وب سایت مای رند - مرکز خرید و فروش سیم کارت
ثبت نام ورود
خرید سیم کارت رند از شهر سیم
بلاگ | سیم کارت

راه اندازی رسمی شبکه وای فای توسط همراه اول

انتشار ۱۳۹۵/۶/۲۹ . بروز رسانی ۱۳۹۵/۶/۲۹ ۲۰:۳۴ . ۲۱۹۰ بازدید

همراه اول همزمان با عید سعید غدیرخم سرویس «وای فای » را برای نخستین بار در ایران راه اندازی کرد.

 

با استفاده از این خدمت تمام مشترکین همراه اول می توانند در اماکن عمومی به سادگی از اینترنت «وای فای» که «وای فای اول» نامگذاری شده است ، با سرعت ویژه استفاده کنند و یک اتصال پر هیجان را تجربه کنند. کاربران جهت اتصال به «وای فای اول» که اینترنتی با سرعت بسیار بالاست ، فقط کافیست همراه اولی باشند. از جمله مزایای «وای فای اول» تجربه استفاده از اینترنت با سرعت و کیفیت بسیار بالا در مکان های عمومی ، اتصال آسان به اینترنت ، حفظ باتری تلفن همراه به علت کم مصرف بودن وای فای در مقایسه با دیتای گوشی و مدیریت متمرکز مصرف در قالب بسته نوترینو عنوان شده است.

 

مشترکین برای استفاده از این سرویس می توانند ، در مکان هایی که نشان «وای فای اول» را  مشاهده کردند ، از اینترنت پر سرعت «وای فای اول» استفاده کرده و تنها کافی است وای فای گوشی خود را روشن و به WiFi Aval متصل شوند. همچنین در «وای فای اول» مصرف اینترنت در قالب حساب نوترینوی مشترک انجام می شود. اگر مشترک بسته نوترینو داشته باشد ، مصرف وی در قالب همان بسته انجام شده و در غیر این صورت مصرف مانند مصرف عادی اینترنت محاسبه می شود. به عبارت دیگر فارغ از اینکه کاربر از چه طریق به اینترنت متصل است ، تنها یک حساب برای مدیریت آن دارد و آن حساب، نوترینوی مشترک است.

 

همراه اول پیشنهاد کرده به دلیل سرعت ویژه «وای فای اول» ، مشترک حتماً بسته نوترینو فعال کنند تا مصرف در قالب بسته ها، مدیریت شده و باصرفه تر باشد. در حال حاضر تعداد بسیاری از نقاط در کشور این خدمت را به همراه اولی ها ارائه می دهند. مکان هایی مانند فرودگاه ها ، مراکز فرهنگی ، مراکز تجاری و نقاط پرتردد دیگر که هر روز به تعداد آن ها افزوده می شود.
 

تعداد 0 نظر ثبت شده است
امتیاز کلی
0
0
0
0
0
شما چه امتیازی به "این مطلب" می دهید؟

اولین نفری باشید که نظر میدهید.
x
مای رند
قیمت گذاری سیم کارت
ثبت درخواست