وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

زائران ایرانی اربعین 17 میلیون دقیقه مکالمه کردند

انتشار ۱۳۹۴/۹/۱۰ . ۱۵۷۸ بازدید

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با وجود افزایش زائران کربلای معلی جهت حضور در مراسم اربعین حسینی، وضعیت تماس‌های برقرار شده مطلوب بوده است.

 

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، محمدرضا فرنقی زاد مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: از ابتدای آذرماه، میزان مکالمات تبادل شده از حدود 900 هزار دقیقه در روز به بیش از سه و نیم میلیون دقیقه در هشتم آذرماه رسیده است و در مجموع حدود 17 میلیون دقیقه در طی این هشت روز مکالمه بین دو کشور تبادل شده است.

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود یک میلیون و 100 هزار نفر از زائران ایرانی از شماره‌های خود استفاده می‌کنند، ادامه داد: به بیان دیگر، این تعداد از رومینگ استفاده کرده‌اند که طبیعتاً تراکم زیادی بر شبکه اپراتورهای عراقی ایجاد نموده است.

 

او با تاکید بر اینکه در مجموع وضعیت ارتباطات نسبت به سال گذشته بسیار بهتر شده است، خاطر نشان کرد: بدیهی است همانطور که در مسیرهای ترددی ترافیک ایجاد شده است، علی‌رغم افزایش 10 برابری ظرفیت تبادل ارتباطی دو کشور، باز هم به علت وجود ترافیک در برخی نقاط، ممکن است اختلالاتی در برقراری تماس در داخل خاک عراق وجود داشته باشد که ناشی از عدم وجود زیرساخت‌های کافی اپراتورهای عراقی است.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست