وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

رایتل: محاسبه ثانیه ای مکالمات حجاج

انتشار ۱۳۹۴/۶/۱۰ . ۱۲۳۰ بازدید
مدیرعامل اپراتور رایتل از محاسبه ثانیه ای مکالمات حجاج بیت الله الحرام خبر داد و گفت: مکالمه با سیم کارتهای رایتل برای حجاج ۳۰ تومان پایین تر از سایر اپراتورها، به ازای هر دقیقه مکالمه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید صدری در مراسم دریافت مجوز ارتقا پروانه نسل سوم به نسل چهارم موبایل اظهار داشت: ظرفیت اینترنت باندپهن شبکه رایتل که در سال ۹۲ حدود ۶۰۰ مگابیت بوده امروز به ۲۰ گیگابیت بر ثانیه رسیده است.

وی با اشاره به پوشش نسل سوم موبایل رایتل در ۳۶۲ شهر گفت: تاکنون ۶ میلیون سیم کارت توسط رایتل فروخته شده است و ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک در این شبکه فعال هستند که پیش بینی می شود تا پایان سال به ۷ میلیون مشترک افزایش یابد.

صدری با بیان اینکه در شهریورماه سال ۹۲ مصرف ماهانه دیتا در شبکه رایتل ۳۰۰ ترابایت بوده افزود: امروز این شاخص به ۳ هزار ترابایت رسیده که رشد ۱۰ برابری را نشان می دهد.

مدیرعامل رایتل از محاسبه ثانیه ای مکالمات حجاج در ایام حج با استفاده از سیم کارتهای این اپراتور خبر داد و گفت: در سال گذشته مکالمات حجاج به صورت دقیقه ای محاسبه می شد که به دلیل نارضایتی حجاج امسال به صورت ثانیه ای محاسبه خواهد شد.

وی گفت: نرخ مکالمه با سیم کارت رایتل برای حجاج نسبت به سایر اپراتورها، ۳۰ تومان به ازای هر دقیقه پایین تر خواهد بود که به نظر می رسد رایتل پایین ترین نرخ تعرفه حج امسال را به خود اختصاص داده است.
how many men have affairs click why some women cheat
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست