وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

رایتل از عرضه بسته های متنوع ترکیبی تا پایان مهر ماه خبر داد

انتشار ۱۳۹۵/۷/۱۲ . ۲۴۱۲ بازدید

اپراتور رایتل با اعلام اینکه هیچ یک از بسته‌های اینترنت رایتل حذف نشده‌اند افزود ، نه تنها هیچ یک از بسته‌ها حذف نشده است بلکه بسته های جدید برای پوشش نیاز تمامی مشترکین به فهرست بسته‌های رایتل اضافه شده است. بسته های ترکیبی جدید نیز تا پایان مهرماه به بسته‌های فعلی اضافه خواهد شد تا نیازهای اقشار با هزینه کرد ارتباطی کمتر را نیز تامین کند.

 

روابط عمومی رایتل همچنین اعلام کرد که از بسته‌های تشویقی پیشین هیچ کدام برای فصل پاییز حذف نشده است و رایتل همواره در تلاش است تا با اضافه کردن بسته‌های متنوع شرایطی فراهم آورد تا مشترکین قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند و بسته انتخابی پاسخگوی نیازشان باشد. خانوده دکا نیز همچنان در سبد محصولات رایتل وجود دارد و مشترکین اعتباری می‌توانند با فعال‌سازی بسته مورد نظر خود از امکان مکالمه و پبامک درون شبکه نامحدود ، ماهانه با پرداخت تنها ۵۰۰۰ تومان برخوردار شوند.

 

همچنین بسته های استثنایی خانواده بی نهایت برای مشترکین دائمی نیز برای اولین بار در کشور از سوی رایتل ارایه شده است که مشترکین دائمی رایتل می‌توانند با فعال‌سازی هر یک از این بسته‌ها با توجه به نیاز خود در هزینه ارتباطات خود به صورت چشم‌گیر صرفه جویی کنند. رایتل همچنین برای مشترکین خود که تمایل به صرفه جویی در هزینه‌های تماس صوتی با مشترکین اپراتورهای دیگر را دارند نیز بسته مکالمه صوتی برون و درون شبکه ۵۰۰ دقیقه ای با قیمت ١۷۰۰۰ تومان و با تخفیف ٦۰ درصدی را ارائه کرده است.

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست