‌های اپراتورها ثبت شود.

او خاطر نشان کرد: مناطق تقسیم‌بندی شده توسط سازمان تنظیم مقررات، براساس گزارش‌هایی که در این زمینه به آنها داده می‌شود؛ سیم‌کارت‌هایی را که به صورت انبوه فروخته شده‌اند را کنترل و جمع‌آوری می‌کنند.

معاون نظارت و اعمال مقررات ادامه داد: درصدد هستیم در آینده نزدیک از طریق اخذ اطلاعات در سامانه‌های رسمی کشور، اپراتورها احراز هویت و آدرس تایید شده را داشته باشند و با اتصال سامانه ثبت‌نام اپراتورها به سامانه‌های رسمی کشور، شناسایی افراد دارای سیم‌کارت به راحتی صورت گیرد.
read read here what is infidelity
website go abortion pill stories
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
ثبت سفارش سیم کارت
ثبت سفارش!