وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

رایتل با دکاپلاس در الکامپ 2014 حاضر می شود

انتشار ۱۳۹۳/۹/۱۰ . ۱۲۶۱ بازدید
رایتل به مناسبت بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ 2014) طرح دکا پلاس با تخفیف های بی نظیر را ارائه می دهد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، در بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( الکامپ 2014 ) که در تاریخ 16 لغایت 19 آذر ماه برگزار می‌گردد، این اپراتور در قالب طرحی ویژه، تخفیف‌های خاصی را برای متقاضیان انواع سیم کارت های خود در نظر گرفته است.

براساس این خبر، متقاضیان دریافت سیم کارت رایتل جهت استفاده از تخفیفات در نظر گرفته شده می توانند از تاریخ 7 تا 15 آذرماه با مراجعه به وبسایت رایتل نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند و سپس در تاریخ 16 تا 19 آذر همزمان با برگزاری الکامپ 2014 با مراجعه به غرفه رایتل در محل برگزاری این نمایشگاه واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران نسبت به دریافت سیم کارت خود اقدام کنند.

در این ایام سیم‌کارت دائمی به همراه هدایای بسته آغازین و یک سیم کارت هدیه با 40 درصد تخفیف به قیمت 72 هزار تومان به فروش می رسد.

همچنین سیم کارت دیتا به همراه بسته اینترنت 3 ماه حرفه ای/ پایه ، مودم رای فای و سیم کارت هدیه با حداکثر 20 درصد تخفیف و با قیمت 230 هزارتومان و 269 هزار تومان به ترتیب برای بسته 3 ماهه اینترنت پایه و حرفه ای عرضه می شود.

گفتنی است سیم کارت اعتباری ویژه طرح الکامپ، با بسته آغازین جدیدی به عنوان دکا پلاس شامل 10 هزار دقیقه تماس صوتی درون شبکه،130 دقیقه تماس صوتی برون شبکه، 10هزار پیامک درون شبکه و 130 عدد پیامک برون شبکه برای مدت 30 روز با قیمت 20 هزار تومان به فروش می رسد.

بنابر این گزارش، همچنین به تمامی مراجعه کنندگان در محل نمایشگاه، کارت تخفیف ارائه می شود تا از طریق آن مراجعه کنندگان به نمایشگاه الکامپ بتوانند برای خرید هر یک ازسیم‌کارت‌های رایتل(دایمی، اعتباری و یا بسته سیم‌کارت دیتا) از تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

لازم به ذکر است سیم‌کارت ثبت‌نام شده از طریق پست و بدون هزینه اضافه برای متقاضیان ارسال می شود.

شایان ذکر است تمامی سیم‌کارت‌های ارائه شده در این طرح، مشمول سیم کارت هدیه رایتل می‌باشند که هموطنان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه سیم کارت هدیه https://www.rightel.ir/bogof در وب سایت رایتل مراجعه نمایند.

متقاضیان جهت استفاده از کارت تخفیف می‌توانند تا 30 دی ماه با مراجعه به وب‌سایت رایتل نسبت به ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت مورد نظر خود اقدام نمایند.
link what to do when husband cheats My girlfriend cheated on me
My husband cheated on me signs of infidelity catching a cheater
تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست